Spis rozjebusów

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Spis rozjebusów

Post autor: kapec »

Piękne wyjaśnienie :lol: Pociśnięte grubo, Stonoga to łachmyta, łachudra i świnia, Żurom może wytoczyć większe działa ale ma swoje życie, do tego Zbysiu łatwo i skutecznie zablokował jego filmiki na YT bo ma kontakty :lol: Za późno załączyłem live więc mogłem coś przegapić, ale z grubsza tak to wyglądało :lol:
gomis
Posty: 31
Rejestracja: 23 lip 2019, 21:09
Lokalizacja: 71/022

Re: Spis rozjebusów

Post autor: gomis »

I co tam rozkminiacz żurom skończył już rozkminianie? Miały być papiery na Stonogę i co?
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Spis rozjebusów

Post autor: szpilman »

Kto ma wiedzieć ten wie
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Spis rozjebusów

Post autor: kapec »

Dokładnie, Szpilman wie ocb, kto ma wiedzieć ten wie, kupujcie ubrania stop pomówieniom, pozdrawiam dobrych ludzi a prawda obroni się sama.

Na kanale PomówieniTV co raz częściej lądują filmiki tego typu klik i klik. Dzisiaj robił jakiś live na instagramie, ostatnio dawał też dłuższy film na FB w którym tłumaczy jak dokucza mu polskie państwo (tl;dr w areszcie przez 3 dni podawali mu lewe leki po których zasłabł, upadając się połamał co było przed nim ukrywane, później faszerowali go ketonalem który rozjebał mu wątrobę i przez to miał wyjebany bęben [tu cytat] a Wy się śmialiście że Żurom jest gruby!!!11) i inne tego typu materiały.

Żadnych papierów oczywiście nie było, i zbytnio bym na nie nie liczył
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Spis rozjebusów

Post autor: BENGAL »


tu przewija kapota o sitku ktos z wroclawia wie o huj chodzi??
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Spis rozjebusów

Post autor: LuckyLuke »

która minuta
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Jaayu »

25:30
prowadzący chyba pierwszy raz mają kontakt z czymkolwiek ulicznym
no i te smiechy hehehy mnie wkurwialy
najlepiej wypada czlowiek7w7cieniu
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Serdecznosci
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:29

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Serdecznosci »

I jeszcze o Tedziku jest w 42:40.
Awatar użytkownika
ksiendzuone
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2020, 14:50

Re: Spis rozjebusów

Post autor: ksiendzuone »

hha a pamietacie bialko hst jak sie zfrajerzyl na papier perfidnie a po latach sie tlumaczyl ze wyjasnione i piatki zbija z SIWYM ja pierdole
tfu
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8001
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Spis rozjebusów

Post autor: eddy_wata »

kurwa co robi robert rs siedę siedę w tym programie, przecież to jest jakaś paranoja :lol: :lol: :lol:
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Spis rozjebusów

Post autor: FruitOffTheWall »

27:40 robert rs tłumaczy czemu ma fame
kurwa zrozumiał ktoś o co chodzi bo ja ni chuja gadka w stylu orła białego binkowskiego
ta polska ulica jest smieszna,była śmieszna,i bedzie smieszna do końca życia
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Spis rozjebusów

Post autor: zuperhero »

ten ich występ to kojarzy mi się z tym jak usiądziesz w rajanerze koło grupki takich buraków w obcisłych koszulkach armani jeans, co se lecą na wakacje, drą do siebie pizde na cały samolot, mimo że w koło mnóstwo dzieci to kurwa przedziela każdy wyraz, no i oczywiście po 30 minutach lotu już są napruci i nieudolnie próbują podrywać stewardesy jakimiś cringe'owymi tekstami eeeeee malutka
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 217
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Paul »

