[WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: 1909 »

Cała akcja nadaje się do tematu o gównie obesranym
Już serio wolałbym jakby faktycznie jedli koty. W sumie wiadome było, że tak to się potoczy. Karian wydaje się największym sajko Deysa w Hasha, więc mogli chociaż wybrać kogoś innego. Eh.
Ale ja naiwny jestem, serio liczyłem na coś ciekawego.
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: Whtn »

Jezu co za banda pedałów :bowdown:
Wyobrażacie se akcje, siedzicie z ziomkami na chacie/w aucie i nagle ktoś mówi E WŁĄCZ COŚ DEJSA? Kto tego kurwa słucha :rotfl:
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: Sialala »

Daveyo
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 472
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: kosciey »

Karian kurwa mać nie tędy droga mój kolego z internety, nie wierze że się dałeś namówić na to studenctwo.
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: TheGreatestGolota »

polecam moderatorom przeczytać od 2 strony co daveyo tu pisał i wyciągnąć wobec niego konsekwencje. 10 sekund roboty i może jakiś perm za frajerstwo i gituwa
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: daveyo »

Co Ty możesz chłopczyczku :lol: nie moja wina, że jesteś spięty jak lateks na kurwie.
A HASZA TO FRONT SEKTA
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: zuperhero »

Jose pisze: 21 maja 2020, 12:25 Nie no, takie oświadczenie "ODCHODZĘ, BO ZROBILI MI KUKU", wplątywanie w to prowo Kartky'ego i robienie to tylko po to, by nakręcić sobie jakiś tam hajp, to oczywiste nasranie fanom do ryja i mimo że każdy to rozgryzł, to akcja na wielki wizerunkowy minus, ale dzieci się cieszą, daveyo mówi, że spoko, więc witamy w 2020.
nasranie do ryja fanom to jest kwitflip na płytkach, a nie że chłopaki sobie napisali jakieś 3 posty na social mediach, ja rozumiem niechęć ale nie ma co oceniać tej 'akcji promocyjnej' przez pryzmat ich spierdolenia. Jakby pojawiły się głosy że nieśmieszne i cringe'owe to oka ale tutaj w temacie poruszenie jakby te wszystkie linijki raperów o ruchaniu waszych suk łamane na panien okazałby się prawdą
a swoją drogą to moim zdaniem projekt mieszkanie razem skończy się dla nich chujowo, fajnie se z kolegami pomieszkać ale to może przez tydzień czy dwa, bo później to już zaczynacie się nawzajem wkurwiać, co jeszcze wzmacnia fakt, że mają >20 lat(tak strzelam bo w sumie to nie wiem) + nie mają jakiegoś stałego zajęcia typu szkoła/praca/... tylko wolny-kreatywny 'zawód' więc trochę się zaduszą we własnym sosie
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: qualite_de_schizoide »

[mention]Whtn[/mention] toż przecież dwa ostatnie projekty z tego roku Deysa były naprawdę niezłe
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: Ablazir »

[mention]zuperhero[/mention] no oni mają razem miesiąc siedzieć właśnie i tyle
Obrazek
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: zuperhero »

a w takim razie to zajawkowo
Awatar użytkownika
amyoplasia
Posty: 11
Rejestracja: 06 maja 2020, 2:34
Lokalizacja: 71

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: amyoplasia »

zobaczymy czy im będzie tak śmiesznie jak ktoś z ekipy nie będzie myć garów albo zostawi slajda w kiblu rano xd
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11488
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: SWN »

Ja pierdolę, nadrobiłem teraz cały temat od pierwszej strony i nie mogę uwierzyć, że polscy raperzy nadal gwałcą w 2020 ten chujowy, atencyjny, sztuczny sposób promocji z użyciem jakichś zmyślonych pseudoafer. Czy naprawdę nie da się po prostu nagrać dobrej muzyki i rzucić kilku snippetów dla zachęcenia, ewentualnie nagrać dobrej muzyki i dodać to tego pozytywną, oczywistą promocję z kurwa, nie wiem, zbiórką na coś/rozdawaniem czegoś/odwiedzeniem kogoś, no cokolwiek bez tego zjebanego formatu
Spoiler
OOOO ALE SIĘ STAŁO KURWA NIE UWIERZYCIE NO ALE AFERA, JA JUŻ Z XYZ NIE GADAM, WAL SIĘ, ALE SIĘ ODJEBAŁO, WIĘCEJ NIE POWIEM

