Spis rozjebusów

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Spenser »

gods bidness pisze: 20 maja 2021, 22:46 Tylko ogonka na czubku brakuje.
:lol:
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Spis rozjebusów

Post autor: GoodStuff »

Moje spostrzezenia:
- Tede sie rozjebal gdyz przyznal ze kupil od kogos konretnie z nazwiska-jesli to byla osoba ktora cie pomawia lub sprzedala twardo zaprzeczasz oczywscie w miedzyczasie bierzesz adwokata a majac hajs i koneksje rodzinne tymbardziej jak idziesz z wolnej stopy na przesluchanie.Musisz sie liczyc ze mozesz cos wylapac ale trudno wiedziales z czym to sie wiaze wiec ryj na klodke ,z czysta kartoteka i dobrym adwokatem zawiasy grzywna i 200 godzin odrobek,no kurwa :dunno: .Zapewne Jaca uslyszal przyznaj sie ze kupowales od (naziwsko,ilosc) poddaj sie dobrowolnie karze a unikniesz odsiadki i grube dupsko ci nie peknie,klasyczna policyjna gadka no i podpisal co mu kazali,a moze mu sciemnili ze jego dane nie wyplynal

-Natomiast ja uwazam ze Kapota ta jebana choragiewa ukrecil afere Jacy kto wie czy to wlasnie jego doradztwo nie wjebalo Tdfa na muke,byle nie bylo ze ma od niego,podlozyl mu swinie wiedzac ze ma zerowy street credit i nikt mu nie uwierzy tymbardziej ze nagle przestal z nim nagrywac,szykoujac pewnie grunt pod oskarzenia

Jak ja bym chcial miec pewnosc ze taki ziomek jak Tede bedzie sie trzymal mojej wersji to sam bym mu wynajal adwokata ktory by jednoczesnie dal do zrozumienia ze wszystko z przesluchania zostanie powtorzone i to by wywarlo presje na takim Jacku ewentualnie zabezpieczyl sie nagywajac ta rozmowe zeby miec alibi ze mam czyste sumienie
tak to widze
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Spis rozjebusów

Post autor: fromage »

upstairss, sorry nie przeczytalem,ale jak mi chcieli pol kilo to kurcze hehe cicho jak w ciechanowkie, siedzisz jak bobr cichy i tyle, czyli co? wychodzi na to ze tedas nie taki ladny?? no dobra huj i guess
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Spis rozjebusów

Post autor: scarz »

Niesamowite jak skutecznie jacyś gango-ulicznicy zaimplantowali niektórym w mózgach swoją chorą bandycką moralność. Diler-świadek koronny zeznał ze kupiłeś od niego pół kilo koksu na dalszy handel, policja podczas przeszukania twojego mieszkanka znalazła koks, a na nagraniach z twoich urodzin jest ten diler? Chuj, kurwa ulica, sztywniutko odmawiasz zeznań, żeby chronić dilera, który sam cię sprzedał i ładujesz się w dalsze problemy, bo tak mówi kodeks ulicy, z którą masz tyle wspólnego, że jeździsz po niej samochodem.

Ja rozumiem, że trudno jest Tedego lubić, ale oczekiwanie od faceta, który nigdy nawet nie próbował udawać ulicznika przestrzegania jakichś prawilniackich zasad jest kurwa tak groteskowe, że głowa mała.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Rupert »

Każdy normalny człowiek by tak zrobił xD props tede jebac dilerów
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Spis rozjebusów

Post autor: fromage »

kazdy normalny czlowiek to kurcze nie rozmawia z psami, panimajesz bratan? z mojego expirence to chuje sa a nie pomagacze, a i wiekszosc ich to jakies nie ogary w social/psycho department, tam pracuja bo niby spoxik placa, pobili mnie raz tak ladnie nawet, takze HWDP JWP JP na kurcze 200% procent, huesosy a nie sluzba
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Spis rozjebusów

Post autor: ebismolarek »

Normalny człowiek nie ćpa, pozdro sportowe zakapiory jechać z nim do spodu
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Spis rozjebusów

