Oceń numer podany wyżej

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: daveyo »

Jestem wielkim fanem tych eksperymentów Tedego i ogólnie wolę od niego te nowsze rzeczy, które wychodzą i nie wiem czemu, ale ten gość potrafi się odnaleźć chyba na każdej płaszczyźnie i zawsze czymś zaskoczy, a ten traczek bardzo przyjemny, dobry bicik, spoko teledysk, refrenik bangla, dałbym 8/10.

a ode mnie leci to:
https://youtu.be/Xpa8P213WBg
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: lysy »

oldschool pisze: 01 lut 2020, 20:06 A z chęcią. Kto robił ten bit? To jest w ogóle autorska produkcja czy kradziona (oby tylko nie jakiś klasyk, żeby nie było wstydu), bo aż za dobrze mi to brzmi jak na tamte czasy?
jeśli mnie pamięć nie myli, to mieli jakiegoś ziomeczka obeznanego w muzyce, który im pomagał przy bitach. ogólnie bity na tej płycie są naprawdę spoko, szczególnie w porównaniu do debiutu
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: JoeyJoeJoe »

^^przynudza chłopaczyna
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: Bryx Fenrir »

JoeyJoeJoe pisze: 13 kwie 2020, 15:32 ^^przynudza chłopaczyna
Ogólnie to był taki okres u Białasa, że nie specjalnie mi siadały jego produkcje. Ja się do Bedoesa na dłuższą metę przekonać nie mogę (w sensie nic do niego nie mam, ale cięzko mi się jego płyt słucha). To jest takie 3+ w skali szkolnej, pokusilbym się o 7/10 jakbym miał w tej skali mierzyć

https://www.youtube.com/watch?v=F5eZlO7S3O8
Awatar użytkownika
handziak
Zbanowany
Posty: 200
Rejestracja: 06 lut 2020, 21:21

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: handziak »

Muszę przyznać, że nie znałem. W sumie to zbytnio nie jest mój styl, ale gość nieźle sobie leci i daje radę. Na pewno spoko, props. Niech się rozwija.

A ode mnie daję to:
Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: daveyo »

Za takie kawałki można całować stópki :lol: piękny sampel, stary dobry rapik, dałbym 8/10.

ode mnie:
https://www.youtube.com/watch?v=T4f1agXq9rM
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: deska »

no nie podoba mi się to za bardzo kolego, mix jakiś chujowy, temu typkowi co rapuje po polsku brakuje czegoś też, trochę chyba tej legendarnej charyzmy, są jakieś dziwne potknięcia na nawijce ale nie chce mi sie pisać, ogólnie takie 3- w skali szkolnej ode mnie

ode mnie taki personal classic
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3950
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: camzatizbak »

No numer ten to tylko potwierdzenie, że Mez nie był taki chujowy dopóki stał się chujowy, wiadomo ocb.

LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
wudu
Zbanowany
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2020, 20:29

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: wudu »

A jak oceniacie te nutke ?



WARN, spam.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: KillerCroc »

chujowe nie słuchałem
Spoiler
nie ten temat
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: TheD »

Spoiler
Ostatnio zmieniony 17 lut 2023, 21:23 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: Bryx Fenrir »

@TheD Lubie ten kawałek, ogólnie pierwsze 2 Monstery, a szczególnie jedynka mi się w chuj podobała, fajny to był numer, taki agresywny Popek mógłby wrócić, ale to chyba niemożliwe, chociaż...wielkiego siana z muzyki już nie kosi.

Hmm może to, lubie ten numer

https://www.youtube.com/watch?v=eIYfXltHppQ
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: Bryx Fenrir »

Może ktoś podłapie temat, tak jakoś mnie wzięło

https://www.youtube.com/watch?v=WgxCEfw ... l=eldokatv

ELDO - Folklor w opuszczonym mieście (prod. RAU)


Nigdy nie byłem wielkim fanem Leszka, ale pare numerów na pamięć jednak znam. I ten jest najnowszym z tych, które znam, ale też R.A.U pokazał jakim wszechstronnym producentem jest, bo bit tutaj jest kapitalny
szpakuuuu
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: 05 lis 2021, 19:25

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: szpakuuuu »

Polska nie gotowa na bity raua
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: Bryx Fenrir »

Tak sobie wrzucę, może ktoś pociągnie

https://www.youtube.com/watch?v=nn9VoKF2j2U

Peja/Slums Attack - Kłopotliwy Zero Piąty (prod. DJ. Decks, Magiera)
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: myron »

