Największe przypały w polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
GNARLYBEATS
Posty: 126
Rejestracja: 01 gru 2019, 14:26

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: GNARLYBEATS »

nie przeglądałem całego tematu, ale pierwsze co do łba wpadło to Lufa Pytanie Pakola z Bonusem BGC


peak time: 25:55

zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: zuperhero »

Największe przypały w polskim rapie
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: ART »

peak time to interakcja z 32:25 zakonczona jedna linijka w 33:13, ale swego czasu calosc na pamiec
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: jajca »

kurde trochę ciary wstydu ten film i głupio mi, że mnie kiedyś rozśmieszył, pół biedy zachowanie Bonusa, bo jednak jest gość niepełnosprawny, ale ten cały pakol się skompromitował doszczętnie i to jest przypał, nie wiem jak bardzo pozbawionym empatii trzeba być, żeby taki film skręcić.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: oldschool »

P: Siemnko, patoltv. Jest dzisiaj z nami kto?
B: Bonus BGC
P: Tam masz kamere
B: Tam?
P: No
B: Bonus BGC
P: Głośniej trochę mów
B: Bonus BGC z tej strony
P: Dobra, czekaj czekaj
Spoiler
B: No
P: Jako, że to jest lufa pytanie
B: No
P: No to lufa pytanie, czyli...
P: Jak masz na imię?
B: Bonus BGC
P: Imię
B: Piotr
P: Robimy ekspresowe tempo? Uwiniemy się w godzinkę, nie?
B: Uwiniemy się, no
P: Dobra...
B: Dobra
P: Nazwisko?
B: Witczak
P: Ogóreczka?
B: Jedz
P: Mam liste pytań od internautów dla Ciebie. Na wstępie chciałbym żebyś powiedział mi...
B: No
P: Co oznacza, ale czekaj lufa, lufa i pytanie
B: Lufa, lufa, dobra
P: Co oznacza skrót BGC
B: AAA
B: BGC oznacza Bonus Grunwald Calliera
B: Lufka, lufka?
P: Skąd ksywka bonus? x2
B: Kiedyś, na amatorskich zawodach we Wrocławiu, biłem się i tak zbiłem kolesia, że wszyscy krzyczeli Bonus, Bonus, Bonus i tak to się jakoś zaczęło
P: Pytania od internautów, będziemy zadawali, Bonusowi. Od kogo dostałeś wpierdol na urodzinach, że musieli Cię szyć?
B: Hehe, nie wiem od kogo
P: Ale lufa, najpierw lufa
B: Dobra, ale szybkie tempo lecimy, ja pierdole
P: Od kogo dostałeś wpierdol na urodzinach, że musieli Cię szyć?
B: Nie wiem od kogo, wracałem z buddha baru, z miejsc dla VIPów, miałem wynajęty cały klub. Wracam sobie. Pisze sobie SMSa, zaraz dwóch typów podjeżdża, pach pach pach,
nie zdążyłem zareagować byłem tak pijany. Dostałem strzała, karetka i szpital i tyle
P: Lufa
B: Pakol, kurwa, hehe. Grubo polecimy, grubo
P: Czy pracujesz gdzieś poza nagrywaniem płyty i treningami?
B: Mam własną działalność, mam sklep z odżywkami dla sportowców. Założyłem ostatnio...
P: Adres sklepu
B: Adres sklepu. Narazie jest sklep internetowy, nie ma narazie stacjonarnego sklepu, narazie...
P: Ty, ale oddal sie od tej kamery trochę
B: Wiem wiem, poprawiałem sobie krzesełko
P: Jaki jest adres internetowy sklepu?
B: No Witczak cargo supplements, na, na, na fejsie narazie mam stronę tego i można u mnie zamawiać produkty z całej Europy
P: Powiedz mi, jakie, jakie teraz, ale lufeczka. Już powoli można przygotowywać szefie drugą turę, nie?
P: YYYY, jakie są tam teraz najlepsze odżywki?
B: Najlepsze odżywki? Ja ogólnie biorę odżywki HiTec'a bo moim zdaniem sa najlepsze. HiTec Nutrition.
P: Ale jakie, jakie. Która odżywka jest teraz taka najbardziej na topie jak chce sie zrobić masę?
B: YYY, HI Anabol Protein x2, naprawdę jest power kurwa, widzicie kurwa Bonusa łape kurwa, jest power
P: Jak wygląda pewnie Bonus...
B: Tej, bo jeszcze nie powiedziałem, bo załozyłem klub, załozyłem klub MMA, association elite combat, to jest elitarne stowarzyszenie bojowe w Poznaniu, będziemy działać,
zbieram ekpie, zobaczymy, dzwońcie, numer podany jest na fejsie
P: Podaj ten numer
B: 512 199 505, to jest numer ogólnodostępny
P: Co tam się dzieje, jak wyglądają te treningi?
B: Znaczy się narazie zbieram ekipe, narazie jeszcze to nie ruszyło tak do końca, narazie będziemy działać dopiero tak gdzieś po wakacjach
