Polski freestyle

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Polski freestyle

Post autor: benqacz »

Dokładnie ten procesor pod czaszką, charyzma i agresja sceniczną, zdolność kojarzenia wersów na temat (gdzie część pewnie jest pisankami genialnie wpasowanymi) czyni go top of polski freestyle ever.

Ostr freestyle był czymś świeżym w swoim czasie, nie było rapera który na koncertach dawał wolne popisy.
Czesto to był rym do rymu i powtarzające wypełniacze i te same wersy co koncert.

https://youtu.be/Z2NEc8KicAg
A potem człowiek zobaczył wbw i już nie wracał do skrzypka :rotfl:
#free2rzyn
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Polski freestyle

Post autor: jajca »

Free w Giżycku klasyk okrutny, To jest krew tu wyprotestuj Szwed juz manifestuj wiesz już
Z tego co kojarzę, to Peja w swoim prime (po wydaniu Na legal) też nierzadko na koncertach dawał jakieś freestyle i nie szło mu to aż tak tragicznie, jakby się można spodziewać.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Polski freestyle

Post autor: mlodyperkez »

wyobrazcie sobie ze ktos kiedys sie brechtal z free ostrego albo eldoki. dzisiaj chyba juz to nikogo nie rusza ze raper nie potrafi freestylowac, bo kiedys eldoce konczyli przez to kariere a dzisiaj kazdy ma wyjebane ze raper mata (nowy smarki ;x) nie potrafi zafreestylowac 2 wersow zeby to nie brzmialo jak jakis wysryw.
Spoiler
chetnie bym tu jeszcze wkleil 'free' zabsona jak byl u wojewodzkiego ale chyba nie ma nigdzie w sieci.

[mention]oldschool[/mention] ale obejrzales to co wyslalem? przeciez on tam leci zajebiscie z sensem, do tego kozacko przewiniete.

[mention]myron[/mention] 4 min free o tym co go otacza, pokaz mi dzisiaj rapera ktory tak zrobi. oczywiscie pod koniec jest przyspieszenie w ktorym nie ma zadnego sensu, bo nie bylby soba, ale generalnie widze ze rosnie tutaj jakis mit ostrego-chujowego freestylowca, chyba ochujeliscie.
Spoiler
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2020, 15:55 przez mlodyperkez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Polski freestyle

Post autor: przedszkolanek »

checix69 pisze: 26 kwie 2020, 15:46 chetnie bym tu jeszcze wkleil 'free' zabsona jak byl u wojewodzkiego ale chyba nie ma nigdzie w sieci.
player tvn?

btw czego ty się spodziewałeś po macie? xD

btw2 mata i solar zamiast żebrać o hajsy, mogli by przekazać spokojnie część własnych dochodów, choćby z sprzedaży 100 dni do matury (no i wyszło kłamstwo już w tytule), ale nie
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Polski freestyle

Post autor: myron »

Znam ten freestyle u Hołdysa. Nie mówię przecież, że Ostry nie umie freestylować. Sam dawno temu się tym jarałem. Po prostu będąc parę razy na jego koncertach i słuchając go straciło dla mnie, to swój urok, wręcz czułem się zniesmaczony. Zresztą te typy z Giżycka, to żadni przeciwnicy, więc wyróżniać się pośród miernot nie jest niczym wielkim. Jak byłem w gimnazjum, to mi imponowało, czy na początku technikum, wtedy byłem trochę sajko Ostrego, a potem odkryło się WBW, więc te wolne style Ostrego przestały tak imponować. Nie przetrwały jak dla mnie próby czasu, a np. do bitwy Obrońcy Tytuły - Gib Gibon Skład lubię sobie wrócić. "Siema Pezet mam dla Ciebie dziwko prezent" do tej pory wywołuje uśmiech na mojej twarzy.

A co do rapera, który by tak potrafił, to uważam, że Tetris i nawet by to zrobił lepiej ;) Ale nie musimy się zgadzać. Pozdro
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Polski freestyle

Post autor: daveyo »

