najmniejszy hipokryta rapu pl

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

kto nie jest hipokryta i pajacem zjebanym w dzialaniach

wini
50
26%
taco
19
10%
smark
44
23%
rogal
61
31%
niziol szajka syndykat
10
5%
murzyn zdr
10
5%
 
Liczba głosów: 194

Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3901
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: camzatizbak »

zemsta1kadluba pisze: 19 lip 2020, 19:59 KaeN ostatni prawdziwy
:rotfl:
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: aleksy »

The Bitch Fucker pisze: 19 lip 2020, 19:58 Jak wy możecie głosować na Taco, czyli człowieka, który nagrał Taconafide tylko po to żeby wycierając sobie pysk rapem zarobić na czternastolatkach? Po szprycerze tak, teraz zdecydowanie nie.
mógłby mi ktoś wytłumaczyć czemu zamknięte głowy tak nienawidzą czternastolatek? jakieś kompleksy z podstawówki? pozdro
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: The Bitch Fucker »

W pierwszej kolejności Ty wytłumacz mi:
1. Gdzie w moim poście widzisz nienawiść do czternastolatek?
2. Czemu nie wiedząc na mój temat nic klasyfikujesz mnie jako zamkniętą głowę?
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: aleksy »

spotkałem się z wieloma bezpodstawnymi atakami nienawiści na trzynasto/czternastolatki ze strony zamkniętych głów, myślę, że nie przesadzę mówiąc, że był to koronny argument hejterów taconafide, nwm może ty akurat nie jesteś zamkniętym dzbanem, ale w takim razie co jest złego w tym, że czternastolatka słucha jakiegoś rapera?
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: KillerCroc »

Sam chciałem zrisptować tamtego posta aleksy ale juz mi się nie chciało. Ja spotykam się z zarzutami w stronę Taco już od Trójkąta, że każda płyta to płyta dla studenciaków albo czternastolatek. To samo było mówione o Trójkącie, o Dziele, O Mamurze, O Szprycerze, O Taconafide, O Cafe Belga, O Pocztówce, za każdym razem przywoływane jest to, że tworzy miałkie teksty pod publiczke, przesłodzone piosenki dla dziewczynek albo rap dla studenciaków którzy nie słuchają rapu :dunno:

To samo będzie mówione przy następnej płycie, przy kolejnej i pewnie przy ostatniej. Taką ma łatkę i się potem powtarza jakieś slogany bez pokrycia, Taconafide to chyba najbardziej rapowa płyta z krwi i kości w jego karierze edit: chociaż w sumie może Wosk był najbardziej rapowy
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1269
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: kid »

aleksy pisze: 20 lip 2020, 17:54 spotkałem się z wieloma bezpodstawnymi atakami nienawiści na trzynasto/czternastolatki ze strony zamkniętych głów, myślę, że nie przesadzę mówiąc, że był to koronny argument hejterów taconafide, nwm może ty akurat nie jesteś zamkniętym dzbanem, ale w takim razie co jest złego w tym, że czternastolatka słucha jakiegoś rapera?
gdzie on napisal ze jest w tym cos zlego co ty czytac nie umiesz? nie chodzilo mu o same 14 latki tylko o targetowanie w stricte taka grupe wiekowa zeby zgarnac profity no ale czego oczekiwac po typie ktory nieironicznie uzywa terminu zamkniete glowy i jest bardzo obudzony
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: aleksy »

zamknięta głowo, trudno mi sb wyobrazić jak bardzo trzeba być zamkniętą głową żeby uważać, że nie ma czegoś takiego jak zamknięta głowa

zamknięta głowo
Spoiler
zamknięta głowa
zamknięta głowa

no ale czego oczekiwać po typie, który uważa, że nie ma czegoś takiego jak zamknięta głowa
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1269
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: kid »

nie bede klamal elegancko podsumowales swoje postowanie tym. ja mam jedynie beke z okreslenia za ktorym nic faktycznie nie stoi i od lat jest uzywane w byle kontekscie pod adresem kogos z kim sie po prostu nie zgadzasz, najczesciej wlasnie to slyszalem wsrod grupy wiekowej ktorej ""bronisz""" ale mozliwe ze mam kompleksy z gimnazjum nwm, tutaj tym bardziej rozsmieszylo bo zupelnie nie zrozumiales o co chodzilo p. jebaka kurew ale od razu wyjazd ze zamkniety łeb, hahatyle

e down: proste ze nie bedziesz, na tym ani jakimkolwiek zreszta
Ostatnio zmieniony 20 lip 2020, 19:09 przez kid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: aleksy »

spoko ja na tym poziomie nie bd dyskutował
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: The Bitch Fucker »