Post autor: fromage »

Mondry/normalny czlowiek sprzedaje lub daje w obrot temat i robi ruchy, nienormalny czlowiek zuje te chinskie research chemikalsy
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Jaayu »

daleko mi do jakiegos ulicznika, ale skoro znalezionych narkotykow nie kupowal od tej 60tki to mogl chyba spalic jana ze nie zna chlopa albo ze kojarzy z ryja ale chuj wie kto to jest i od niego akurat nic nie bral, szczegolnie jesli mu jego funfel xieciunio kapota tlumaczyl co bedzie jak zostanie potwierdzaczem
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Spis rozjebusów

Post autor: GoodStuff »

scarz pisze: 21 maja 2021, 8:48 Niesamowite jak skutecznie jacyś gango-ulicznicy zaimplantowali niektórym w mózgach swoją chorą bandycką moralność. Diler-świadek koronny zeznał ze kupiłeś od niego pół kilo koksu na dalszy handel, policja podczas przeszukania twojego mieszkanka znalazła koks, a na nagraniach z twoich urodzin jest ten diler
Troche ci sie pojecia pierdola ziomek,skoro trzymasz na chcacie dragi ktore zakupiles zeby sie nacpac to chyba jestes swiadomy ze uczesniczyc w procederze a wiec wedlug prawa sam staje sie przestepca co innego jak by u ciebie nic nie znalezli i krecili afere. To ze ktos sie nagral na kamerze ze znanym celebryta rapowym nie dowodzi jeszcze jego winy ,to jest poszlaka . Dodatkowo jak lapia wiekszego dilera to dosc szybko idzie info w miasto ,i zannim go zlamia i zacznie sypac liczbami,nazwiskami czy filmami to uplynie troche czasu. Dla mnie ta sprawa jest w chuj dziwna jak opisywalem narady u Kapoty itp ale fakty sa takie ze Tede dal sie zlapac za reke ,oczywsciewybral taka a nie inna linie obrony ale efekt jest taki ze aby uniknac kary zlozyl zeznannia na kogos innego. Tu nie trzeba miec bandyckiej moralnosci zeby uznac to ze doniosl za fakt
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Spis rozjebusów

Post autor: lygrys »

Hiphop to muzyka a nie jakieś gangsterskie zasady.
To teraz każda osoba nagrywająca rapsy w Polsce będzie musiała płacić frycowe u polskich gangusów?

Przecież to jest żałosne.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Spis rozjebusów

Post autor: GoodStuff »

lygrys pisze: 21 maja 2021, 10:18 Hiphop to muzyka a nie jakieś gangsterskie zasady.
Ale prawo jest prawem a i w zyciu nawet zwyklego clzowieka obowiazuje pewne zasady,jesli ktos na ciebie donosi w pracy zeby swoje dupsko ratowac twoim kosztem to tez nazwiesz go konfidentem i watpie ze bedziesz darzyl szacunkiem

Mozna wytykac hipokryzje pozerowm ulicznikom ,mozna smiac sie z ich zasad i swiata ale jest tez cos takiego jak etyka czy przyzwoitosc,a widze ze niektorzy to zeby sie pokazac czy przyylansowac to leca i kupuja towar a jak ich zlapia to ze strachu przed konekwencjami wskaza palcem i pozniej i jeszcze sie dziwia ze ktos mial czelnosc ich konfidententem nazwac skoro oni brzydza sie tym swiatem,gardze takimi pizdami
Ostatnio zmieniony 21 maja 2021, 10:30 przez GoodStuff, łącznie zmieniany 1 raz.
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Spis rozjebusów

Post autor: barbadoses »

załosne to jest zesrac sie w gacie po pijaku, a nie wątki bandycko-uliczno gangsterskie w muzyce, której korzenie są w pełni bandycko-uliczno gangsterskie. takie przypomnienie tylko bo chyba ci sie kurwa zapomniało.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Spis rozjebusów