Rozważaliśmy przeróżne opcje i długo zwlekaliśmy z podjęciem decyzji ale ostatecznie jesteśmy zmuszeni odwołać WBW 2020! To była najtrudniejsza i najbardziej bolesna decyzja w siedemnastoletniej historii WBW 🙁
Obserwując sytuację w kraju i na świecie z dużą dozą prawdopodobieństwa można przewidywać że na jesieni wracać będę kolejne obostrzenia i w pierwszej kolejności dotyczyć one będą wszelkiej maści imprez, które obecnie najczęściej są wskazywane jako ogniska wirusa. W tej sytuacji nie podejmiemy się organizacji cyklu eliminacji odbywających się w kilku miastach, a radykalne zmiany formatu imprezy tylko po to żeby się odbyła nie mają większego sensu i nie wchodzą w grę. Także pas mistrza zostanie w rękach Koro na kolejny rok i pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku będzie mógł go bronić już w normalnych okolicznościach.
Dobra wiadomość jest tak że nie zamierzamy zostawić Was z niczym. W terminie w którym miał odbyć się finał 18 edycji WBW (ostatnia sobota listopada) planujemy zorganizować bitwę pt. Korona WBW z udziałem 8 zaproszonych zawodników, którzy odnosili sukcesy na poprzednich edycjach. Jesteśmy po wstępnych rozmowach z fristajlowcami i wygląda na to że uda się zebrać bardzo solidną ekipę. Jeśli możliwe będzie wpuszczenie publiczności to bitwa odbędzie się w Proximie, a w przeciwnym razie całość zorganizujemy w profesjonalnym studiu filmowym i przeprowadzimy transmisję na WBWtv.
Co nas nie zabije to nas wzmocni...
co sądzicie?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Polski freestyle

Post autor: oldschool »

Rozsądne rozwiązanie, ode mnie propsy.
MalinowyJogurt

Re: Polski freestyle

Post autor: MalinowyJogurt »

Zgadza się im mniej polskiego freestylu tym lepiej, propsy
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Polski freestyle

Post autor: daveyo »

Delikatnie nawet zaśmiane, ale szybko się zorientowałem, że mnie nie lubisz i musiałem pomyśleć o jakiejś przykrej rzeczy żeby zmniejszyć swój entuzjazm.
MalinowyJogurt

Re: Polski freestyle

Post autor: MalinowyJogurt »

Byczku przecież ja Ciebie do w temacie najlepszych użytkowników wpisywałem, z wieloma rzeczami się nie zgadzam, ale chociaż dodajesz kolorytu i innego spojrzenia tutaj, piona :D
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Polski freestyle

Post autor: daveyo »

a to gites, w natłoku tych negatywnych opinii już się pogubiłem kto brat, a kto nieprzyjaciel, piona. :lol:
jednak fajny ten Twój post i już nie muszę ukrywać swojego śmiechu.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Polski freestyle

Post autor: baqlashan »

daveyo pisze: 13 sie 2020, 21:14 a to gites, w natłoku tych negatywnych opinii już się pogubiłem kto brat, a kto nieprzyjaciel, piona.
za bardzo podchodzisz do forumka jak do jakiejś polityki ziomeczku

nie ma przyjaciół i wrogów, reagujesz w czasie rzeczywistym tylko i wyłącznie na treść, a nie osobę
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
bedwae
Posty: 142
Rejestracja: 27 mar 2020, 7:24

Re: Polski freestyle

Post autor: bedwae »

WBW to już wymarła inicjatywa moim zdaniem. W głównej mierze przez ruchy właściciela i jego podejście - pozdro Tomasz B.
Bitwa o Południe, Pitos od Dużego Pe i inne mniejsze imprezy pożerają WBW w kwestii organizacji, nagród oraz publiczności. Moim zdaniem jeśli ktoś inny nie weźmie tego w swoje ręce i nie naprowadzi na właściwe tory WBW powinno zniknąć w blasku gasnącej chwały i odejść z resztkami godności bo afer wokół tej imprezy na przełomie lat nie brakuje - nie umniejszając wkładu w tworzenie historii polskiego freestyle.
Rookie
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2019, 21:52

Re: Polski freestyle

Post autor: Rookie »

Chory kraj, pseudo epidemia która ma na celu ograbienie ludzi z dóbr materialnych i nie tylko, jest to zamach na wolność człowieka i plucie swoim obywatelom w twarz. Najbardziej żałuje że nie odbyła się bitwa w kostrzynie w czerwcu. Na której mieli wystąpić Koro, Edzio, Filipek i nawet Eskobar. Szkoda że oberwało się instytucji freestylowej, szybko to niestety do normy nie wróci. Pluje na to godło jak i na polaków robaków.
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Polski freestyle

Post autor: tsuko »

uroku temu postowi dodaje fakt że został napisany w temacie o polskim freestylu
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Polski freestyle

Post autor: oKulTywowany »

This page is no longer available.
natnael
Posty: 55
Rejestracja: 23 sty 2020, 17:52

Re: Polski freestyle

Post autor: natnael »



dziwne ze jeszcze nikt nie wrzucił. kozacka akcja aktualnego mistrza wbw koro gdzie zebrał legendy bitew na jednym bicie.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Polski freestyle

Post autor: Prez »

Pe, Trzy-Sześć i Koro bardzo spoko
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Polski freestyle

Post autor: mlodyperkez »

spoko inicjatywa, kurde uslyszal bym cos od pe nowego;d najlepiej w formie braggi
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Polski freestyle

Post autor: FÜRDIEGANG »

Cieszę się, że polski freestyle odchodzi do lamusa
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
ODPOWIEDZ