kid pisze: 20 lip 2020, 18:11
aleksy pisze: 20 lip 2020, 17:54 spotkałem się z wieloma bezpodstawnymi atakami nienawiści na trzynasto/czternastolatki ze strony zamkniętych głów, myślę, że nie przesadzę mówiąc, że był to koronny argument hejterów taconafide, nwm może ty akurat nie jesteś zamkniętym dzbanem, ale w takim razie co jest złego w tym, że czternastolatka słucha jakiegoś rapera?
gdzie on napisal ze jest w tym cos zlego co ty czytac nie umiesz? nie chodzilo mu o same 14 latki tylko o targetowanie w stricte taka grupe wiekowa zeby zgarnac profity no ale czego oczekiwac po typie ktory nieironicznie uzywa terminu zamkniete glowy i jest bardzo obudzony
+1
Świadomy artysta, robiący muzykę na najwyższym poziomie, za duży hajs, przy pomocy wielu specjalistów jest w pełni świadomy tego w jaką grupę celuje i co chce osiągnąć. Jestem zdania, że dobry tekściarz i obserwator rzeczywistości jakim jest Taco postanowił nagrać miałki i prosty album jakim jest Taconafide (potem taka sama historia z kawałkiem Fiji) ponieważ wiedział, że będzie mógł nim trafić do masowej publiczności i zarobić na tym kupę kasy robiąc wakacyjne hity dla eski. Temat był wielokrotnie wałkowany w wątku dotyczącym płyty. Nie mówię, że to źle, nie oceniam tego, mówię tylko, że po takim ruchu nie jest on postacią w 100% "prawdziwą" w ujęciu rapowym. Byłby taki, gdyby kierował się wyłącznie chęcią wyrażenia siebie i robienia dobrej muzyki, a nie rozszerzania kręgu odbiorców w celach komercyjnych. Jak już mówiłem nie potępiam tego zachowania, bo gdy jakaś płyta mi nie pasuje po prostu jej nie słucham.
Na marginesie dodam, że jestem tak zamkniętą głową, że za najlepszy album Taco uważam znienawidzony przez truskuli Szprycer, także zastanów się kilka razy zanim będziesz z góry oceniać innych tylko dlatego, że nie zgadzają się z Twoim gustem muzycznym.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: aleksy »

ale pierdolenie, skąd niby wiesz co chciał zrobić taco nagrywając ten album?
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: oKulTywowany »

No tak bo raper autentyczny musi wiecznie siebie opisywać i pierdolić o swoich problemach a jak co nóż nagra czy popisze teksty dla ukochanych/nej to od razu sprzedawczyk król gimbazy i nastolatek tfu chuj nie autentyk. W ogóle niuskul to nie rap i raperzy. Z Quebo było to samo nagrał jedną Candy i Bogini z zajawy i też łatka poszła a po Somie to w ogółe, nie dziwie się że zrobił sobie przerwę. Ale z drugiej strony to jest piękne jak ktoś tworzy o tobie historie o których sam nie masz pojęcia.
This page is no longer available.
Kutendo95
Posty: 399
Rejestracja: 18 lip 2019, 0:48

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: Kutendo95 »

Sheller
Awatar użytkownika
ngbijhoni
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwie 2019, 1:21

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: ngbijhoni »

Co to w ogóle kurwa za bekowe głosowanie bez opcji SENTINO

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

straciłem życie, czas by nowe zacząć teraz
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1269
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: kid »

sebastian alvarez splakany krzyczal hallo policja no niestety
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: oldschool »

Najebany w cztery dupy, nie wiedziałem, co się dzieje
Tylko chlałem, tylko ćpałem, przez co bałem się już cienia
DwaRazy
Posty: 209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:48

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: DwaRazy »

oczywiscie ze rogal, reszta nie ma podjazdu
befree pisze: Piszesz skrótami, bez polskich znaków czy argumentów, Twoja opinia jest dla mnie warta mniej więcej tyle co papierek po batonie znajdujący się na podjeździe mojego sąsiada. A CB to takie radio, używane raczej przez starszych słuchaczy.
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1269
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: kid »

oldschool pisze: 21 lip 2020, 19:48 Najebany w cztery dupy, nie wiedziałem, co się dzieje
Tylko chlałem, tylko ćpałem, przez co bałem się już cienia
zrobiony tez mogl wyjac klame co z niej strzelal w ciemna dal i odjebac tych trzech podrostkow
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: LWD »

w ogóle chciałbym przypomnieć, że najprawdziwszy Taco przybił się na młode wilki popkillera 2015, a później jak już się okazało, że wleciał opener, trójka i dobre przyjęcie 6 zer to olał temat popkillera. tak samo miał się znaleźć na jakiejś płycie Dwóch Sławów, nawet był z nimi w studio, ale wykręcał się bolącym gardłem i powiedział, że nagra to później, jak można zauważyć w dyskografii Sławów, później nie nadeszło. Kolejna sprawa to ten jego wizerunek niedostępności, anty social media itd. pamiętam, że jak startował z karierą to miał co najmniej 200 zdjęć na tym swoim insta, później wszystko skasował i zaczął skąpą aktywność (pod względem mediów tradycyjnych tak samo, przed większym sukcesem latał wszędzie gdzie go zaprosili, radio kampus, rdc, wyborcze, blogi ślizgerów, a później zaczął zgrywać skrytego poetę). nie muszę chyba nawet przypominać o jego deklarowanej lewicowości (również w sferze gospodarczej) i jednoczesnym wale na vacie przy taconafide. te 100k co przelał na zbiórkę hot16challange też zapewne sobie odliczy od podatku.
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: najmniejszy hipokryta rapu pl

Post autor: Holden »

Taco wyjaśniony
ODPOWIEDZ