P: Co tam będziecie robić? Kto będzie trenerem? Co tam będziecie...
B: Znaczy się no ja będe instruktorem MMA nie, na pewno, nie, bede, bede pokazywał jak to wszystko wygląda od podstaw i tak dalej
P: Bonus
B: No będą...
B: Będzie też dwóch trenerów. Będzie trener od brazylijskiego jujitsu na pewno i będzie trener od zapasów
P: Co to będą za trenerzy, kto to będzie?
B: Nie wiem, nie wiem nic, narazie wysłałem oferty w internecie i narazie pare CV dostałem, jest naprawdę...
P: Jakie dostałes CV, od kogo?
B: No teraz nie pamiętam nazwisk bo dostałem, naprawdę dostałem chyba z 25 CV nie, i nie pamiętam...
P: Od kogoś z Poznania?
B: Z Poznania tak, od czterech osób
P: Od kogo?
B: No mówię no, nie pamiętam nazwiska, nie pamiętam nazwiska, nie
P: Mimo wszystko znasz pewnie tych trenerów
B: No nie, no nie kojarze tych trenerów naprawdę no, pakol, nie ciąg mnie kurde za słowo tej
P: A powiedz mi, a jakich trenerów... Lufa, lufa
B: Lufa, lufa, a ty już
P: Ja już jebłem
B: Nie jebłeś. Tej opuściłeś jedną, nie. Nie jebłeś. No pakol, o kurwa, widzę, damy rade, nie
B: No
P: A jakich trenerów z Poznania znasz? Jeśli chodzi o MMA
B: YY, naprawdę najlepszym trenerem, moim zdaniem najlepszym trenerem jest Paweł Jóźwiak. Nie utożsamiam się, ale wielkie, wielkie pozdro dla, dla, dla tego pana
P: Ale, powiem Ci, że zadzwonił do mnie
B: Wiem, wiem, rozmawiałem z panem Pawłem. Wiem o co chodzi
P: I rozmawiałem... Czekaj lufeczka, lufeczka. Albo dwie od razu co?
B: Dwie?
P: I robimy tak, wódeczkę zapijemy wódeczką
B: Wódeczkę wódeczką, oj nie ciężko będzie
P: Dobra no to nie
B: To później najwyżej
P: To ogóreczkiem
B: Ogóreczkiem
P: A długo trenowałeś u Pawła Jóźwiaka?
B: Nie, myślę, że z trzy miesiące, niedługo, ale moim zdaniem to jest i tak najlepszy trener bo to co, co on pokazuje ludziom na treningach, to jest po prostu pełen podziw
P: Czyli co, czyli trenowałes tam krótko trzy miesiące, tak?
B: Krotko x3, dawno, trzy, cztery lata temu, coś takiego
P: No to powiedz mi, gdzie zrobiłeś cały ten swój postęp, całą tą wiedzę jeżeli chodzi o MMA
B: O MMA oczywiście no jeździłem po różnych klubach, nie
P: Po jakich?
B: Różnych klubach, nie, byłem, byłem w academy gym, byłem, byłem w Norwegii, byłem w Norwegii
P: Ale gdzie dokładnie w Norwegii?
B: W Trondheim x2
P: W jakim klubie?
B: Nie wiem academy coś tam gym
P: Czyli co to była akademia siłowni?
B: W Danii byłem
P: Gdzie dokładnie w Danii?
B: Nie pamiętam pakol, no mówię, to było, to było dawno, no mówię ja zaczynałem przygodę z MMA jak byłem szczeniakiem kurde, miałem, miałem 16 lat to już tak,
już tak poważnie amatorsko walczyłem i mówię no nie pamiętam, jezdziłem po całej Europie, walczyłem z najlepszymi
P: To który klub, w którym klubie było najlepiej?
B: No najlepiej było w Norwegii, chociaż nie ujmując Poznania, nie bo w Poznaniu naprawdę są fajne kluby
P: A w jakichś innych klubach? Ty, ale zasłaniasz calą kamerę teraz
B: No nie, nie, nie jest spoko, spoko
P: Jest dobrze tam widok na kamerce
B: Dobrze jest, dobrze, dobrze, muszę poprawić sobie krzesełko
P: Dobrze, ale słuchaj
B: No
P: YY, a jakie kluby w Poznaniu jeszcze zwiedziłeś? Gdzie jeszcze trenowałes?
B: Znaczy się, w Poznaniu naprawdę fajnym klubem jest anaconda team, który znajduje się YYY koło stadionu warty
P: A gdzie jest stadion warty?
B: No a gdzie może być stadion warty, nie wiesz gdzie jest stadion warty?
P: Na wildzie?
B: No
P: Na jakiej ulicy jest ten klub?
B: Dolna Wilda chyba
P: I kto tam jest trenerem?
B: A teraz nie pamiętam, no mówię no nazwiskami mi operujesz tej
P: A ksywki, coś?
B: Ksywki, no nie wiem nic, no mówię no anaconda team na pewno w Poznaniu to na pewno jest fajny klub YY, fajny klub to jest MMA Poznań na pewno
P: Już mówiłeś
B: Tej, zrobiliśmy już kurwa flaszę na łebka prawie, nie
P: A w chacie, z resztą tam...
B: Flaszke na łebka
P: Czyli YY, których trenerów YY u których trenerów nazwiskami trenowałes, których możesz wymienić tak, że trenowałes z nimi i i dały Ci coś naprawdę te treningi