Prowadzący i prowadząca również wspaniali, wielce kurwa rozbawieni nie są nawet pewni czemu się śmieją.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Moltisanti »

zuperhero pisze: 01 paź 2020, 13:25 ten ich występ to kojarzy mi się z tym jak usiądziesz w rajanerze koło grupki takich buraków w obcisłych koszulkach armani jeans, co se lecą na wakacje, drą do siebie pizde na cały samolot, mimo że w koło mnóstwo dzieci to kurwa przedziela każdy wyraz, no i oczywiście po 30 minutach lotu już są napruci i nieudolnie próbują podrywać stewardesy jakimiś cringe'owymi tekstami eeeeee malutka
Piekne słowa. Nie wiem kto normalny moze chcieć mieć kontakt z takimi ludźmi
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Spis rozjebusów

Post autor: bilderberg »

Paul pisze: 01 paź 2020, 16:55 Prowadzący i prowadząca również wspaniali, wielce kurwa rozbawieni nie są nawet pewni czemu się śmieją.
Przecież ten prowadzący to ja pierdole co za debil.mp3
Najbardziej zgnilem z żenady jak zadzwonił sebjx zapytać jak to jest z tą krajową czy jest zła czy jej zrobili ludzie taka złą reklamę a on nie zrozumiał i zaczął coś gadać o tym kto jest rozjebus xD a potem o jakiś 8 słowach z pizdy i udawał że miał okazję kiedyś odmówić zeznań a typ wygląda na gościa który mógł odmówić zeznań ale na sprawie rozwodowej bo żona pewnie ogarnęła z jakim debilem kurwa jest.
Szkoda gadać, co to w ogóle za program, jak można się nazwać radio jak nie potrafi się nawet ustawić mikrofonów tylko jednego ledwo slychAc a drugi drze mordę jak skurwysyn.
Ten program idealnie pokazuje poziom pl hh ad 2020
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Spis rozjebusów

Post autor: kon rafal »

Przecież to jest rakieta. I ta adma, która śmieje się ze wszystkiego, bo się boi, że kapota jej zajebie gonga xD




Wielkie 5 dla nich

Wysłane z obojętnie jakiej przeglądarki

Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Jaayu »


bilderberg pisze: Przecież ten prowadzący to ja pierdole co za debil.mp3
Najbardziej zgnilem z żenady jak zadzwonił sebjx zapytać jak to jest z tą krajową czy jest zła czy jej zrobili ludzie taka złą reklamę a on nie zrozumiał i zaczął coś gadać o tym kto jest rozjebus xD a potem o jakiś 8 słowach z pizdy i udawał że miał okazję kiedyś odmówić zeznań a typ wygląda na gościa który mógł odmówić zeznań ale na sprawie rozwodowej bo żona pewnie ogarnęła z jakim debilem kurwa jest.
hahah prawda jest to, swietny moment tej rozmowy
dodalbym jeszcze jak wszyscy sie smieja z byle czego a robert na nich patrzy i jest jak "hehe no", jak wyzej, polski hip hop 2020
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8001
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Spis rozjebusów

Post autor: eddy_wata »

zuperhero pisze: 01 paź 2020, 13:25 ten ich występ to kojarzy mi się z tym jak usiądziesz w rajanerze koło grupki takich buraków w obcisłych koszulkach armani jeans, co se lecą na wakacje, drą do siebie pizde na cały samolot, mimo że w koło mnóstwo dzieci to kurwa przedziela każdy wyraz, no i oczywiście po 30 minutach lotu już są napruci i nieudolnie próbują podrywać stewardesy jakimiś cringe'owymi tekstami eeeeee malutka
dokładnie :bowdown: :bowdown:
najlepsze jak oni nie rozumieją większości pytań od widzów/słuchaczy i powstaje bingo wykreślanka złożona ze słów "ludzie, zasady, gówno, frajer, osoba publiczna, konfident, pucować, potwierdziłem, sześćdziesiątka, białko, prawda"
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 181
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Spis rozjebusów

Post autor: The Bitch Fucker »

Konflikt, który wstrząsnął światem rozjebusów siedem miesięcy temu poraca
ODPOWIEDZ