Spis rozjebusów

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2873
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Spis rozjebusów

Post autor: LWD »

Kaczy zabrał głos w sprawie Soboty

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jajca »

ech mam nadzieje, ze w wieku 42-43 lat bede miec inne problemy niz hwdp
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Spis rozjebusów

Post autor: oldschool »

Szacunek dla Kaczego, całe życie prawilny.
Awatar użytkownika
Offcheck
Posty: 274
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:33
Lokalizacja: WWA

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Offcheck »

oldschool pisze: 09 kwie 2020, 14:05 Szacunek dla Kaczego, całe życie prawilny.
I dla jego brata ciotecznego
Siemano, stolica WWA, a nie Waszyngton,
Jeśli chodzi o hajs jestem je**ną maszynką
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1439
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Fleming »

Na instastory jongmena sporo osób jebie sobotę
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Spis rozjebusów

Post autor: KomunistomPodPrad »

obczajcie sobie post kolesia o ksywce MORDOR tutaj
https://glamrap.pl/rest-i-kaczy-nie-wie ... -jongmena/

i ci ludzie wjezdzaja na tego Sobote ktory nikogo nie wrzucil na mine
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Spis rozjebusów

Post autor: elpe »

[mention]KomunistomPodPrad[/mention] o kurwa :rotfl:
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Spis rozjebusów

Post autor: KillerCroc »

Kto by się spodziewał że polska scena uliczników jest zakłamana, cały polski półswiatek okołorapowy jest dokładnie taki sam, pokazała to już akcja z Kartkym, pokazują to kolejne awantury i afery, pokażą to następne :dunno: Szkoda tylko że ludzie którzy najwięcej wiedzą wypowiadają się najmniej ale to naturalna sprawa raczej
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
dponki1
Posty: 19
Rejestracja: 25 paź 2019, 16:20

Re: Spis rozjebusów

Post autor: dponki1 »

"Gdzie Ty widziałeś prawilne ulice" Rogal DDL
SiemaBartek
Posty: 222
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: Spis rozjebusów

Post autor: SiemaBartek »

KillerCroc pisze: 09 kwie 2020, 20:34 Kto by się spodziewał że polska scena uliczników jest zakłamana, cały polski półswiatek okołorapowy jest dokładnie taki sam, pokazała to już akcja z Kartkym, pokazują to kolejne awantury i afery, pokażą to następne :dunno: Szkoda tylko że ludzie którzy najwięcej wiedzą wypowiadają się najmniej ale to naturalna sprawa raczej
A szczerze powiedziawszy weryfikował ich tez Białas. Aspirator, Dixony, TPS dostali pociski i żaden nie potwierdził swojej wyższości zapowiadanym wpierdolem :D
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Spis rozjebusów

Post autor: lygrys »

Nikoś też donosił na gangsterów z pruszkowa.
To jest normalne, że jak chcesz kogoś zniszczyć to robisz to każdym możliwym sposobem, a nie wedle jakiś zasad.

A wy wolelibyście siedzieć w imię zasad czy uratować sobie skórę?

Chociaż jeżeli Sobota rzeczywiście doniósł na kogoś (nie wiem, nie znam się, życie i Mama mnie nauczyła by trzymać się od ludzi z ulicy z daleka) to trochę beka, bo on sobie tępieniem kapusi wycierał twarz.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Royal
Posty: 147
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:04

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Royal »

lygrys pisze: 09 kwie 2020, 21:55 A wy wolelibyście siedzieć w imię zasad czy uratować sobie skórę?
Prawilnie fikoł na sztywno kojo kraty w oknie niż być rozjebusem.
Przeżyłem swoje i przeżyje jeszcze więcej niż trochę
Zanim mnie wsadzą w worek jak koke
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 636
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Burak »