B: Powiem tak, trenowałem u trzech trenerów z czego pamiętam tylko Pawła Jóźwiaka, nie
P: A reszty nie pamiętasz?
B: Nie bo to byli naprawdę trenerzy takiej średniej klasy a Paweł Jóźwiak to wielokrotny mistrz Polski w różnych sztukach walki, więc on się zajmuje tez krav magą,
naprawdę fajny trener
P: Dobrze, a powiedz mi, a powiedz mi na przykład, a jeżeli chodzi o stójkę w Poznaniu
B: O stójkę, boks YY, w hulku, trochę do hulka chodziłem, do hulka na wildzie
P: Do jakich trenerów?
B: No nie pamiętam, no mówię pakol, no mówię...
P: Musisz mnie w jakikolwiek sposób naprowadzić
B: No nie no boks trochę trenowałem w hulku, no, rozumiesz?
P: A powiedz mi
B: Wiesz gdzie to jest, na 28 czerwca
P: Wiem, wiem, ale kto tam był trenerem, chociaż opisz jak wyglądał
B: Noo nie pamiętam, no kurwa tej nie będe opisywał tego, nawijka dalej, lecimy dalej
P: Chudy, niski
B: No dobra pakol
P: Ale chudy, niski, wysoki?
B:Chudy, niski, wysoki tej no dobrze zbudowany, wysoki no kurwa, wiadomo no bokser kurwa dobrze zbudowany, brunet, brunet, dobra, lecimy dalej pakol, nie ma czasu
P: Nie ma czasu
B: No
P: Powiedz mi, jak oceniasz swój rap?
B: Myślę, że jest progres x2,
P: Ale czekaj, zanim odpowiesz
B: No, poczekaj bo ja ja teraz muszę rozwinąć wątek bo to jest
P: Tej jebnij
B: To co co co kocham nie, to jest to co kocham
B: Dobra, więc tak, jak oceniasz swój rap, myślę że jest spoko, wiadomo niektórym może się nie podobać YY, niektórym może się podobać YY, te piosenki co są na na wrzucie,
wrzucałem niedawno, znaczy się z rok, dwa lata temu, to jest jak nagrywałem
P: Czyli niedawno
B: Nie, no ale mówię, no jak jak jak miałem szesnaście, siedemnaście lat to to to nagrywałem amatorsko w studiu, amatorsko w studiu
P: W jakim studiu?
B: No, w studiu amatorskim kurwa w chacie tej, hehe, nagrywałem tego, przy zwykłym mikrofonie kupionym kurwa za pięćdziesiąt złotych,
ale teraz teraz po prostu pracujemy nad nad nad płytą, która się okaże w Grudniu 2013 pod tytułem na rejonie, będą tam kurwa niesamowici kurwa, niesamowite osoby
P: Kto taki?
B: Rozjebiemy system, normalnie w Poznaniu nie będzie kurwa takiej płyty jak ja zrobię, nie, bo tam będzie, no tam będzie kurwa wypas nie
P: Dobra walniemy se lufeczke jeszcze jedną
B: Noo
P: I chwile przerwy, co?
B: Dobra
P: To lufeczka, jakiś komuniakcik mały od Bonusa na przerwę?
B: Tak, komunikat od Bonusa, pozdrawiam wszystkich, wszystkich którzy mnie słuchają, pozdrawiam wszystkich
B: Jeżeli chodzi o Jotko, jeżeli chodzi o Różala i jeżeli chodzi o Andrzeja Kościelskiego chciałbym naprawdę oficjalnie przeprosić, dobra
P: Lufeczka
P: Dobra, to lufeczka i ten
B: No
P: I lecimy dalej, nie?
B: No
P: To piąteczka
B: Dobra
P: Szefie to już powoli można przygotowywać trzecią turę, nie
P: Pytania od internautów, kto Cię nauczył techniki kołowrotek?
B: Techniki kołowrotek nauczyłem się w Norwegii, ogólnie to jest kurwa bardzo złożona technika, YY, ostatnio na na filmiku po prostu trochę mi nie wyszło bo ta technika jest z wyskoku,
a ja nie wykonałem tej techniki, to jest technika która jak dobrze trafisz to to jest nokaut na miejscu, nokaut na miejscu, nie, sam wiesz pakol, ty trenujesz K1 i tajski boks, nie, pakol więc,
więc dobrze wiesz, że jak dobrze zrobisz kołowrotek to jest kurwa to jest śmierć na miesjcu, nie, lecimy dalej
P: Znaczy mnie nie uczyli techniki kołowrotek
B: No dobra to uczyli Cię techniki kurwa nie wiem zawijaniec kurwa chuj wie co, nie
P: Zawijaniec też nie
B: No, dobra, no lecimy dalej
P: Ale, czekaj, ale znasz na pewno
B: No
P: Coś takiego
B: No
P: Co moze zabić człowieka na miejscu, nie
B: Znam, znam
P: Ale mów do kamery pij lufe, dawaj lufe i mów co to jest
B: YY
P: Uwaga Bonus zdradzi wam jak zabić człowieka na miejscu
B: Więc tak, żeby zabić człowieka na miejscu są dwa miejsca, są dwa miejsca na ciele, żeby zabić człowieka, nie, ja wam to powiem, to jest, nie, sory,
ale to nie jest w ogóle nawet stosowane przez słuzby mundurowe typu policja, bo to nie jest, nie jest tego, więc tak albo pod mostek trafisz, ale musisz mieć wysunięty środkowy palec,
