Największe przypały w polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Jiigsi »

Perfekcyjne
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
ZRO
Posty: 437
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:20

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: ZRO »

Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad :joint:
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: aleksy »

:bowdown:
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Czak »

DJ_BOBO pisze: 02 gru 2019, 23:35 3.Rozpad składu Pokahontaz spowodowany kłótnią o jakieś śmieszne pieniądze.
Stanowisko Rahima:
Spoiler
"Współpraca nasza trwała ok. 10 lat.. Nagraliśmy wspólnie sporo groźnych numerów. Ostatnim jednak był kawałek "W życiu bywa różnie", który był chyba swego rodzaju przepowiednią..

W ostatnich dniach wydarzenia, które niestety miały czelność zaistnieć, spowodowały złe skutki. Efektem będzie me definitywne odejście z zespołu Pokahontaz.. Nie chcę się tu wypowiadać za Bambusa jednak wiem, że jego decyzja jest identyczna.

Przeżyłem z Fo sporo dobrych akcji, jednak przyszedł czas aby się pożegnać. Nie chcę zdradzać szczegółów owego incydentu! Życzę Ci Fiskus jak największych sukcesów w solowej karierze oraz odnalezienia jedynej prawdy, która jest większa niż wszystko inne. Dziękuje zarazem za te 10 lat.. Było warto;)

Wiem mistrzu Fo, że to przeczytasz. Plotki szybko się rozprzestrzeniają, a ja ich nie lubię, więc piszę. Wiesz o czym mowa chłopaku. Znamy prawdę! Wiedz też, że "zaskoczyłeś" mnie. I nie tylko....

Na tym etapie proponuję zakończyć ten temat.. Fakt jest jeden.. Żegnamy się..;("
Stanowisko Fokusa:
Spoiler
Nazwijmy sprawy po imieniu. Skoro już pierzemy brudy publicznie (nie ja zacząłem). Skoro masz umowę to pewnie też masz kalkulator.
4800zł - 19% podatku (czyli 912zł) = 3888zł
3888zł - 420zł (koszt dojazdu + autostrada) = 3468zł
3468zł - (3 * 900 czyli ja, Ty, Bambus) = 768zł (wynagrodzenia dla Ani za załatwienie koncertu + telefony)

Pytanie:
Ile dostałby każdy poprzedni menager? Robak, Balon, Bogurski, czy Havran za zrobienie dokładnie tego samego? Przeważnie dzieliliśmy się po równo (3468zł / 4 = 867zł). Z jakiej racji Ania ma być Twoją darmową siłą roboczą, skoro to jest jej jedyna praca i wykonała ją jak należy (łącznie ze śniadaniem, wynegocjowaniem potem dodatkowego pokrycia podatku (te 800zł w 4800zł)).
Kto tu kogo chce robić w co? Zostałeś oszukany? Okłamany? Zapytałeś o coś? Nie. Wziąłeś pieniądze do ręki, tak jak daje Ci je np. Tadek (który ma 'większą' przebitkę, nie?). Jeżeli ktoś tu chce kogoś oszukać, to Ty. Więc proszę Cię, nie rób ze mnie szmaty przed ludźmi, bo ja z Ciebie nie robię. Wszyscy wiedzą, że dla Ciebie pracuje się za darmo. I nie jest to 'incydent' i przykra prawda (?!). Mam jeszcze kilka 'ale' do Ciebie, jednak nie będę ich tu wyciągał. Prawdą (żenującą) jest to, że zagrałeś w następujący sposób:
1. Fokus, było nam tak wspaniale!
2. A Fokus zrobił coś strasznie złego ale nie powiem co, nich sie zastanawiają, może zgwałcił albo zabił.
3. Zły fokus! Ja dobry.

Ja szlachetny, życzę powodzenia! Dodatkową 'prawdą' jest to, że nie mam ochoty być w zespole z osobą, którą (już od dawna) średnio lubię i najprawdziwiej w świecie żegnam się również. Mam nadzieję, że "odnalazłeś swoją jedyną prawdę" - jak mi tego życzyłeś.
Trafiłem na tę całą sytuację dopiero niedawno i ja pierdolę :lol: props dla Fokusa, rahim jakieś rzewne teksty, przeżyliśmy wiele dobrego, dziękuję, będę wspominał, ale stało się coś złego a ten się wpierdala na dzień dobry z wyliczeniami kwota minus podatek f od x polskie śmiecie hahahah i jeszcze ten tekst na koniec o braku sympatii do tamtego a mimo tego niedługo potem wrócili do wspólnego występowania, rahim wyjaśniony i dobrze bo nikt mnie tak nie wkurwia chyba na tej scenie mimo swojej bezpłciowości, sam dobór słów w praktycznie każdym kawałku jest taki że najebałbym mu do ryja najchętniej za to że ciągle rapuje
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: jajca »

