Młode Wilki 2019

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: piernikowyskoczek »

akurat brak tolerancji dla dragów u raperów nie jest jakimś wyznacznikiem płodnej i udanej kariery, czasami nawet wręcz przeciwnie
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: aleksy »

chciałem dać szansę, ale jak nie toleruje dragów to chuj z nim, za dużo takich dzbanów na scenie
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: BENGAL »

generalnie jak jakis typ ma reprezentowac rapowo z konkretna duma swoje otoczenie i byc glosem swojego pokolenia i napierdalac sie grubo za swoje przemyslenia to mnie dziwia takie skrajnosci ostre ze on nietoleruje dragow bo tak. ja kumam np ze by nawinal ze kurwa moi ziomale zniszczyli sie przez dragi, moje miasto to teraz kraina bez kurwa zadnych perspektyw pelna starych dziadow, ludzi bez wyksztlacenia w hujowych pracach i mlodocianych wchodzacych w doroslosc cwaniakow i cpunow napierdalajacych spida i jarajcych krysztal od gimnazjum a skun to jakby legal byl i kurwa kazdy kradnie ale nie ma co i kazdy chce byc dilerem ale w sumie to nie handluje za duzo i kurwa jest hujowo tu ciezko sie wyrwac z takiego srodowiska zabojczego i chce przestrzec dzieciaki zeby sie nie wpierdalaly w mode ze jednak pieniadze ciuchy lans ponad kurwa ziomali ale i tak jaranie skuna squad molly jest gites a kurwa kokon to wyznacznik statusu finansowego i jak cie nie stac zeby sie napierdolic koksem i musisz sie napierdolic krysztalem to jestes gorszy no to cos nie halo.
ale jak to jakis kurwa randomopwy typ zajarany tym gownem co liczy ze bedzie polskim travisem scotem i zrobia o nim film na pokilerflixie o tym jak zorganizowano jego zyciowy koncert ktory byl tlustym kocurem i wygenerowal w kurwe szmalu no to mnie to wogole nie interere niech se kreci swoje nalesniki na innym talerzu.
a to ze ktos sie uczy dobrze to wlasnie git kurwa i powod do dumy i wspierania takich kurwa asow a nie do jebania ich imienia i wciskania innym kitu ze madrosc to powod do wstydu. tez bym chcial byc w huj madrzejszyy czasami niz jestem tera. np guci mane tez mial czerwone paski nawet mial scolarshipa a zeby to miec w usa to trzeba byc kurwa w huj madrym bo byle komu nie daja tego a tam studia w huj za semestr kosztuja mamony a i tak go wyjebali ze studiow za handel crackiem na terenie campusu. takze kurwa posluchalem tej nutki whoop ale za nbardzo nie kminie ocebe i to nie papier takze kurwa nie bede juz sprawdzac mlodych wilkow pierdole to
Ostatnio zmieniony 04 paź 2019, 21:21 przez BENGAL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: YKCUL »

Ja pierdole uwielbiam te posty
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: formaszczytu »

Bardziej chodzi mi o sytuację a'la Kękę. Stał się chujowy jak przestał chlać, Medium i Bonson to samo.
Zresztą imho młode wilki obecnie raczej w erze internetu tak 2/10 mają sens bytu. Obecnie to bardziej promocja popkillera, niż wykonawców.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Groszek »

Bonson? A kiedy on przestał chlać? Może się trochę ogarnął ale to jest dalej ten sam bons
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: formaszczytu »

Bonson już powoli zaczyna ogarniać. Ślub, dwie córy, brak niszczących ciągów na dragach.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: cloud »

i gdzie stał się chujowy według ciebie? :lol:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: staroć »

co oni tacy grzeczni?
śniło mi sie że Malik był kolejnym młodym wilkiem
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: formaszczytu »

Nie jest chujowy, ale jakie pole tematów mu zostanie? Oby nie skończył jak Kęki, nawijając
"mam dwie córy, joł
już nie melanżuję, joł"
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Groszek »

:bowdown: :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: loco »

formaszczytu pisze: 04 paź 2019, 21:12 Stał się chujowy jak przestał chlać, Medium i Bonson to samo.
formaszczytu pisze: 05 paź 2019, 13:15 Nie jest chujowy
Ładny lot. Drugim razem przeloguj się, czy coś.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: cloud »

formaszczytu pisze: 05 paź 2019, 13:15 Nie jest chujowy, ale jakie pole tematów mu zostanie? Oby nie skończył jak Kęki, nawijając
"mam dwie córy, joł
już nie melanżuję, joł"
jezu weź już wypierdalaj stąd kurwa. nie dość, że offtopic mi obrzydziłaś to jeszcze tutaj jakieś farmazony wypisujesz.


W
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: formaszczytu »

loco pisze:
formaszczytu pisze: 04 paź 2019, 21:12 Stał się chujowy jak przestał chlać, Medium i Bonson to samo.
formaszczytu pisze: 05 paź 2019, 13:15 Nie jest chujowy
Ładny lot. Drugim razem przeloguj się, czy coś.
Kęki stał się chujowy. A u Bonsona niestety widać jak zaczyna ogarniać życie i kończy się to regresem. Co prawda nie znacznym, ale wydaje wtedy gorsze kawałki. Nie mówię, że nowy Bonsoul jest zły, ale moim zdaniem "Postanawia umrzeć" była lepszą płytą w jego wykonaniu. Nie było na pewno takiej dysproporcji między kawałkami.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 309
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: kebab »

Ostatnim młodym wilkiem będzie GSP
ZAKAZ
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: przedszkolanek »

Lipa od Palucha którymś tam MW
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: daveyo »

Chyba w tej edycji będzie największa mieszanka różnych styli, ciekawe jak to wyjdzie i czy się dogadają chłopy, bo w ostatniej edycji odniosłem wrażenie, że niezbyt tam za sobą przepadali. :twisted:
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: mlodyperkez »

o ja pierdole ten Karian co za pizda :dunno: widze ze tylko Oki bedzie tutaj do sprawdzenia bo zbiorowisko łaków sie szykuje.
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: tsuko »

Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Piters »

Trochę lipa
Spoiler
hehe
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