KomunistomPodPrad pisze: 09 kwie 2020, 19:39 obczajcie sobie post kolesia o ksywce MORDOR tutaj
https://glamrap.pl/rest-i-kaczy-nie-wie ... -jongmena/

i ci ludzie wjezdzaja na tego Sobote ktory nikogo nie wrzucil na mine
Przeklejam:
Mordor pisze:Dam wam 5 zdjęć a wy sobie przeczytajcie i wyciągnijcie wnioski na ile kurwa jebane frajery z polskiej rap sceny są wiarygodni…. nie będę tego dwa razy wrzucał także sprawdźcie te zeznania i zdjęcia dokładnie POZDRO DLA NORMALNYCH
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I co kurwa prawilniaki z warszawy? jakoś nie przeszkadza wam konfident w waszym otoczeniu…??????? jebane hipokrytki
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Spis rozjebusów

Post autor: manio »

Moim zdaniem szacunem dla soboty, ha tfu na kryminalistów. Pozatym nie wiem dlaczego jego kariera miałaby jakkolwiec ulec zmianie, odrózniajmy osobe muzyka od osoby prywatnej, jeśli sobota będzie dalej spiewał ładne piosenki to chuj mnie to obchodzi kogo on wjebał do więzienia, im wiecej jego donosów tym mniej kryminalistów. essa ;]
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jajca »

No a co jeżeli policja by mi zaczęła grozić że mnie będą bili? To co wtedy mamy niby zrobić dostać wpierdol? Chyba lepiej złożyć zeznanie i iść do domu a nie komplikowac sobie zycie i robić wrogów na policji.
Składasz zeznanie i jesteś wolny, żadnych komplikacji.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Zephyr »

Jongmen ma pojechane u TWR

Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Spis rozjebusów

Post autor: przedszkolanek »

przyjąłem wezwanie, złożyłem zeznanie, zjadłem śniadanie
tylko sprawa nie zamknięta
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Spis rozjebusów

Post autor: WHITE »

Jak gość nawija o jebaniu konfidentów, a sam nim jest to nie ma na to usprawiedliwienia i skończcie te chujowe prowo.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1872
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Połas »

Sobota leci z oświadczeniem. Niestety bez wersji wideo. Papierów nie pokaże, bo to karalne, a tak w ogóle jego wspólnicy, pewnie ci od poprawiania błędów ortograficznych na Instagramie, nie mogą dodzwonić się do prokuratury i ich nie ma :lol:
Siema.
Wiem że niektórzy są już zmęczeni tą koperkową aferą i szumem wokół mojej osoby. Ja sam też zdaję sobie sprawę, że może tam fakt, że w ogóle staram się tłumaczyć działa na moją niekorzyść, w myśl zasady, że tylko winni się tłumaczą,

Poważni ludzie nie powinni też pewnych sprawa załatwiać w internecie.
Ale proszę o zrozumienie, na swoją reputację pracowałem wiele lat, i nie mogę bezczynnie patrzeć, jak ktoś, motywowany wyłącznie swoim interesem finansowym, to wszystko niszczy w ciągu paru dni. Od kilku dni nie myślę o niczym innym jak o tym, jak ratować moje dobre imię. Może popełniam błędy, ale musicie mi wybaczyć, grupka złych ludzi zamieniła moje życie, a także życie mojej żony w piekło. Trudno w takich sytuacjach zachować spokój.

Wiem też że część z Was liczy, że ujawnię akta sprawy, tak żeby czarno na białym wykazać, że oskarżanie mnie o rozprucie i zostanie konfidentem jest manipulacją.

Niestety jest z tym problem, gdyż zgodnie z art. 241 kodeksu karnego, informacje i dokumenty na etapie sprawy prokuratorskiej są tajne, a za ich rozpowszechnienie grozi do 2 lat.

Bronić się będę mógł dopiero wtedy, jak sprawa trafi do sądu. Kiedy to będzie? Chciałbym aby jak najszybciej, ale to nie ode mnie zależy. Niech to wam da do myślenia, bo czy gdybym się rozpruł i przyznał do winy, to sprawa nie byłaby dawno zakończona?

