najmniejszy hipokryta rapu pl

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

kto nie jest hipokryta i pajacem zjebanym w dzialaniach

wini
50
26%
taco
19
10%
smark
44
23%
rogal
61
31%
niziol szajka syndykat
10
5%
murzyn zdr
10
5%
 
Liczba głosów: 194

Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: BENGAL »

temat o najmniejszym hipokrycie z rapu polskiego chodzi o to zeby rozkminic kto jest najmniejszym pajacem w zalewie tego pierdolonego gowna wykluczam producentow bo oni wiadomo robia dla hajcu wiele rzeczy i ale dje raperzy wlasciciele wytworni itp i wg mnie najbardziej wporzadku gosciem z polskiego rapu jest w tym momencie jak sie obczai przeszlosc dokonania stare to wini bo cala masa tych kurwa raperow to pierdoli cos a potem robi co innego a chlop kurwa wyprzedzil czas doslownie i dzieki berlinskiej koneksji naprawde robil w huj ogarniete rzeczy bez pierdolenia na nikogo wie kiedy zamknac ryj jak np z mesem nie lubi go ale nie mowi o nim i huj a nie jakies akcje frajerskie inne borixon wiadomo zjebany jest sokol tez wytwornie jak asfalt tez sraka obsrana no zyto hm mozna rozkminiac bo chlop w tekstach swoich tez nawija takie rzeczy ze sie smieje tak jakby z siebie z przeszlosci i z takich standardow roznych dziwnych eis odpada bo powinien nawinac kawalek albo dac wywiad ze ma wyjebany worek na rap bo hujowa forsa i robisz z siebie pajaca
Ostatnio zmieniony 09 lut 2020, 0:51 przez BENGAL, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: Bolo »

No wiadomo, że Paluch jest największym a najmniejszym? ktokolwiek z undergroundu, Smarki np.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: onizuka »

taco
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: BENGAL »

tak rozkminimy zeby wiecie rozkminic rapera ktorego sie nie mozna wstydzic ze koles od poczatku do konca jest ze soba szczery w tym co robi
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: BENGAL »

dobra huj zostawiam tak bo edytowalem ankiete i wyjebalem gllosy w kosmos to moj temat to moge chyba jebnac podwojny post ??
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: Bolo »

Tytus z asfalt to jest kurwa co nie wystawia faktur a nie prawilność, kto to kurwa dał lol. Wini to szybciej bo zawsze był sarkastycznym oblesnym grubasem i szanuje ta stylowke ze sie jej trzyma oskar i problem? lol to sa lamusy co sprzedzadza czapke za 120zł co ja bym ja zrobil za 40 zł w detalu kurwa DETALU a oni ja za 120zł sprzedzaja, ze tez wam nie jest wstyd takich ludzi wspierac co was na hajs ruchaja, taco to zawszy byl taki jutuber rapu i nigdy sie z tym nie krył, bardziej z niego artysta nich raper jestem w stanie to tolerowac ale nie akceptowac, to nie jest muzyka rap i nigdy nie bedzie, szanujmy sie. Reszty nie znam ale pewnie tez sprzedajne kurwy i cos nimi kieruje albo "uliczne zasady" albo jakis zarobek.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: recklezz »

Rogal DDL, Eis, Smarki, LSO, Młody Zgred, Pikers, Pan Wankz, Don Poldon, Zkibwoy

[mention]BENGAL[/mention] czemu Eis odpada, przecież nawinął 4 lata temu w kawałku dr.Melfi - "I powiem Ci, że rap to jest mało
Bo jak ich słyszę, to chce mi się rzucić rap i robić zdjęcia pedałom"
Ostatnio zmieniony 09 lut 2020, 0:50 przez recklezz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: KillerCroc »

recklezz pisze: 09 lut 2020, 0:42 Rogal DDL, Eis, Smarki, LSO, Młody Zgred, Pikers, Pan Wankz, Don Poldon, Zkibwoy
zamykam
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: Jasek »

podbijam Rogala, Pikersa i Zgreda. Dodaje Cruza, Knapa i Wicia
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8007
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: eddy_wata »

zioło zioło trzymał sie ćpuńskiej estetyki od początków do śmierci
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: Mko21 »

" I pytają mnie czemu przestałem lubić Eisa bo mówił o rzeczach które nigdy nie miały miejsca" co do Eisa i braku hipokryzji to bym nie był taki pewien, coś tam się kiedyś przewijało, że bajerował na trakach. Myślę, że raperów którzy byli krótko na scenie, nagrali 1-2 płyty czy z nowych to się parę znajdzie którym ciężko coś zarzucić. Ale już z tymi co są dłużej na scenie z jakąś w miarę popularnością to ciężko, pierwszy na myśl przychodzi Rogal, Wini też
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
ksiazenieporzadek

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: ksiazenieporzadek »

sentino gangster od początku i okazało się, że to real og
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: LWD »

KACZY PROCEDER! (miałem szczęście poznać człowieka osobiście, za to jakim jest człowiekiem dozgonny szacunek, znam wszystkie teksty, wszystko w nich się zgadza z rzeczywistością, Kaczy Proceder), Łona, Żary i Krzysztof Kozak.
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: basic »

Gorzki Smak Prawdy
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: Mystair »

Rogal ofc, no nie można mu absolutnie nic zarzucić, już to pisałem, że niesamowite, że wyjebał się na łatwy hajs z rapu i szczerze(a nie robiąc z niekomercyjności wartość komercyjną jak np. Paluch czy inny Sarius) pierdolił fejm od początku do końca, real OG
MOB
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: Jasek »

Flojdini
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: YKCUL »

Jeśli chodzi o bandytyzm to tylko kaczy
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: BENGAL »

no to mamy wlasnie taka oto paczke graczy rapowych ktorzy byli konsekswenti i nie maja za soba krzywych akcji dziwnych i nie mozna im zarzucic hipokryzji czy innych akcji ktore byly zaprzeczeniem samego siebie a skierowane w hajs i doskonale opisuje ich cecha szczerosci. w sklad paczki wchodzi kaczy proceder z miasta stolecznego oraz murzyn zdr radiomak nastepnie taco angol a razem z nimi wini stoprocent oraz rogal ddl i smarki smark gorzow a takze pan wankz dinalowiec z opola czy lona z miasta szczecin a nawet flojd undergand elblaski oraz zgred co cisnie podziemnie i tez w sumie nie przeczy sam sobie ani nie odpierdala akcji dziwnych za ktore mozna sie wstydzic i ktore pozostawiaja niesmak i mozliwe ze dojdzie tututaj jeszzcze z 3 osoby ktore sa prawdziwe od 1 dnia
wg mnie knap to sie zzulil i troche pajacerki gimbusiarskiej robil pikers sie nie myl jak mieszkal chwile u frostmena a ziolo sw pamieci nie bedziemy tutaj w nic mieszac z uwagi na szacunek do zmarlych a lso nie mozna do konca do tego podklepac bo gogu przeciez usuwa stare klipy teraz
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1362
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: exyou »

W Stanach jak robisz hajs, ruchasz państwo i kradniesz bity to jesteś ktoś a w cebulackiej polszy obrażają się na raperów bo chcą wyciągnąć ile się da i propsują nieudaczników którzy wolą ćpać i dilować niż robić rap, beka. :damn:
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8007
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: eddy_wata »

jak to pikers sie nie mył xD
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
ODPOWIEDZ