DOBRA POWIEM JEDNAK WIĘCEJ SŁUCHAJCIE KURDE ALE ODJEBAŁ XYZ NIE NO ZA GRUBO, TO MOJE OSTATNIE SŁOWA

ALBO JESZCZE WAM COŚ POWIEM SŁUCHAJCIE WIEDZCIE TYLKO TYLE ŻE NO GRUBO JEST

NIE MAM JUŻ SIŁ PO PROSTU NIE MAM BĘDZIE MAGIK XYZ ŚMIECIU NIE CHCĘ CIE JUŻ ZNAĆ

(dzień premiery płyty)

AHAHAH IT'S A PRANK BRO!!!! ŻARTOWALIŚMY TYLKO XDDD ALE MACIE MINY XDDD I WAS ONLY PRETENDING HAHA KURWA ALE PROWO
Właśnie przez takie gówno nawet nie śledzę tych wszystkich akcji w PLHH, bo po co mam się wkurwiać dramami pt. pokłócili się/jednak nie/albo pokłócili/albo nie, skoro finalnie i tak 90% z nich kończy się jakąś premierą, koncertem, kanałem czy czymkolwiek. Ja rozumiem, gdyby to było po prostu wrzucenie jakiegoś zdjęcia, jakiegoś symbolu, łamigłówki, cytatu i niech internet płonie domyślając się o co chodzi, ale oni otwarcie kłamią (no nie da się inaczej nazwać wszelkich deklaracji typu 'odchodzę' 'nie będę utrzymywał kontaktu' 'kończę współpracę') używając przy tym najtańszego żerowania na emocjach.

Raperzy niedługo będą sobie srać do japy i oskarżać się o potrącenie baby na pasach, żeby tylko zrobić rozgłos, a potem czytać komentarze jakichś grupkowych gimbów "ALE PROWO!!! KAŻDY SIĘ NABRAŁ!!!". No jak miał się nie nabrać idioto jeden z drugim, skoro zapewniacie, że na 100% serio!!! to nie żart!!! W takich momentach bardzo szanuję choćby Taco, który wbija sobie do studia, nagrywa album, rzuca info o jego premierze dzień wcześniej i elo, niech się dzieje co ma się dziać. Pierdolić jakieś ustawki, afery i półgodzinne instastories.

No kurwa Marciny Dubiele, tylko że rapujące.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: KillerCroc »

Ja to podbijam, co więcej ostatnio Deys nałapał sobie nowych fanów bo mu serio te muzyczne ruchy wyszły dobrze (no a przynajmniej płyta bo jest świetna) i chętnie bym sprawdził wszystko co od niego zostałoby zapowiedziane i nawet gdyby to miały być jakieś bekowe filmiki z tego domu a teraz to sorry :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: afterlight »

co, teraz nei sprawdzisz? :lol:
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: KillerCroc »

No nie będę sprawdzał materiałów z tej chaty, widać że to wszystko robione pod lajki, followy, subskrypcję czy tam wyświetlenie. Nie mówię o muzyce bo jak broni się sama to spoko. Jestem zdania że takie zachowania powinno się raczej piętować niż promować bo to jest akcja tego samego poziomu co koszulek TDFa przy hot16 i teraz Deys tak samo wyjeżdza haha mamy was, wiedzieliśmy że tak będzie
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: afterlight »

aa nie no akcja hujowa to sie zgadza ale tracki nowe trzeba sprawdzac bo ostatnio rozpierdol jest grany od pana deys i nie wiem co [mention]Whtn[/mention] tam se gadasz ale ja normalnie odpalilbym cos ziomowi
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: daveyo »

ROZBIJAMY SIĘ NA DESKOROLCE. JAK KARIAN TO ZROBIŁ?!
Spoiler
Sotnikov
Posty: 474
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: Sotnikov »

A co do wspomnianego tdfa, to znowu Pan Jacek kilka lat przed sceną, wprowadzając się z ekipą do traphausu w Pradze przy okazji płyty skrrt i robiąc wtedy vlogi z tego okresu :razz:
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: Ablazir »

kukon wpadł tam do nich, mam nadzieję, że to oznacza jakieś gościnnki
Obrazek
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: [WYTWÓRNIA] Hasha Draft/Hashashins

Post autor: moxxi »

Sotnikov pisze: 23 maja 2020, 21:31 A co do wspomnianego tdfa, to znowu Pan Jacek kilka lat przed sceną, wprowadzając się z ekipą do traphausu w Pradze przy okazji płyty skrrt i robiąc wtedy vlogi z tego okresu :razz:
Jaka ekipa przecież to był wesoły Jacek, Sir Mich, a reszta to wynajęci statyści za siano
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
ODPOWIEDZ