Spis rozjebusów

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Krynew »

No ale żeby iść na samoukaranie musiał dostać zgodę od Pomidora, więc musiał tam potwierdzić niektóre sprawy, w których był umoczony razem z Pomidorem czyli defacto potwierdził też zarzuty na Pomidora uwiarygadniając wersję 60tki. Stąd ten Pomidor coś się pultał po czasie, że się rozjebał, bo chciał pewnie więcej siana od Popka.

Inna sprawa, że wcześniej dał ja to zgodę Popkowi w zamian za pomoc więc zachował się jak kurwa opór
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Sialala »

Ja to rozumiem kolezko przecież haha. Spisałem poprostu całą historię która nie ma rąk i nóg.
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Spis rozjebusów

Post autor: afterlight »

ale na huj popek wyjebal 100k zeby ukryc ta historie skoro to w ogole nie stawia go w jakims specjalnie zlym swietle? jak ten pomidor cos sie prul bo chcial wiecej siana to trzeba bylo z bomby wyjasnic jak to bylo a nie wypierdalac tyle siana przeciez, nie ma to sensu dla mnie
nie ogladalem filmu, tylko na tym co tu piszecie sie opieram
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
MalinowyJogurt

Re: Spis rozjebusów

Post autor: MalinowyJogurt »

Streści ktoś aferkę?
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1942
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Połas »

Sialala pisze: 04 cze 2020, 13:41
Krynew pisze: 04 cze 2020, 12:59 Czyli co, Popek rozjebał się na Pomidora, potwierdzając zeznania 60tki. Potem jak go zaczął Pomidor straszyć, to Popek dał mu 100k i wspólny album i wymyślili że obaj idą na samoukaranie? XD
Nie no jak. Jasno z tego wynika że ich wspolas sie rozjebal pomidor z popkiem wyjebali do anglii, potem popkowi wypalil gang albanii i chcial wrócić do polski i iść na samoukaranie. Pomidor się na to nie zgodzil a po czasie zadzwonił do popka po pomoc, ten powiedzial ze pomoze jezeli pomidor da mu zielone swiatlo na powrot do polski. Ten sie zgodzil a pozniej kręcił aferę Popkowi że go sprzedał a popek zamiast to wytłumaczyć to uciszyl go sianem i milczał tyle czasu.

Ale coś mi się wydaje że to nie ostatni odcinek w tym serialu i zara się okaże że sobota flooo ich sprzedał
To jest teraźniejsza wersja Popka. Wcześniej obydwaj zgodnie mówili, że się dogadali i wszystko jest git, natomiast plotki głosiły, że owszem, wspólas się rozjebał, a po latach Popek - zachęcony sukcesem w przemyśle fonograficznym - postanowił pójść na samoukaranie, ale zrobił to bez zgody Pomidora, co mocno wkurwiło najsztywniejszego reprezentanta Firmy, który w efekcie zaczął latać po Liverpoolu i gadać, że Popek jest frajerem i rozjebusem. Miało dojść do spotkania Popa i Pomidora, na którym już czekali wspólnicy Pomidora, aby zawinąć Popka do bagażnika, ale Pomidor zachęcony kwotą 100 tysięcy złotych i zapewne obietnicą nagrania wspólnej płyty, uznał, że się nie gniewa.

To na pewno nie koniec serialu. Teraz jestem ciekawy ruchu Pomidora, bo z pewnością tego tak nie zostawi. Pytanie, czy Misiek i Żurom dalej będą bronić Popka, który ewidentnie musiał nagrać przeprosiny, bo coś wątpię, że okulary mu się same połamały ;) Poza tym wszyscy trzej pracują nad filmem Niewolskiego Asymetria, którego targetem są sztywne chłopaki, pół obsady lata w t-shirtach jebać 60, w film jest zaangażowany Lelek, więc trochę niefajnie i niewiarygodnie by było, gdyby okazało się, że w obsadzie jest konfident. To rodzi mały kłopot.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Sialala »

pawel i pomidor w jednym spali domku

Widzę że muszę lepiej się zaznajomić z tym uniwersum bo z postu u gory wynika ze każdy sezon kończy się plot twistem i nawet film pełnometrażowy powstaje a ja widziałem tylko ostatni odcinek.
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Spis rozjebusów