jak masz wysunięty...
P: Ale tak?
B: Nie, no musisz mieć zagięty środkowy palec i jak trafisz pod mostek to koleś traci przytomność, a jak kurwa dobrze trafisz kurwa z całej epy, nie to koleś kurwa ma śmierć na miejscu,
to jest pierwszy, pierwsza luta, a druga
P: A druga jest po pięćdziesiątce
B: Nie
P: Ale po piecdziesiatce
B: Dobra
B: A druga luta jest taka, że jak zapierdolisz kolesiowi kurwa w uszy, ale kurwa z całej epy, to kolesia tak ogłuszysz kurwa i mu tak wykurwisz kurwa takiego wielkiego luja, że on kurwa nie żyje,
nie, no, musi być na luzie, nie, Pakol, wiesz o co mi chodzi, tej jakbym ci dał takiego kurwa wiesz, w uszy to bym cie ogłuszył
P: Ale czy, ale zmarłbym?
B: No
P: Ale ale zmarłbym?
B: Nie, jakbym Cię ogłuszył i bym Ci kurwa, nie, poczekajcie, tej dobra powiem Wam kurwa dobry tekst, nie jak chcecie się lać, nie na mieście, nie, tej, nigdy nie lejcie z buły, nie,
nigdy tak z buły od razu, nie, tylko buła i łokieć od razu, wiecie o co chodzi, nie, tej, wjeżdżacie buła i dajecie łokieć, jak dacie łokieć to koleś kurwa leży na glebie i każdy każdy to powie
P: Siema
B: Ziomuś, troszkę soku można prosić, dobra
P: Ale lufa
B: Dobra
P: Dawaj lufe, nie weź se mój ja nie będe tego pił
B: Nie, ale sok musi być
P: Weź ten mój sok, a mi daj ogóreczki, wiesz
P: Lufa
B: Tej ja juz dałem lufę, Ty jesteś, jedną w plecy jesteś
P: Nie
B: No przed chwilą dałem
P: No ja właśnie też dałem, przecież zobacz ile już dałem
B: Kurwa, ale będe najebany jak chuj, a ja sie o 16 umawiam z dziewczyną, to jest największy przypał, dobra, hehe pakol
P: Odbiło mi się od ogórka
B: A ja sie umawiam z dziewczyną, to jest największy przypał, no
P: Z jakim raperem chciałbys nagrać kawałek
B: O kurwa już wjeżdża
P: I dlaczego właśnie z takim? raperem
B: Kawałek tak, powiem tak, szczerze mówiąc, kawałek chciałbym nagrać kurwa z Maciejem nie
P: Jakim?
B: No z kobrą kurwa, nie
P: A ostatnio go wyzywałes na facebook'u
B: Tej, no wiem no kurwa tej byłem kurwa idiotą w chuj, nie, ale ogólnie kurwa szanuje Macieja, nie, była spina w czekoladzie bo to była spina ten kto był to wie o co chodzi, ale Macieja kobre
kurwa szanuje za to co robi on jest z łazarza zawsze bedzie z łazarza, mieszka trzy bramy obok mnie, a jak teraz kurwa nie mieszka to i tak kurwa jest z łazarza nieważne,
trzy bramy obok mnie, zawsze kurwa może do mnie kurwa wbić, zawsze możemy flachę zrobić, Maciej jesteś kurwa kozak w chuj kobra, kobra kurwa szanuje Cię w chuj pamiętaj o tym
P: Pytania od internautów
B: No
P: Ale to musimy lecieć tak, pytanie lufa pytanie lufa
B: Tej, ja już jestem totalnie spizgany kurwa
P: Czekaj bo mi się te kurwa...
B: Raz, poczekaj poczekaj raz dwa trzy cztery pięć
P: Policzymy na koniec, na koniec będziemy, na koniec będziemy liczyć
B: sześć, siedem, osiem, dziewięc dziesić jedyna dwana...
P: Na koniec będziemy liczyć, masz to
B: 18 razy kurwa 4, tej wypiłem litr wódki AAAA, kurwa jest dobrze
P: Dobra cicho, siadaj
B: Hehe
P: Cicho
B: Hehe
P: Ilu miałes najwięcej
B: No
P: Ilu najwięcej typów naraz najebałeś?
B: Najwięcej naraz? Ośmiu
P: Lufa i opowiadaj jak to było
B: Ośmiu, dawaj, lufa pytanie dawaj, zdrowie pakol, tu kurwa zdrowie
B: Ośmiu naraz rozjebałem, ale byłem kurwa trzeźwy bo jak jestem nietrzeźwy to moźe mi kurwa czterech najebać, nie
P: Lecimy dalej
B: No
P: Czy wysyłałeś swoje demówki do jakichś wytwórni? Ale lufa i odpowiedź
B: Kurwa lufa ej co chwila lufa ej pakol możemy kurwa chwilę przerwy zrobić
P: Zaraz będzie przerwa bo...
B: Tej kurwa wypiłem litr wódki do chuja, już pakol też wymięka
P: Czy wysyłałeś swoje demówki do jakichś wytwórni?
B: Więc powiem szczerze tak, nie wysyłałem żadnej demówki, ale marzy mi się w rps enterteyment, rps enterteyment u Rycha Peji, nie, szanuje Rycha, szanuje dja decksa, dj decks grał w Poznani
razem z moim wujem, razem z moim wujem w rugby, mój wuja był reprezentantem Polski w rugby, był najlepszym zawodnikem w Wielkopolsce, Krzysztof Witczak, w młyniee kurwa trener