Powiem szczerze, że nawet zaryzykowałbym te 2 lata, byle tylko wykazać jak podłymi ludźmi są ci co mnie oskarżają, a także, aby odzyskać zaufanie fanów, którzy są dla mnie wszystkim, a wiem że część z nich jest zdezorientowana. Na szczęście jest to mniejszość, ale i tej grupki mi szkoda.
Z drugiej strony nie mogę dać się tak podpuścić, bo na to liczy Jongmen i jego pachołki – żebym poszedł siedzieć, tak żeby pozbyć się niewygodnej konkurencji. Niestety, ale dla niektórych nie liczy się lojalność, zasady, rozwój hip-hopu. Liczą się tylko pieniądze.

Dlatego póki co nie zamierzam ujawnić papierów. Również dlatego, że sam …ich nie mam. Moi prawnicy tygodniami starają się wydobyć cokolwiek z prokuratury, ale za każdym razem napotykam problemy ze strony prokuratora, dopiero wnoszone skargi sprawiają, że moje prawa są respektowane. Ale czasu straconego mi to nie zwróci. Pomyślcie, czy gdybym się rozpruł, i wpierdalał makowiec z prokuratorem, to miałbym problemy z dostępem do akt?

Zobaczcie też kto najwięcej się na mnie pruje, kto wie więcej o sprawie niż ja. Co ciekawe ta osoba nie ma zarzutów, mam je ja. Czemu? Pozostawiam to waszej domyślności.

Nie mogę mówić o konkretach tej sprawy, ale …. zawsze można pogadać o sprawach karnych abstrakcyjnie 🙂 Zabawię się teraz w mecenasa, i na przykładzie „abstrakcyjnej” sprawy wytłumaczę Wam o co w tym wszystkim chodzi. Ale pamiętajcie, wszelkie podobieństwo do prawdziwych zdarzeń i postaci jest przypadkowe 🙂

Przede wszystkim – kim jest 60-tka. Otóż jest to osoba która otrzymuje nadzwyczajne złagodzenie kary w zamian za informacje udzielone prokuratorowi. Potocznie mały świadek koronny. I teraz kurwa mały rebus – czy naprawdę myślicie, że jestem świadkiem koronnym? Byle – nomen omen- Cygan z dostępem do internetu i umiejętnością korzystania z wyszukiwarki, jest w stanie na stronach oficjalnych portali informacyjnych ustalić, kto w tej sprawie jest świadkiem koronnym

Jongmen pytam cię po raz kolejny – czy można pomówić świadka koronnego?

Druga sprawa – faktem jest, ze czasami najlepszą linią obrony jest odmowa składania zeznań. Zwłaszcza na początkowym etapie sprawy. Jak mówią mi prawnicy, prokuratura robi wszystko co możliwe, żeby każde wypowiedziane słowo interpretować zgodnie z linią śledztwa. Taka ich praca. Im więcej powiesz, tym większe mają pole do popisu.


Ale kurwa.. śmieszą mnie wpisy internetowych gamoni, którzy za rozprucie uważają sam fakt złożenia zeznań. Piszę teraz do tych wszystkich szczurków – proszę Was, nie wypowiadajcie się na tematy o których nie macie pojęcia, bo jeżeli naprawdę tak twierdzicie, to jesteście albo idiotami, albo jesteście manipulowani przez osoby, które mają interes w tym abyście tak myśleli.

Nie wyobrażam sobie donoszenia na ludzi
Jak chcecie być takimi pożytecznymi idiotami, wasza sprawa.
A ja wam radzę, skontaktujcie się z prawnikiem, on wam wytłumaczy co trzeba zrobić żeby zostać uniewinnionym, a przy okazji nikogo nie wkopać. Oczywiście w sprawach gdzie jest to możliwe. Nie wyobrażam sobie donoszenia na ludzi, pomawiania ludzi po to by dostać mniejszy wyrok.
Ale czasami zeznania trzeba po prostu złożyć. Np. jeśli ktoś mówi, ze go uderzyłeś, a tak nie było, to składasz wyjaśnienia. W przeciwnym razie sąd będzie miał tylko jego zeznania, i wobec braku kontr dowodów, zostaniesz skazany. Za niewinność, ale i za głupotę.