Peja, Onomatopeja, Rychu Peja SoLUfka, Charlie P, RPS nigdy nie byłem fanem. Żadnej płyty nie przesłuchałem i jak słucham tego, to już wiem dlaczego xD Kawałek za długi o 306 sekund. Ten bit robi robotę. Peja z rymami serce - miejsce. Błyskotliwością swoich rymów nie grzeszy. Co mnie jednak urzekło, to adnotacja na rapgeniusie odnośnie Latkowskiego i jego wypowiedź, jeśli prawdziwa, to bardzo, ale to bardzo źle świadcząca o raperze z Pozniania. Wrzuciłem w spoiler. Takie 3/10
Spoiler
W wywiadzie zostało zadane pytanie o Peji:

Peja chyba też ma coś do ciebie, bo mówi: „Latkowski robi mi koło dupy”.

Nie rozmawiam z nim od lat. Do tej pory milczałem, ale może czas czasami odezwać się w tej sprawie. Odszczeknać. Jesteście pierwsi. Peja zrobił kilka rzeczy karygodnych. To nie ja uderzyłem kolesia butelką. Nie miał sprawy w sądzie tylko dzięki mnie. Pogadałem z rodzicami pobitego chłopaka i zagwarantowałem że Peja dwa tysiące złotych jako zadośćuczynienie. Oczywiście nie dał. Peja mógł pójść za to siedzieć, bo miał zawiasy. Rysiek panicznie boi się pierdla. A w piosenkach taki wiraszka… Przeżył parę dołków, nie wiem, co mu tam robili, ale bał się jak cholera. Kolejną wpadkę zaliczył w Łodzi. Damski bokser bijący dziewczynkę po twarzy. Nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Teraz będzie mówił na mnie jeszcze gorsze rzeczy. Wiecie, dlaczego? Bo na jego koncerty przychodzi po 40 osób. Gdyby nie ja i Arkadiusz Deliś, jego wydawca, którego nazywa złodziejem, nie wydałby płyty „Na legalu”. Nigdy już lepszej nie nagra. Nikt nie chciał go wydawać, bo Peja nie szanuje ludzi i nie ma honoru. Ja to zrozumiałem dopiero później. Nie wiem, czy w Warszawie Peja musi koniecznie nocować w Sheratonie i dzwonić naćpany do wydawcy po kurwy. Ale robi to. Za dużo ćpa. Posłuchajcie jego ostatniej płyty. Jest w nim tyle jadu, nienawiści do wszystkiego i wszystkich. Tam jest: kurwa, kurwa, kurwa i nienawidzę wszystkiego. Peja niszczy własny sukces. Teraz obraża ludzi, którzy go wspierali, wyzywa dziennikarzy i nie przyjeżdża na wywiady. W swojej świadomości chcę zachować innego Peję, czyli talenciaka do rymów i zdolnego chłopaka. Rysiek ma potencjał, ale gubią go narkotyki.
Od siebie dodam coś nostalgicznego :D

Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
Awatar użytkownika
JRZ22
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2023, 13:51
Lokalizacja: Underground/Oldschool

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: JRZ22 »

Dobry klimacik, chill.Od siebie wrzucę kawałek który sam nagrałem i zmasterowałem. Są to początki więc znajdzie sie sporo błędów, Pozdro!

https://www.youtube.com/watch?v=M141Rla ... l=Double22
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: Bryx Fenrir »

W sumie bardzo spoko to jest, trochę bit taki hmmm prosty? Natomiast nawijka naprawdę spoko. 8/10 na luzie

https://www.youtube.com/watch?v=y9QjWghyCNI

donGURALesko & Matheo - Spitfire feat. Shellerini [MIŁOŚĆ, SZMARAGD i KROKODYL]
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: myron »

Nie no @Bryx Fenrir hahahaha żeś mi poprawił humor. Gość się na bicie wypierdala. Pewnie trochę zioła zajarał i chcę juz rapować. Wrzuca swój kawałek w tym temacie (masturbator własnych kawałków?), a Ty piszesz 8/10 na luzie xDDD No ludzie kochani trzymajcie mnie, aż boje się sprawdzać, co w tym temacie oceniłeś równie dobrze, albo gorzej ;D Nie rób ludziom krzywdy takimi ocenami.

@JRZ22 3 słowa oceny, reszta autoreklama. Pięknie rozegrane. Wyczucie smaku TOP. Pewnie nie rozpoznałeś gościa, który tam rapuje jako drugi, ale polecam jego twórczość.
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Oceń numer podany wyżej

Post autor: Bryx Fenrir »

@myron Nie wiem czy ogarniasz, ale Ty kawałek w tej zabawie miałeś wrzucać, a nie pierdolić głupoty :rotfl:
ODPOWIEDZ