Poznani kurwa w młynie
P: Nie drzyj ryja
B: Mój wuja, jedziemy
P: Tej, dobra stój
B: Chuj, mamy ekipę w chuj
P: Lufa i przerwa tej lufa i przerwa
B: No
P: Lufę se jeszcze damy, komunikat na przerwę daj od Bonusa
B: Jaką?
P: Komunikat daj ten...
B: Dobra, lufa lufa lufa
P: I komuniakt daj szybko i przerwę robimy
B: Komunikat jest taki, pozdrawiam wszystkich ziomali z łazarza, pozdrawiam całą ekipę kurwa, pozdrawiam cały Kraków, pozdrawiam całą Warszawę kurwa, pozdrawiam wszytskich kurwa,
pozdrawiam Faziego kurwa, Fazi jesteś kurwa luj nieraz kurwa spalimy wąsa, nie raz spalimy wąsa pozdro 600
P: Lufa, lufa
B: Lufa pytanie dobra lufa pytanie, a najpierw mój komunikat, najpierw mój komunikat
B: Więc tak, z Pakolem kurwa mogę ruchać dziwki bo on jest kurwa zajebisty ziom pakol kurwa ma takiego dużego chuja, nie, że on by kurwa wyruchał taką kurwa laskę,
że ona by kwiczała w chuj, nieraz kurwa będziemy ruchać z Pakolem dziwki, dobrze w chuj pozdro 600, lecimy dalej
P: Powiedz mi, czy nie myślałeś kiedyś, żeby nagrać kawałek z Bonusem rpk?
B: Tej, z Bonusem ogólnie bym nagrał kawałek w chuj, nie, tej chuj, że jest z Warszawy, nie, mam kobietę z Warszawy kurwa i jest hajs w chuj nie
P: A powiedz coś więcej o kobiecie
B: Tej
P: Ale lufa i o kobiecie
B: Dobra
P: Lufa i o kobiecie
B: Dobra o kobiecie, tej kurwa mi nalał w chuj, nie, ale dobra
P: Opowiedz o kobiecie, jak wygląda, jak wygląda wasze pożycie
B: Moja dziewczyna ma na imię Kortnej, ona jest zajebista w chuj, jest ładna kurwa w chuj nie tej i ogólnie powiem Wam tak, nie, że jeżeli nie byłoby Kortnej to bym był kurwa pedałem, nie,
ona jest tak ładna, że kurwa żadnej dziewczyny kurwa nie zdzierże, nie, ona jest kurwa najlepsza na świecie, najlepsza na świecie i powiem Wam tak, ona ma 27 lat, ja mam 24, nie, tej ona jest tak ładna,
że mogłaby grać kurwa w playboyu, nie, ona jest najładniejsza na świecie, Kortnej
P: A powiedz mi
B: Dawaj dalej no
P: Lufa i dawaj
B: No
P: Lufa
B: Ej nie przed chwilą lufe jebłem
P: A ja dwie jebłem
B: Kurwa Pakol ty mnie kurwa zajebiesz w chuj, zajebiesz mnie w chuj
P: Myślałes kiedyś, żeby rapować po angielsku? Żeby to szło na cały świat
B: Tej, ogólnie myślałem żeby rapować po angielsku, nie
P: To dawaj dawaj rapuj po angielsku
B: Jestem najlepszy w chuj, nie
P: Rapuj rapuj po angielsku, freestyle
B: Tej, angielski kurwa, kiss my ass kurwa suck my dick kurwa i tyle mogę powiedzieć na ten temat kurwa
P: Tej dawaj kurwa freestyle po Polsku może nawet być
B: Kurwa, po Polsku kurwa, dobra, tej czasem bywam na wildzie u ziomka na kwadracie, wypijamy flaszki na leżymy na macie, kurwa chuj wbijam w hejterów chuj mnie to podoba kurwa
i nie mów mi tego, jestem najlepszy kurwa w Poznaniu kurwa, jestem najlepszy w chuj i kurwa nie mów mi tego kurwa zajebałem sie w chuj i chuj, dobra jestem najebany w chuj
P: Tej, zrobimy jeszcze raz, ale nagraj mi też ten freestyle telefonem to od razu puszcze do tego do tam do wytwórni odwrotnie, dawaj jeszcze raz freestyle do kamery,
ale pięćdziesiona jeszcze
B: Ej nie pakol stop, chwilę najpierw zarapuje a potem...
P: To dawaj to rapuj to rapuj szybko freestyle dawaj
B: Czasami wbijam na kurwa łazarski, czasami wbijam na kurwa wildecki, czasami kurwa wbijam jesteśmy najlepszy w chuj lecimy z tematem kurwa jest wielki chuj, jesteśmy z Pakolem tutaj
na pakoltv lecimy z tematem jest zajebisty freestyle, kurwa lecimy kurwa jest wielki w chuj lecimy kurwa w chuj YYY lecimy z tematem jesteśmy w chuj i chuj AAA Pakol jest najlepszy w chuj,
wakujcie pakoltv jest najlepszy kurwa ziom kurwa w Wielkopolsce, w Poznaniu kurwa lajkujcie w chuj to kurwa
P: Tej lufa, lufa, ładny freestyle?
B: ŁOOJ, łoj, wyjebałem się w chuj, wyjebałem się w chuj
P: Tej, lufa, dawaj, dawaj Bonus lufę jeszcze
B: Wyjebałem się w chuj
P: Tej dawaj lufę na leżąco Bonus, drugą kamerą kręćcie, dawaj Bonus lufę na leżąco, czekaj ja idę też po lufę
B: UUU
P: Dawaj Bonus, dawaj kurwa lufę, dajcie mi, dawaj pij
- Pogotowie
P: Mamy pierwszą wysiadkę, tej otwórz ryj ja Ci wleję pięćdziesionę