Post autor: fromage »

no bo kurcze jak teraz sami jutuberzy,strimerzy i inni tiktokerzy nagrywaja "rap" to mu sie pomylilo, i zapomnial skad pochodza korzenie tego gatunku muzycznego
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Spis rozjebusów

Post autor: GoodStuff »

przypomne tylko ze wielu pionierow rapu odsiadywalo wyrok za handel dragami czy tez posiadanie i nie plakali nad swoim losem bo znali ryzyko
Ostatnio zmieniony 21 maja 2021, 10:35 przez GoodStuff, łącznie zmieniany 1 raz.
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Spis rozjebusów

Post autor: barbadoses »

niemniej jednak warto byłoby pamiętać o tym jak się słucha tej muzyki a nie potem ze zdziwieniem rozdziawiać morde, że jak to tak
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Spis rozjebusów

Post autor: oyche »

GoodStuff pisze: 21 maja 2021, 10:22 Ale prawo jest prawem a i w zyciu nawet zwyklego clzowieka obowiazuje pewne zasady,jesli ktos na ciebie donosi w pracy zeby swoje dupsko ratowac twoim kosztem to tez nazwiesz go konfidentem i watpie ze bedziesz darzyl szacunkiem
czyli jak ktos sie rozpierdala na ciebie to nie mozesz sie odniesc do tych zarzutow na policji bo bedziesz konfidentem?
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Spis rozjebusów

Post autor: barbadoses »

możesz powiedzieć zgodnie z prawdą oczywiście, że znasz tą osobę, ale nigdy nie kupowałeś od niej narkotyków, co w tym niezrozumiałego ?
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jogi »

Cały czas jest to żałosne. Całe to roztrząsanie kto co kiedy powiedział, że nie nagrał żeby mieć alibi, że adwokat, że prawo jest prawem ale są jeszcze zasady. Przecież to wszystko jest tak płynne, że nie dziwię się że takie gównoburze ciągną się później jak telenowele i ameby pokroju tych walczących patusów mają zajęcie na lata.
Ktoś wcześniej mądrze napisał, że w innych kręgach muzycznych nie ma tego publicznego prania brudów, skarżenia się nawzajem, wyjaśniania chuj wie z jakiej dupy gówna. Tylko ten zjebany patusiarski szalikowo ortalionowy hibhob ma takie problemy.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Spis rozjebusów

Post autor: lygrys »

GoodStuff pisze: 21 maja 2021, 10:22
lygrys pisze: 21 maja 2021, 10:18 Hiphop to muzyka a nie jakieś gangsterskie zasady.
Ale prawo jest prawem a i w zyciu nawet zwyklego clzowieka obowiazuje pewne zasady,jesli ktos na ciebie donosi w pracy zeby swoje dupsko ratowac twoim kosztem to tez nazwiesz go konfidentem i watpie ze bedziesz darzyl szacunkiem
No miałem taką sytuację, że jeden zmiennik z pracy kłamał szefowi, że go molestuje seksualnie, po tym jak złożyłem na niego skargę do szefa, że mi i zmiennikom utrudnia pracę oraz doniosłem dowody tego, że łamie przepisy i to on mnie wyzywał od konfidentów, a nie ja jego.

Potem musiałem z nim pracować przez 4 miesiące i pilnować grafiku, by nie pracował za duży i w trybie 24godzinym, a nie 48godzinnym.

Racja, że nie było by sprawy gdyby Tedzik nie ćpał, ale nigdy nie zgrywał ulicznika, więc nie widzę po co miałby te uliczne zasady przestrzegać?

Dlatego jakbym był raperem, to bym miał wyjebane na tą całą polską scenę rapową, bo to jedna wielka patologia, z którą nie chciałbym mieć mieć nić współnego.
Dlatego świadomie przez jakiś czas nie chodziłem na imprezy i koncerty hiphopowe, a jak już poszedłem z ciekawości, to uważam, że to była zwykła strata hajsu i pieniędzy, bo to wszystko jest pierdoloną wydmuszką i rozrywką dla dupolizów i innych przydupasów.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2021, 10:41 przez lygrys, łącznie zmieniany 1 raz.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