Spis rozjebusów

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Spis rozjebusów

Post autor: zuperhero »

tu bardziej idzie o reakcję na bombę typa przedstawiającego się jako prawilnika, a właściwie jej brak
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Jaayu »

no tez tak to odczuwam, typ prawilniak zawsze mi sie kojarzyl z groznymi minami na fotach (chociaz chuj wie nie sluchalem go), po czym na tym teledysku nie poznalem go nawet taki przerazony stoi potulny, dostaje bombe na pizde i powolutku wstaje przegrany a tadzia obserwuje tylko. a potem filmik gdzie nafurany znowu probuje byc grozny, o ten komizm calej sytuacji chyba chodzilo uzytkownikowi. jego wizerunek chyba uratowalo to ze oskar okazal sie frajerem detym
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Royal
Posty: 147
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:04

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Royal »

W ogóle pójście na spotkanie ze schabem i wzięcie sobie do towarzystwa takiego lamusa jak tadek to czysta głupota i beka biorąc pod uwagę całą uliczną otoczkę i możliwość wymiany ciosów z oponentami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przeżyłem swoje i przeżyje jeszcze więcej niż trochę
Zanim mnie wsadzą w worek jak koke
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Spis rozjebusów

Post autor: oldschool »

🍅POMIDOR🔛 DO🍕🍔🍟POPKA🛐 I 🆘️O 🥂JAKIEJŚ🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 PIWNICY
Spoiler
POMIDOR ODPOWIADA POPKOWI,🍿 Czekamy🍲 na🍔 CDN🍗 np,🍳 co🍕 wydarzyło🍬 się 🍷w🍻 ujawnionej🍹 piwnicy... Pomidor, jak zaklinasz się, że mówisz prawdę, to dostarcz to co mówiłeś do 30 czerwca i zamykamy temat i tyle...Tylko fakty dostarcz, a nie znów coś co nie jest prawdą, bo za dużo już tych historii

----

Te emotki :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2969
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jogi »

Ale to jest zajebiste. Dwa dni wcześniej nagrał, przed tym jak Paweł był w pjewnicy, a dziś na zjeździe pijackim tłumaczy. Tamci w jakimś hotelu spowiadajo Popka, gdzie normalni ludzie przyjeżdżają się ruchać po wizycie na Wawelu. Ten przeprasza wszystkich, chuj wie za co. I do tego Żurek który wyzywa od świń w dupę kurw jebanych po czym kwituje "moi drodzy, zapraszam do subskrybowania awataru kontaktu". Ja pierdole :rotfl:
Ostatnio zmieniony 10 cze 2020, 7:34 przez jogi, łącznie zmieniany 1 raz.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Spis rozjebusów

Post autor: befree »

Zadziwiające, że tylu ludzi interesuje kto się rozjebał na kogo. Moje pytanie brzmi - po co, co to zmienia? Może mi ktoś to wytłumaczyć?
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Spis rozjebusów

Post autor: szpilman »

scarz pisze: 08 cze 2020, 12:48 Jeżu jaka komedia z tymi ulicznikami i ich koperkowym aferami o to, kto się na kogo bardziej rozjebał i kolejnymi filmikami z tłumaczeniami i zarzutami. W tle jeszcze polska ludzka pochodnia a.k.a. Żurom wojownik z pomówieniami i żeby dopełnić obrazu komediowej farsy jakiś podrzędny były gangsterzyna w roli wyroczni, kto jest git, a kto sprzedawczyk, no bo on przeczytał dokumenty i wie co i jak. No kurwa Bareja by tego nie wymyślił, choćby rok siedział i kombinował. Fajni ci uliczni raperzy, tacy nie za mądrzy.

Zajebiście ujęte.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Weles »

-------------------------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony 27 maja 2021, 12:16 przez Weles, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Jarekk »

przecież jak jest się zwykłym typem, który żyje jak zwykły typ to korzystasz normalnie z służb mundurowych typu policja. chyba, że ma się głęboko zakorzenioną patologię w głowie i każda rozmowa z psami = frajer to wtedy jest się nie tylko patusem ale też debilem

jeśli jednak obracasz się w półświatku, wybrałeś taki styl życia i rozjebiesz się na swoich kolegów czy na wrogów z konkrecyjnej ekipy to jesteś frajerem rozjebusem
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
SiemaBartek
Posty: 228
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: Spis rozjebusów

Post autor: SiemaBartek »

I to chyba nawet słowa Miska z Nadarzyna, który z Zuromem rozstrzyga tą śmieszna sprawę :)
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Jarekk »

to prawda
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
IllEisenheim
Posty: 193
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:49

Re: Spis rozjebusów

Post autor: IllEisenheim »

Otóż to. Jeśli wybrałeś taką drogę to bierz odpowiedzialność za słowa i czyny. Niestety spora część osób jest sztywna i prawilna do puki to komuś z nich nie podwinie się noga.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Luxair »

O ile nie sposób się nie zgodzić że diler jest fachem pożytku publicznego opartym na obopólnie korzystnej wymianie dóbr,
o tyle wszystkich złodziei, stręczycieli czy tam wymuszaczy haraczów zapraszam do jak najdłuższych odsiadek. Z fartem!
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Spis rozjebusów

Post autor: befree »

Panowie, ale o czym tu dużo gadać, każdy z tych "prawilnych" ziomków, nawet pruszkowskich, szedł na współpracę z policją. Ja jestem normalnym typem, i nie rozumiem po cholerę robić z siebie twardego ziomka. Większość tych twardych mordeczek to po prostu kryptogeje którzy wybrali drugą skrajność aby ukryć swoją prawdziwą naturę, taka jest prawda. No ale po części rozumiem, jak ktoś już robi sobie taki wizerunek to niech będzie w tym konsekwentny.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Spis rozjebusów

Post autor: horrypaz »

tomasz oświeciński bohater Białegostoku
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Spis rozjebusów

Post autor: oyama »

taki obraz prawilniakow. niech lepiej wroca do podpierdalania kanapek od dzieciakow idacych do szkoly i znecania sie nad slabszymi XD
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1732
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Spis rozjebusów

Post autor: knarku »

halo @BENGAL gdzies mi sie przewijaja filmiki z kanalu CHARAKTERNI Z ZASADAMI, chlop sie podczepil przy okazji tej afery z popkiem i pomidorem i wjezdza w zuroma filmikami, jaki poglad ma ulica na ta sprawe?
Spoiler
pozdro dla ludzi
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Moltisanti »

Żurom pięknie zaczyna sie wozić, w najnowszym filmie każe Borixonowi zamieścić w necie przeprosiny DO TYGODNIA :lol: Chyba za dużo z miśkiem w jednym pomieszczeniu siedział bo strasznie zaczyna kozaczyć
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Spis rozjebusów

Post autor: KomunistomPodPrad »

Zurom odlecial widac to i to ze wszyscy go pomawiaja, co on ma z tym pomawianiem. Zurek msci sie tez za wersy Borygo "Z reguly nie mam czasu odpowiadac takim rurom, ale teraz musze, bo jestes gorszy niz Zurom" czy LWWL https://www.youtube.com/watch?v=jKyCRZvx2QI
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Spis rozjebusów

Post autor: oyche »

nadrobiłem, fajna aferka, jakbym obserwował grę w mafię, pomidor to głupi miastowy, a popek scummy ściemniacz, do zlinczowania się nadaje
osobny :lol: dla żuroma
ODPOWIEDZ