B: Tej ja już wypiłem swoje
P: Nie wy.. Tej wymię.. Bonus wymiękasz? Wymiękasz Bonus tej? Tej wy.. Tej siemanko pakoltv kurwa, lufa pytanie z Bonusem, który niestety wymiękł
- Pierwsza wysiadka
B: Nie wymiękłem
P: To dawaj lufę, to dawaj lufę, albo jesteś pizda albo pijesz lufę
B: Nie
P: Jedno albo drugie
B: Jestem pizda
P: Albo jesteś pizda albo lejesz lufę
B: Jestem pizda, wymiękłem w chuj
P: Ze mną wymiękłeś jak ja nie piję tej?
P: Otwórz ryj tej, Bonus otwieraj ryj. Lufa pytanie Bonus pakol już wkrótce kurwa czekajcie
- Co się stało z paniem Witczakiem?
B: Kurwaaa
P: Lufa, Ty weź telefonem, weź mój telefon nagrywaj
B: AA najebałem się wchuj, pozdro 600, na łazarskim rejonie nie jest kolorowo czasem zapija się smutki i bywa chilloutowo, na łazarskim rejonie bywa czasem krótko, na łazarskim rejonie
jest kurwa co tam
B: Pakoltv lecimy kurwa tutaj, jest dobrze w chuj, lecimy tutaj, tutaj pierwsza miłość i zamiłowanie, tutaj pierwsza miłość, jest kurwa tutaj
B: Damy radę, to jest chwila przeciętności UUU pakoltv jest kurwa dobrze
P: Tej dawaj Bonus lufę jeszcze
B: Dawaj lufę
P: Dawaj lufę
B: Dawaj
P: Dawaj lufę
B: Dawaj lufę, ale się zajebałem, tej ja...
P: Zajebałeś tu lufę, chodź, masz
B: Nie ma takiego hardcore'a
P: Dawaj lufę jeszcze raz
B: Łe kurwa, tej ja jestem z dupą umówiony
P: Mamy jeszcze, mamy jeszcze po dwie lufy, ja jedną i Ty jedną i dawaj na raz, jedna i druga
B: Wolność, jedna i druga x2 kurwa, na łazarskim rejonie nie jest kolorowo czasem zapija się smutki i bywa chilloutowo, na łazarskim rejonie bieda tutaj piszczy,
nie ma co się martwić musisz podnieść się ze zgliszczy, tutaj pierwsza miłość i zaczarowanie, chuj zajebałem się gównem, ale lecimy dalej, jest pakoltv
P: Lufaa
B: Lecimy dalej, to jest kurwa pozdro, pozdro 600 dla znajomych
P: Lufa, ostatnia lufa dzisiaj
B: Pozdro 600
P: Ty, ale my mamy jeszcze 50 pytań, komunikat na koniec
- Jak rzygasz to mów
P: Będzie rzygał jeszcze, coś czuję, że Bonus będzie jeszcze rzygał dawaj
B: Nie i chuj, pozdrawiam Pakola, Pakol jest kurwa taki ziom, Pakol dawaj pionę
P: Piona
B: Kurwa, dawaj pionę porządnie, kurwa człowieku Pakol jest taki kozak, nie, że on by rozjebał pół Poznania, nie, on jest taki kurwa luj, nie, że kurwa jest kurwa szczena w chuj, nie,
pakola lubię w chuj, nie i powiem Wam tak, nie, na rejonie kurwa, na łazarskim rejonie nie jest kolorowo czasem zapija się smutki i bywa chilloutowo, na łazarskim rejonie bieda tutaj piszczy,
nie ma co się martwić musisz podnieść się ze zgliszczy i chuj, powiem tak to dla moich fanek i dla moich fanów z gorącymi pozdrowieniami dla wszystkich kurwa kochanek i chuj, wyrucha...
P: Tej ale dawaj, dawaj jakiś nowy freestyle, coś noweego, jakiś nowy tekst
B: Tej, czasami na wildzie, bywam na klimacie, kurwa wielki chuj dla kurwa Poznaniaków kurwa, wbijam w chuj kurwa wszystkie tereny kurwa, wbijam w chuj, ej zajebałem się mułem,
tej kurwa mam lutę w chuj, ale, tej miałem kurwa napisany tekst, ale się zajebałem w chuj Pakol
P: Wymiękłeś
B: Pakol wymiękłem trochę
P: Ale na wódzie wymiękłeś
B: Wymiękłem, wymiękłem Pakol, wymiękłem w chuj, dawaj coś tam
P: Dobra, koniec, piona
B: Piona
P: Widzimy się następnym razem, z Bonusem przy następnej okazji
B: Przy okazji kurwa kręcenia ANATEMA TATTOO
B: Chuj, kręce mopa i chuj
- Koniec imprezy
B: Kurwa tej co koniec imprezy do chuja, bawimy się kurwa
- Sprzątaj
B: Tej sprzątam do chuja, nie, co jest kurwa?
- Szybciej
B: Co szybciej? Nie jestem kurwa jakiś ladies kurwa do chuja, no i chuj sprzątam, masz jakiś problem kurwa?
- Mam
B: Tej pij wódkę i się nie wpierdalaj
B: Kurwa nie wpierdalaj się bo zaraz tam kurwa wjadę i Cię zrucham
P: Tej sprzątaj tam
B: Cię zrucham w chuj
P: Weź to kurwa sprzątaj
- Nie dasz rady
B: Nie dam rady, tu Cię zrucham w chuj
P: Tej dobra
B: Tu Cię zrucham, tu Cię zrucham w chuj
P: Tej weź to sprzątaj
B: Tej, Pakol nie wkurwiaj mnie, zaraz ją zrucham w chuj tu.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: ART »