Post autor: KomunistomPodPrad »

Beka jest z tego że smród tego co oni powywijali to jest szambo pod korek, a potem obściskiwałi się na planie PKIUz 2, i Pomidor wrzucił tam klasyczna zwrote o "przesuwce z niewytargowkom z niewyrobkom.." I zapewniali o swoim braterstwie u Rawicza, jeszcze te okulary Popka :lol: kabaret
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Moltisanti »

Przecież to brzmi jak zwykle sharaczowanie Popa, serio wierzycie w to co oni tam pierdolą? :lol: sam Popek najpierw mówi ze 100k za wykupienie jakiegoś długi pomidora a później mowi ze czas leciał, wrócił do Polski i dał pomidorowi 100k żeby "zamknął morde". Po pierwsze to się kłóci z pierwszą wersją a po drugie dawanie komuś 100k za to żeby nie wyzywał od konfidentow xd jak to brzmi w ogóle. Pomijając juz ze nie dawaloby żadnej gwarancji ze ten ktoś zamknie mordę
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Spis rozjebusów

Post autor: mlodyperkez »

kurwa dopiero czerwiec a tutaj juz sobota i popek, zara sie okaze ze co drugi w pl rapie to rozjebus. CO WTEDY
Awatar użytkownika
Royal
Posty: 147
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:04

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Royal »

checix69 pisze: 04 cze 2020, 18:22CO WTEDY
Dalej trzeba żyć [skrecz]trzeba żyć[/skrecz]
Przeżyłem swoje i przeżyje jeszcze więcej niż trochę
Zanim mnie wsadzą w worek jak koke
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Spis rozjebusów

Post autor: BENGAL »

kurwa nie siejcie tu fermentu jebanego ochloncie kurwa bo jak baby kurwa sobie wymyslacie huj niestworzone kurwa historie romantyczne kurwa z harlekina co go kazda babcia w kuchni czytala 15 lat temu kto ma wiedziec wie co nawijam

sprawy sie maja kurwa tak ze pomidor zlamal slowo dane wspolnikowi za co jest huj do dupy tak zwana ostatecznosc
pomidor krecil kurwa afere kulawa na wspolasa ktoremu sie wiodlo i za zamkniecie mordy wzial sto kola i udawal zajebistego ziomka to pokazuje jacy sa kurwa niektorzy gici jak tak to kurwa o zasady ale hajs kurwa frajerski to biora chetnie i sie przyklejaja do frajerow zeby na nich szponcic
w tej sprawie nie ma zadnych kurwa 60!!!! co wy pierdolicie?! tam jest kurwa frajer a nie maly swiadek koronny!!! przeczytajcie kurwa bialko to sprawa sprzed 20 lat prawie i kurwa ich 3ci wspolnik sie rozpierdolil na nich dwoch i jest kapusiem jebanym a nie kurwa malym swiadkiem koronnym co wy pierdolicie jeden z drugim
kazdy 60 to kapus frajer ale nie kazdy kapus frajer to 60
czasami to forum to powinni wyjebac kurwa a wy powinniscie isc sie na ulice zapytac kogos to by wam wypierdolil gonga na odmulke

a popus?? widac ze kurwa dostal tostow kilka i zrozumial powage sytuacji i sie nagle zachowal jak trzeba bo to byla akcja podbramkowa i byl blisko ostatecznosci

a dla tych co tak pierdola co ten popek taki osrany a osrany bo sie teraz buja na planie filmowym wsrod kurwa recydywistow z zasadami ktorzy maja wieloletnia renome, cale zycie poswiecone na kopanie sie z koniem i maja po prostu uliczny posluch i maja wypracowane zaufanie i kontakty na ulicach i na kryminalach a nadewszystko walcza z takimi wlasnie kurewskimi zagrywkami i takich kurwa hojrakow sadzaja do worka
popek mieszka sobie w polsce tu zarabia tu ma dom zone dzieci a niech teraz jakis kurwa poukladany dogada sie ze wszystkimi i powie ze jest takie slowo na ulicy ze popek beceluje grubo szmalu i wypierdala albo mu porywaja dzieci bo jak on zasady pierdoli to oni tez i jak sprobuje pojsc z tym na psy to bedzie cierpial
a zawsze sie znajdzie malolat charakterny co pokaze ze jest loco i ma cojones i pojdzie w hardkor odjebac robote dla zasad

a to taki przyklad bo kurwa gang obcinaczy palcow tez kurwa mial recydywistow i huj porywali dzieci kobiety zony matki kochanki mieli wyjebane
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Spis rozjebusów