Sam sie prosil w sumie, nazywajac go Fiskusem
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: zuperhero »

W ostatnich dniach wydarzenia, które niestety miały czelność zaistnieć, spowodowały złe skutki.
XD rahim co za linie
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2873
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: LWD »

Czak pisze: 19 cze 2022, 6:47 3468zł - (3 * 900 czyli ja, Ty, Bambus) = 768zł (wynagrodzenia dla Ani za załatwienie koncertu + telefony)
serio dają równą działkę jakiemuś Bambusowi djowi czy innemu hypemanowi, przecież puszczać bity z pendrive umie każdy, zastąpić takiego typa to jedno ogłoszenie na olx'i a ci mu dają za to taką samą kasę co oni zgarniają promując wydarzenie swoją mordą i niszcząc swój głos
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: jajca »

Pewnie jeszcze tyfy tyfy im robil
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: DoubleB »

szkoda że na tym nie poprzestało, film=hajs pojednał tych czopów znowuż co co gorsza zaowocowało coraz to nowymi wypustami spod szyldu pokahontaz=wieśniactwa najgorszego jebanego maxflo
parafrazując klasyka - pfk nie istnieje od czasu odejścia magika
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Patryk233 »

Czak pisze: 19 cze 2022, 6:47
DJ_BOBO pisze: 02 gru 2019, 23:35 3.Rozpad składu Pokahontaz spowodowany kłótnią o jakieś śmieszne pieniądze.
Stanowisko Rahima:
Spoiler
"Współpraca nasza trwała ok. 10 lat.. Nagraliśmy wspólnie sporo groźnych numerów. Ostatnim jednak był kawałek "W życiu bywa różnie", który był chyba swego rodzaju przepowiednią..

W ostatnich dniach wydarzenia, które niestety miały czelność zaistnieć, spowodowały złe skutki. Efektem będzie me definitywne odejście z zespołu Pokahontaz.. Nie chcę się tu wypowiadać za Bambusa jednak wiem, że jego decyzja jest identyczna.

Przeżyłem z Fo sporo dobrych akcji, jednak przyszedł czas aby się pożegnać. Nie chcę zdradzać szczegółów owego incydentu! Życzę Ci Fiskus jak największych sukcesów w solowej karierze oraz odnalezienia jedynej prawdy, która jest większa niż wszystko inne. Dziękuje zarazem za te 10 lat.. Było warto;)

Wiem mistrzu Fo, że to przeczytasz. Plotki szybko się rozprzestrzeniają, a ja ich nie lubię, więc piszę. Wiesz o czym mowa chłopaku. Znamy prawdę! Wiedz też, że "zaskoczyłeś" mnie. I nie tylko....

Na tym etapie proponuję zakończyć ten temat.. Fakt jest jeden.. Żegnamy się..;("
Stanowisko Fokusa:
Spoiler
Nazwijmy sprawy po imieniu. Skoro już pierzemy brudy publicznie (nie ja zacząłem). Skoro masz umowę to pewnie też masz kalkulator.
4800zł - 19% podatku (czyli 912zł) = 3888zł
3888zł - 420zł (koszt dojazdu + autostrada) = 3468zł
3468zł - (3 * 900 czyli ja, Ty, Bambus) = 768zł (wynagrodzenia dla Ani za załatwienie koncertu + telefony)