:bowdown: za transkrypcje calosci
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Payn3
Posty: 107
Rejestracja: 18 kwie 2021, 15:35

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Payn3 »

@jajca Ja mam trochę inne zdanie. Jasne, Pakol tu poleciał w chuja, bo z Fazim to on odkurwiał cyrki po najebce. Ale mimo wszystko, Bonus wcale nie był taki głupi na jakiego wyglądał. Szybko wykumał, że to może być jego moment, zauważył że ludzie chcą go w internetach i wiedział dobrze, że może na tym zarobić. No i zarobił, całkiem sporo. Dobrze też wiedział, że idzie się najebać przed kamerą i będzie się tam wygłupiał i będzie śmiesznie.
Tak sobie odpaliłem chwilę i dalej z tego pieje w chuj, Bonus tutaj to peak jego możliwości wtedy. No typ rozjebał. Mam tam ziomeczka w P-Ń i mówi, że tam do dziś normalnie ludzie wchodzą i robią sobie foty, że "o tu się Bonus zrzygał" :lol: Jakbym tam był to też bym se przykurwił selfie xD
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Jaayu »

jak do tej wlascicielki nawija nie jestem kurwa jakiś lejdis kurwa do chuja ale z tego zawsze cisne w chuj :lol: :lol:
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: jajca »