Post autor: BENGAL »

i dla glabow kurwa jebanych co nie wiedza co to jest ostatecznosc to jest banicja uliczna na zawsze i gnebienie i szykanowanie przez bylych kolegow ktorych zdradziles
Awatar użytkownika
Royal
Posty: 147
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:04

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Royal »

Nienawiść do policji to jest hasło na forach
Twój dostawca sześćset razy dał im już informatora
I twój ziomek boi się przyznać, bo ma dziecko i psa
Przeżyłem swoje i przeżyje jeszcze więcej niż trochę
Zanim mnie wsadzą w worek jak koke
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1942
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Połas »

Pomidor się odniósł. Niestety w formie tekstowej, a nie wideo.
Od ludzi dla ludzi
Siema Ludzie Jestem Człowiekiem Mam Prawo się Bronić poto Są Zasady Żeby Logicznie Człowiek Mógł Wyjść z Twarzą w Każdej Sytuacji Byłem za granicą i Nikogo nie Sprzedałem Misiek Nie mam nawyku Mówić na telefonach czy mnie ktoś zabrał do lasu i kto bo wszystko może być słuchanie nie wiem czy to Popek nie nasłał na mnie bandziorów był Płakał Mi na kolanach że Chcą Porwać Mu Julkę
Nie ważne czy pieniądze dał mi czy Oddał za mnie dług
Ja też Mam Dzieci i miałem zamiar do Nich wrócić pod Dach tyle
Ludzie w Polskich Więzieniach nie Pozwolą za takie Wolnościowe cyrki mnie schować będę w Polskim Kryminale o Wszystkim Ludziom Powiem i kończę te internetowe afery
Z Ludźmi Mam Kontakt Bo jestem Człowiekiem i Będę
Broniłem Wspólnika Dwa Lata teraz Liczy się Moja Twarz i Spokój Rodziny
Niech Nikt nie pruje do mnie poza Gronem Ludzi w Kryminale z Którymi Zawsze Siedzę na Ogólnym
I To się Nigdy Nie Zmieni
Pozdro Dla Ludzi
Obrazek
Awatar użytkownika
kakaowyjanusz
Posty: 50
Rejestracja: 13 maja 2020, 1:05

Re: Spis rozjebusów

Post autor: kakaowyjanusz »

Ja se teraz slucham sadcoru bo tam nikt sie nie rozjebal nigdy i wam tez polecam koledzy
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2853
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Spis rozjebusów

Post autor: WHITE »

Pozdro Dla Ludzi to najlepsze pozdro i nie mówcie że nie
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Jaayu »

"pozdrawiam wszystkich charakternych, i tych niecharakternych z resztą też" jest poziom wyżej imo
Ostatnio zmieniony 04 cze 2020, 22:03 przez Jaayu, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Spis rozjebusów

Post autor: mlody jelcz »

próbował ktoś spisać same wielkie litery z tego posta? może to jakiś szyfr, nie wierzę że tak randomowo pisze słowa z wielkich liter
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jajca »

Porywa ktoś jeszcze dzieci w 2020? Przecież od lat prawie każda taka sprawa jest wykrywana w 5 minut, jakieś obcinacze palców to prehistoria i inna epoka technologiczna, myślałem że teraz hajs się zarabia na wyludzaniu vatu a nie jeżdżeniu czarna Wołgą
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
samcro
Posty: 782
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: Spis rozjebusów

Post autor: samcro »



To wygląda jak jakiś surrealizm :D
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
ODPOWIEDZ