Polski freestyle

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Polski freestyle

Post autor: mql »

a co tam u syna Młynarza i Nicky Młynarz?
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Polski freestyle

Post autor: taka »

Wleciały walki z Bitwy o Południe z Wrocławia
KORO vs. CZESKI / Bitwa o Południe 2019 / WROCŁAW (Finał)

w końcu ktoś konkretny z podkarpackiego, Koro główny faworyt do pasa wbw w tym roku
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Polski freestyle

Post autor: retriakaretrox »

Tak straciłem zajawkę na wolne w ostatnim czasie. Nie jestem w stanie wczuć się w obecny klimat pl free, jeszcze jak czasem nostalgicznie wrzucę sobie na głośnik jakąś bitwę typu Ensona z 3-6 ze starego WBW to totalnie nie mam ochoty sprawdzić świeżych tekstów o niuniach zawodników. Na WBW 2k16 czy 2k17 była walka nie pamiętam kogo, w której poziom cringu rozjebał zarówno publiczność, sędziów i generalnie chyba całą społeczność, bo żaden pancz nie leciał na temat, wszystko co leciało w eter było pisanką. Po tej walce odciąłem się od Polskich wolnych i przestałem sprawdzać z drobnymi wyjątkami, kiedy ktoś ze znajomych dalej w tym siedzących polecał mi z jakichś tam względów dany pojedynek.
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Polski freestyle

Post autor: vampmoney »

nie sprawdzam free polskiego w ogóle ale ziomek mi dziś podesłał tego koro i bardzo dobry typek jest, na plus że z podkarpacie
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Polski freestyle

Post autor: Bryx Fenrir »

Konrad w finale WBW :D. No proszę :D
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Polski freestyle

Post autor: cukier »

Ktoś jeszcze się jara tym gównem? XD
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
WnukUbeka
Posty: 23
Rejestracja: 29 kwie 2019, 12:45
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Nicea

Re: Polski freestyle

Post autor: WnukUbeka »

ja lubie Filipka, rybe i pejtera
Chuja grajom opierdolimy ich
WnukUbeka
Posty: 23
Rejestracja: 29 kwie 2019, 12:45
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Nicea

Re: Polski freestyle

Post autor: WnukUbeka »

Dawno jak bylem w polsce to była bitwa w Zabrzu taka na boisku i tam był taki typek magister , mega smieszny kolo i drugi wilku
Chuja grajom opierdolimy ich
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Polski freestyle

Post autor: baqlashan »

Kojarzycie bekę jaką się toczy z polskich kabaretów albo kanału na yt "śmiechawa tv"? Polski freestyle jest gorszy od tego gówna o stokroć.
WBW jest tryhardem i żartem powtarzanym w kółko, z pokolenia na pokolenie - bez żadnej poprawy i postępu, bez kunsztu kurwa.
Serio nie wyobrażam sobie, że ktoś ogarnięty życiowo siada na chacie w domu i puszcza se najnowszą walkę jakiegoś bobera z jakimś rybą xD
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Polski freestyle

Post autor: taka »

Duben
Posty: 69
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:59
Lokalizacja: 00-000

Re: Polski freestyle

Post autor: Duben »

Żebyście wiedzieli, co tam jest w filmiku, Filipek dostaje siermiężny wpierdol na free, szczególnie na dwóch ostatnich wejściach Koro, polecam i pozdrawiam
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Polski freestyle

Post autor: przedszkolanek »

jeżeli to jest najlepsza walka rok to polskie free jest w gorszej kondycji niż człowiek by pomyślał, ale fakt Filipek brutalnie wyruchany, aż flaki dupą wyszły
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Polski freestyle

Post autor: YKCUL »

Nie wiem co ludzie przez tyle lat widzą w jego freestyle u, gość jest na max schematyczny
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Polski freestyle

Post autor: baqlashan »

najlepszy free to dał kiedyś tede u reda, i od tamtej chwili polski freestyle się zaczął i zakończył zarazem, jakby "polski freestyle" to był stragan na rynku, to w tamtym momencie by go zawinięto, a że to żyje w umysłach ludzi to dzisiaj ludzie dalej myślą że robią "polski freestyle" i że to ma dalej jakiś sens, tede na starcie rozjebał tych gamoni i tyle takie fakty

e: sory zajebałem sie troche ale kumacie przesłanie
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Polski freestyle

Post autor: jajca »

czemu 99% tych freestyle'owców nie potrafi nawijać pełnymi zdaniami, tylko kurwa prawie same jakieś chujowe przerywniki "to jest tak jadę teraz typie", "lece sobie teraz tutaj właśnie", "sobie gram", "lecę siema" i tak kurwa cała gadka. A Filipek to już w ogóle król chujowego stylu freestyle'owania. To już nawet wyśmiewany przez wielu Wujek Samo Zło takiej szopy nie robił :roll:
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
EVAW
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:45

Re: Polski freestyle

Post autor: EVAW »

To że tego typu bitwy dalej mają miejsce i że ktoś chce to oglądać jest zdumiewające. Przecież to jest tak oczywiste, że ta prymitywna formuła już dawno się wyczerpała, że aż dziwne, że coś takiego jak KOTD czy URL nie powstało w Polsce, bo to by był oczywisty, naturalny postęp.
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Polski freestyle

Post autor: taka »

[mention]EVAW[/mention] A rap nokaut to co?
Awatar użytkownika
EVAW
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:45

Re: Polski freestyle

Post autor: EVAW »

Możliwe, że to jest jakiś początek, ale mam nadzieję że nie będą szli cały czas w stronę sprowadzania za gruby hajs popularnych raperów z przemysłu, którzy nie mają pojęcie na czym to polega, tylko stworzą sobie/znajdą takich prawdziwych battle raperów poprzez jakieś try outy. Jeżeli to była po prostu inwestycja w wypromowanie samej nazwy i sprawienie, że ludzie się tym zainteresują, a w przyszłości mają zamiar zrobić z tego normalną ligę to spoko, zobaczymy jak to się rozwinie. To wszystko zależy też od tego, czy są w Polsce raperzy, którzy mają chęć brać w czymś takim udział, gdy już dostaną do tego platformę.
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Polski freestyle

Post autor: KILLIE »

ale Koro to pierdolony masakrator, pogrzebał Fifiego :bowdown:

walka z Filipkiem, link niżej z Will Spliffem

https://www.youtube.com/watch?v=2fVi2LtK_AY

https://www.youtube.com/watch?v=XIJJUDZ31TU
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Polski freestyle

Post autor: horrypaz »

o kurwa ale Koro go wyjaśnił
ODPOWIEDZ