Polski freestyle

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Polski freestyle

Post autor: taka »

W europie to nie wiem, bo nie znam dobrze sceny eu, ale na naszym podwórku trzeba przyznać, że na ten moment nie ma sobie równych. Imo top3 w historii, rozkminy pod temat na nieprawdopodobnym poziomie nieosiągalnym dla innych, obecnie każda jego walka to kopalnia topowych wersów. Gość jest świetny w klejeniu faktów na wielu płaszczyznach, sporo rzeczy nie sposób wyłapać po pierwszym odsłuchu, niesamowity typ .
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2020, 19:31 przez taka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Polski freestyle

Post autor: mlodyperkez »

drze te pizde ze glowa boli, zero flow, asluchalny. fajnie ze czyta slownik i ma dobre punche ale to mial juz muflon 10 lat temu. boli mnie strasznie ze dzisiejsi freestylowcy nie potrafia bujac sie na bitach, tylko sie zakrzykuja jak jebane baby.
MalinowyJogurt

Re: Polski freestyle

Post autor: MalinowyJogurt »

Jeszcze bardziej przyjebana jest publika na polskich bitwach, jak kogoś lubią to będą darli mordę przy najgorszych wersach, a jak kogoś nie lubią to słaby hałas nawet przy rozpierdolu. Dodatkowo te tępe małolatki w pierwszych rzędach nie kumają dobrych panczy i największy hałas jest przy a wczoraj ruchałem twoją niunie
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Polski freestyle

Post autor: mlodyperkez »

podbijam cie ziomeczku, rowniez to zauwazylem ogladajac sporadycznie walki
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Polski freestyle

Post autor: oldschool »

MalinowyJogurt pisze: 13 kwie 2020, 19:41 Jeszcze bardziej przyjebana jest publika na polskich bitwach, jak kogoś lubią to będą darli mordę przy najgorszych wersach, a jak kogoś nie lubią to słaby hałas nawet przy rozpierdolu. Dodatkowo te tępe małolatki w pierwszych rzędach nie kumają dobrych panczy i największy hałas jest przy a wczoraj ruchałem twoją niunie
Zamień freestyle na polski rap i masz to samo :)
MalinowyJogurt

Re: Polski freestyle

Post autor: MalinowyJogurt »

A jeszcze dodam, że tematy mogliby wyjebać do kosza bo prawie nikt się do nich nie stosuje, ewentualnie dadzą jakiś jeden wers a potem klasyczna pisanka o waszych pannach
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Polski freestyle

Post autor: baqlashan »

checix69 pisze: 13 kwie 2020, 19:30 drze te pizde ze glowa boli, zero flow, asluchalny. fajnie ze czyta slownik i ma dobre punche ale to mial juz muflon 10 lat temu
podbijam

spropstuje jedynie że koro to taki muflon z tym że mniej sepleniący, i z większą mocą obliczeniową = szybkie wymyślanie panczy
nie stosuje też w huj przerywników jak np jakiś filipek, co też na plus
no ale pomimo tego koro nie wyłamuje się z fatum polskiego fristajlu i trzeba to powiedzieć jasno

btw no "w europie" to klasyczny fristajlik już #nikogo, więc koro może se i być najlepszym free na świecie, tak jak ja moge być mistrzem świata w liczeniu liter w wyrazach
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Polski freestyle

Post autor: niuhniuh »

A czy znacie najlepszą polską bitwę freestylową?
Spoiler
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Polski freestyle

Post autor: JoeyJoeJoe »

Mc Charyzma vs Mc Incel
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
versus
Posty: 30
Rejestracja: 26 maja 2019, 12:22

Re: Polski freestyle

Post autor: versus »

https://www.youtube.com/watch?v=s_htZlqCHKw

Milu z kontraktem z Warner Music Poland.
Czekam na wszystko, zwłaszcza siada mi duet z kobe, ale solo też
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Polski freestyle

Post autor: mlodyperkez »

o boze co za gowno, spalic to
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Polski freestyle

Post autor: jajca »

Milu to ten ze szczekosciskiem, co go wujek samo zło wpierdolil na mieciutko na wbw? xD
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Polski freestyle

Post autor: baqlashan »

nie wiem, ale to na pewno ten od wyrywania mikrofonu, rzucania mikrofonem, rzucania okularami rywala, darcia mordy, pisanek, oraz wylewania wody z kubka na scenę
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2290
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Polski freestyle

Post autor: kapper1 »

Co to jest :lol: :lol: :damn:
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Polski freestyle

Post autor: benqacz »

Po zakończeniu free przez muflona nie było nikogo godnego, gdzieś tam sarkastycznym stylem przebijał się Bober ale to nie było to, aż pojawił się Koro i zostawiam ukłonik i wyrazy uznania dla tego Pana :bowdown:
Nie rozumiem przypierdoli do braku Flow typowych panczlajnerów :D :damn: to jakbyś preferował w ufc capoeire kontra boks. To jest bitwa i ma boleć, a ładne Flow to miły dodatek dla ucha. Też miło mi się słuchało św. Pamięci Flesza na wbw,, oseta ale pierwszeństwo mają panczlajny a potem delivery i forma. Jeszcze się taki genialny miotacz mięsem nie urodził który by to połączył na najwyższym poziomie.
Dla mnie bezdyskusyjnie 4 najlepszych:Tetris, Koro, Enson, muflon.
#free2rzyn
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Polski freestyle

Post autor: retriakaretrox »

Ten track od rapera Milu faktycznie przesłaby, nie zmienia to faktu, że kilka jego poprzednich nagrywek (w mocno innych klimatach) całkiem mi siada, przykład niżej

ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Polski freestyle

Post autor: mlodyperkez »

lubie sobie do tego czasem wrocic, to co dal tutaj mikser to ;o

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Polski freestyle

Post autor: oldschool »

Nie kumam co takiego ciekawego w tym Mixerze. Przypomina mi czasy jak O.S.T.R. był uważany za zajebistego freestylowca co nie bierze udziału w bitwach, a potem się okazało, że 3/4 nawijki to było jakieś pierdolenie typu "kanabinabni", albo "to kometa, patrz to Ostry odleciał", gdzie ludzie sobie dopowiadali patrzcie, ale on metofory daje na free :)
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Polski freestyle

Post autor: myron »

Ostr i freestyle hahaha. Zawsze mnie, to rozpierdalało na koncertach jak zaczynał lecieć na wolno, chuj wie co tam pod nosem w ogóle napierdalał, bo się go zrozumieć nie dało, a tłum, wooow, jakieś podniecenie, a jak zaczynał jakieś swoje mądrości życiowe, typu kto nie ma brzucha, ten słabo rucha, to czułem zażenowanie xD Ciekawi mnie jak się zakończyła, ta sprawa co go kiedyś z 15g jakoś złapali i potem nic info o wyroku itp, zastanawia mnie jak z tego wyszedł.

Teraz widzę ten koro w modzie na wolno. Mam wrażenie, że bije konia pod swoje linie, takie ma podniecenie w głosie czasem. Czasem się uśmiechnę pod nosem oczywiście, ale już tak nie śledzę osobiście freestyli, ostatnie dobre wbw, to myśle 2009. Mógłby ktoś rojebać tego korowirusa. Jak jest taka walka, co dostaje mocny wpierdol jak Filipek od Eskobara, to proszę o link.
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Polski freestyle

Post autor: oyche »

nie ma takiej walki i nie będzie bo koro robi liryczny holokaust każdemu kto staje mu na drodze
ODPOWIEDZ