Jeśli pożyczyłeś od kogoś 2 koła, a ten żąda od ciebie 20, i robi ci sprawę za oszustwo, przy czym nie ma kwitów na kwotę pożyczki, ale ma sms – maile że rozmawiacie ze sobą o zwrocie jakiejś kasy itp., to nie palisz głupa i nie mówisz że typa nie znasz, bo tracisz wiarygodność wtedy, tylko przyznajesz się do znajomości, a jak nie da rady tych rozmów inaczej wytłumaczyć to też do pożyczki, ale mówisz ze było to 2 koła. Wtedy są dwie równorzędne wersje, a zgodnie z zasadą rozstrzygania wątpliwości na korzyść oskarżonego, to Ty wygrasz.

Oczywiscie jest granica takich zeznań – tą granicą jest to, żeby nie pomówić osób trzeicch. Bo byłoby to zwykłe kurestwo.

Ja powiem jedno – na pewno moje zeznania nie będą postawą do skazania kogokolwiek. Zostałem pomówiony, i dzięki podjętej obronie, zdyskredytuję konfiturę która na mnie doniosła. Niestety nastąpi to dopiero w sądzie. Będzie tak, o ile oczywiście grupa sztywniaków (w ich mniemaniu), swoją głupotą i pozerką nie doprowadzi do sytuacji, że ta kłamliwa konfitura okaże się wiarygodniejsza od nich samych, co być może odbije się również na mnie.

Oni mają te papiery ale nie chcą ich pokazać. Dlaczego?
I na koniec, tak złożyłem zeznania. Ale na pewno nikomu nie szkodzące. Z tym że na pewno nie były to tylko jedne zeznania. W toku procesu doszło do pewnych manipulacji, których odkręcanie dzięki moim prawnikom – jest prawie zakończone. Ale uwierzcie mi że nie było łatwo. Ci którzy wiedza, jak wyglądają przesłuchania i kreowanie dowodów przez organy ścigania, wiedzą o czym mówię. Szczegóły ujawnię w sądzie.

W każdym razie, żeby ocenić moje zachowanie, trzeba mieć wgląd w akta całej sprawy – a nie jednego zmanipulowanego dokumentu. I tu clue całej sprawy – dobrze wiem, że ci którzy mnie pomawiają, maja te papiery. Ale nie chcą ich pokazać. Czemu? Bo wiedzą że ja nie mogę tego zrobić. Ludzie którzy wiedzą o sprawie z internetu, i tak nie mają szans by to wszystko ogarnąć, pozostaje wam intuicja. Mam nadzieję że mi uwierzycie. Z kolei tych tzw „kumatych”, osoby znane w światku, które rzekomo widziały papiery, proszę o jedno.

O wydobycie od ludzi którzy to rozdmuchali, innych dokumentów, przede wszystkim WSZYSTKICH protokołów moich zeznań, oraz zeznań konfitury która na mnie doniosła.
Wtedy okaże się, czy faktycznie na kogoś doniosłem, czy potwierdziłem 60-tkę. I wtedy – skoro już niepotrzebnie wjebaliście się w nie swojej sprawy – bądźcie konsekwentni, i napiszcie swoja opinię publicznie – będę wam za to bardzo wdzięczny.

Ja na przyszłość mam nauczkę – aby staranniej dobierać przyjaciół. Bo to żeby nie ufać policji i prokuraturze, wiedziałem już wcześniej. Ta sprawa tylko mnie w tym utwierdza. Wiem też ze mógłbym uniknąć pewnych kłopotów, gdybym od razu skorzystał z pomocy prawnika. I tu mój apel – jak macie problem, skorzystajcie z pomocy profesjonalisty,. Ta sprawa pokazała mi jednak przede wszystkim, by być trochę ostrożniejszym w relacjach z ludźmi, bo stopień upodlenia niektórych jest niewyobrażalny. Zwłaszcza, gdy w tle są pieniądze.

Michał „Sobota” Sobolewski
Obrazek
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Spis rozjebusów

Post autor: moxxi »

I nadal nie powiedział nic konkretnego :lol:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
ODPOWIEDZ