Pytanie:
Ile dostałby każdy poprzedni menager? Robak, Balon, Bogurski, czy Havran za zrobienie dokładnie tego samego? Przeważnie dzieliliśmy się po równo (3468zł / 4 = 867zł). Z jakiej racji Ania ma być Twoją darmową siłą roboczą, skoro to jest jej jedyna praca i wykonała ją jak należy (łącznie ze śniadaniem, wynegocjowaniem potem dodatkowego pokrycia podatku (te 800zł w 4800zł)).
Kto tu kogo chce robić w co? Zostałeś oszukany? Okłamany? Zapytałeś o coś? Nie. Wziąłeś pieniądze do ręki, tak jak daje Ci je np. Tadek (który ma 'większą' przebitkę, nie?). Jeżeli ktoś tu chce kogoś oszukać, to Ty. Więc proszę Cię, nie rób ze mnie szmaty przed ludźmi, bo ja z Ciebie nie robię. Wszyscy wiedzą, że dla Ciebie pracuje się za darmo. I nie jest to 'incydent' i przykra prawda (?!). Mam jeszcze kilka 'ale' do Ciebie, jednak nie będę ich tu wyciągał. Prawdą (żenującą) jest to, że zagrałeś w następujący sposób:
1. Fokus, było nam tak wspaniale!
2. A Fokus zrobił coś strasznie złego ale nie powiem co, nich sie zastanawiają, może zgwałcił albo zabił.
3. Zły fokus! Ja dobry.

Ja szlachetny, życzę powodzenia! Dodatkową 'prawdą' jest to, że nie mam ochoty być w zespole z osobą, którą (już od dawna) średnio lubię i najprawdziwiej w świecie żegnam się również. Mam nadzieję, że "odnalazłeś swoją jedyną prawdę" - jak mi tego życzyłeś.
Trafiłem na tę całą sytuację dopiero niedawno i ja pierdolę :lol: props dla Fokusa, rahim jakieś rzewne teksty, przeżyliśmy wiele dobrego, dziękuję, będę wspominał, ale stało się coś złego a ten się wpierdala na dzień dobry z wyliczeniami kwota minus podatek f od x polskie śmiecie hahahah i jeszcze ten tekst na koniec o braku sympatii do tamtego a mimo tego niedługo potem wrócili do wspólnego występowania, rahim wyjaśniony i dobrze bo nikt mnie tak nie wkurwia chyba na tej scenie mimo swojej bezpłciowości, sam dobór słów w praktycznie każdym kawałku jest taki że najebałbym mu do ryja najchętniej za to że ciągle rapuje
To jest jakaś aktualna sprawa :shock:
Serio Poka się rozpadło?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: DJ_BOBO »

no tak z 15 lat temu była aktualna
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Patryk233 »

@DJ_BOBO To nie miałem, jak pamiętać :rotfl:

Jedno mnie zastanawia - dlaczego, jak Borek powiedział na scenie, że ten kto nie jest z SB robi galę, to posypała się aż taka fala hejtu na typa. A raperzy w swoich kawałkach notorycznie jadą po laskach, cudzych matkach i jest git.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: DoubleB »

moim zdaniem to było kompletnie coś innego, gdyby jakiś inny młodzian rzucił tak w kawałku to byłaby ta sama reakcja w środowisku. nie słyszałem gdziekolwiek tekstu, że kto nie jest slu gang albo ciemna strefa to prawdopodobnie właśnie kurwi się w bramie
poza tym inaczej odbiera się takie słowa rzucone na koncercie i widząc aplauz publiki, dodatkowo bedoes kozaczył już wcześniej i drażnił zapewne część raperów
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: benzoabuser »

Kto nie jest w mobbyn ten ssie pałe
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: DoubleB »

mobbyn to jest movement, a nie jakaś popierdółka vel sb maffja, byli nietykalni
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: benzoabuser »

Nawet robili na odwrut, bo jak byłeś w mobbyn to robiłeś pałę
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Patryk233 »

Szkoda, że Białas wtedy wyjebał Aviego. Gdzieś niedawno prześlizgnął mi się post z tamtego okresu, gdzie SBM tłumaczyło się, że nie chcieli wizerunku pogarszać xD

Ale chociaż był mocny beef, gdzie Toembe i Śliwa dali fajne kawałki. A nie tak jak teraz, strzelaniny na Insta.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: oKulTywowany »

po tekscie borka wielu uliczniaków prawilniaków raperzyn dało idealny przykład że są idiotami
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Jasek »

znaczy się to trochę jak z lamusowatym chłopakiem w klasie podstawówki - a że polski rap mentalnie jest na tym poziomie wiele wyjaśnia. Jak normalny ziomek, z którym bijesz pione powie do ciebie, że ssiesz pałe, to mówisz, że ci jego stara posysa i elo, a jak powie to klasowy przyjeb, który wkurwia samą swoją aparycją, to jest besztany. A że Bedoes w kulturze jest na pozycji tego, któremu się robi kebaba z plecaka to taki był efekt
cztery żubry i dwie kurwy
ODPOWIEDZ