ostatecznie materialnie źle na tym nie wyszedł i zrobił karierę powyżej swoich możliwości, no ale okupił to utratą godności - czy to dobry deal, niech każdy sam oceni. szlauf ciągnący pałę dla rae sremmund zrobił to świadomie i z własnej woli, a bonus został trochę wrobiony przez typa który udawał kolegę i udawał że pije. a skupiając się nie na konsekwencjach a na samym czynie pakola - wykorzystał niepełnosprawną osobę dla klików i nie jest to fajne ani etyczne, patrząc na to teraz czuję się jakbym oglądał nagranie gwałtu albo co najmniej wywalania kosza na śmieci na łeb nauczycielowi
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: oyche »

biorąc pod uwagę https://youtu.be/WPUzzacH5nQ?t=1187 to tak średnio z tym rozczulaniem się nad bonusem i jego utratą godności imo, bonus pewnie każdego dnia dziękuje bogu za ten wywiad
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: ART »

pakol mial duzo takich odpalow na yt, np wywiady z najebana lena czy wywiad z eldo ktory moglby wyladowac w temacie ale cringe! [zabawa]
ale dawno o gosciu niczego nie slyszalem w sumie

u oyche piekny okaz upadku czlowieka, gosc przyniosl dwie flaszki, wysiadl w polowie pierwszej odpowiadajac na pytania o grach na playstation 3
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2021, 14:25 przez ART, łącznie zmieniany 1 raz.
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Payn3
Posty: 107
Rejestracja: 18 kwie 2021, 15:35

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Payn3 »

Z tego co pamiętam to gdzieś tam też wyszło, że te wszystkie bekowe klipy i nagrywki Tigera Bonzo też były robione przez jakiegoś rapera z Łodzi i zdaje się tam Wuwunio był zamieszany w to. Tutaj to już poszło w chujową stronę, bo Tiger śmiga po śmietnikach a tamci dostają hajs z wyświetleń.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: fromage »

no wtedy smieszylo ale zawsze tak z drugiej strony pakol z niego idiote robi tylko zeby chajs zgarnac, wykorzystuje go nawet jakies tatuaze tam na pol ciala pamietam i tam jakis przypal byl, pozniej bonus rap w internecie gadaja pewnie jakies male sponsoringi jakis lokalnych firm a teraz fejm mma i inne jakies cage czy inne odmiany fejma, wchuj tych fejk tatuazy na walce metin2 jak walczyw klatce czyli chajs sie kreci a i przelecialem na szybko jego ig no i tylko silka trening zdrowy tryb zycia czyli dobrze na + po chyba za tamtych czasach z pakolem to tylko browar i alko tak mi sie zdaje
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: ART »

no ale bonito sie wieszal juz w pewnym momencie jakos jak z fame mma wylecial, no ale chociaz tyle ze sie ogarnal i cos tam trenuje
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: OmarStooleyman »

Przeczytałem cały temat, były nawet zachwyty nad Jacą, ale jakoś nikt nie wspomniał o jego legendarnym wywiadzie dla cgm. Ikona niczym naćpany Bowie w '70

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: ART »

90% wywiadow tedego to moje guilty pleasure
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: oyche »



tu jest dobrze naćpany
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: FruitOffTheWall »

Jaayu pisze: 22 kwie 2021, 14:16 jak do tej wlascicielki nawija nie jestem kurwa jakiś lejdis kurwa do chuja ale z tego zawsze cisne w chuj
bo zara tam wjade i cie zrucham w chuj
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: fromage »

widac ze dobry koks posypany ale to chyba juz od dawna dawna bylo gadane ze tedzik lubi w nochala uderzyc
o to ten robi wywiad co z malikiem wiesz o co chodzi mordo i chajs w kieszeniach na lawce jakies
wczoraj przelecialem wszystkie strony tego tematu bo ciekawy topic i tede byl wspominany i powiem ze kiedy on gral psa w tvn to go wsyzscy jebali (inne czasy) a teraz (prawie) kazdy raper by nawet kule polizal tylko zeby dostac podobna role albo jakas reklama czy cos kiedys mejnstrim to gowno pedal a teraz elo chajs sie robi instagram followersy kolabo sponsoring #ad
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Zwikk
Posty: 430
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Zwikk »

Wywiad eldo kulturastyka to był dobry odpał eldoki
ODPOWIEDZ