Młode Wilki 2019

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: daveyo »

loco pisze: 19 sty 2020, 17:47 nie szkoda Ci czasu na śledzenie i relacjonowanie tego gówna?
Kompletnie nie, to część mojej pasji, chłonę wszystko co się da, pozdro!
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3138
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: VBSW »



"Spontaniczny numer nagrany z Boberem, Lipą i ZetHą podczas wyjazdu Popkiller Młode Wilki 7. Oddalona od cywilizacji willa na chorwackim wybrzeżu, świetna pogoda, otwarte głowy i najlepsza rapowa atmosfera." - więc wrzucam tutaj.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: RIVALDO111 »

W tamtym roku nie było młodych wilków, czyżby popkiller oficjalnie uznał że rap umarł w Polsce gdy dali odkrycie roku Kinny Zimmer :rotfl:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Patryk233 »

Ostatnie młode wilki to sprawdzałem, jak w edycji był Fejz i Frosti. Nwm po chuj wgl zapraszali jakiegoś murzyna z Ameryczki. I tak nie zrobił żadnej kariery u nas, a tym bardziej u siebie. Czekam na trans rapera.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: RIVALDO111 »

Z tej edycji chyba wybił się Bedoes,Reto i Smolasty
2022 pokazał że dziś to nadal giganty, choć Smolasty to już w ogóle poleciał w popo-disco na dobre.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Patryk233 »

Oni byli chyba w innej edycji, z tym murzynem, był jeszcze Paweł Bokun z nimi. W sumie najlepiej wspominam tamtą edycję. Z Admą była też spoko.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: RIVALDO111 »

No właśnie Bedoes , Smolasty i Reto byli z tym murzynem.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Patryk233 »

I wiadomo, edycja z Bizim, Biszem i Bonsem kultowa. Teraz od dłuższego czasu same łaki.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
edenmar
Posty: 1224
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: edenmar »

Jedyna prawilna kompilacja wartych uwagi zwrotek z wszystkich dotychczasowych edycji Młodych wilków
Spoiler
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3145
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: mas »

aż sobie przypomniałem że w tej edycji pamiętny był występ Jaśka MBH który się do posse-cuta nie dograł bo nagrywał tylko z ziomkami, niby tylko dekada minęła a żyjemy w innej rzeczywistości
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: RIVALDO111 »

Tak szczerze to tej edycji 22 mogli nie zrobić też dlatego, że vkie,rusina i asster siedzą już w majorsach , a oprócz tej trójki na yt nikt nie ma wielkich zasięgów.

Olka która wystrzeliła robi za brudny rap by wzięli ją popkilery

Sam jestem ciekaw czy ktoś mocno wyjdzie z podziemia, bo na razie nie widać nikogo takiego zbytnio na horyzoncie, mówi się w światku najwięcej o Sheder i Sierra, że wyjdą w 23 ale ja szczerze nie widzę ich z 500 tysięcy na Spotify.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Popi
Posty: 268
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Popi »

Co ty masz z tą olką? Chyba chciałbyś w nią siuraka włożyć, bo ona ani nie jest dobra ani rozpoznawalna
Popi.jaku
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: RIVALDO111 »

@@Popi
Nie wcale się nie wybiła.Jest na teledyskach który ma ponad 500 tysięcy i na dwóch co ma ponad 100 tysiecy. Jej kanał idzie na 1 mln wyświetleń i ma feata z ziomkiem Vin Vinci który dziś robi milionowe wyświetlenia obok Intruza na stepach. Jeśli ona się nie wybiła , to ja nie wiem. Moim zdaniem największy gracz 22 po Rusinie,Vkie, Asster.


Mocnym kandydatem na 23 może być Wola, którego może featować Mata.

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Popi
Posty: 268
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Popi »

Typie taki krasza co go nikt nie zna w mainstreamie robił dziesięciokrotnie większe wyświetlenia dziesięć lat temu i nikt go głównym nurtem nie nazywał.
Spoiler
Wybicie się to zaistnienie w świadomości słuchaczy, to jest znanie ksywy rapera zanim się go usłyszy. Każdemu się może trafić bańka wyświetleń jak ma cyce i glamrap udostępni, ale żadne sześć zer wyświetleń nie czyni z grajka mainstreamowca
Popi.jaku
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: RIVALDO111 »

Ale co ty porownujesz to co dziś,a co było dekadę temu to tak jakby porównać malucha do obecnych samochodów.

Przykład rusiny,asstera to dobrze pokazuje, że jeszcze rok temu nikogo , a teraz walą miliony i grubą pengę.

M.in dlatego że featy robią robotę, bo Assterowi strasznie pomógł kawałek z Maciasem z White Widow.

10 lat temu to gigant SBM było dopiero co w pampersach, więc mówię tu nie ma co porównywać.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6776
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: jAg »

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ale ty jesteś tępy, ja pierdole
Gdzie Asster, gdzie Vkie robią grubą pengę :lol:
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: RIVALDO111 »

Vkie nie robi haha. Dobry żart.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Jiigsi »

zdefiniuj grubą penge
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Zwikk
Posty: 432
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Zwikk »

Ciekawe ile kosztuje kupienie newsa na glamrapie
emde
Posty: 179
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:44

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: emde »

RIVALDO111 pisze: 09 sty 2023, 9:24 @@Popi
Nie wcale się nie wybiła.Jest na teledyskach który ma ponad 500 tysięcy i na dwóch co ma ponad 100 tysiecy. Jej kanał idzie na 1 mln wyświetleń i ma feata z ziomkiem Vin Vinci który dziś robi milionowe wyświetlenia obok Intruza na stepach. Jeśli ona się nie wybiła , to ja nie wiem. Moim zdaniem największy gracz 22 po Rusinie,Vkie, Asster.


Mocnym kandydatem na 23 może być Wola, którego może featować Mata.

Wybicie się to nie zrobienia jednego numeru na 500k. Gdyby nie twój post nie wiedziałbym o jej istnieniu mimo, że czasami diguje podziemie i sprawdzam gości co mają po 300 wyświetleń. Mam 2 ziomali, którzy zrobili takie wyświetlenia i żaden z nich nie zarobił PĘGI ani się nie WYBIŁ. Nie masz kontraktu, ludzie nie słuchają twoich numerów na strimingach, nie grasz koncertów to o jakim Ty wybiciu mówisz? Wybicie się to zapadnięcie w pamięć słuchaczom chociaż na chwilę.

Przykład Kraszy, który ktoś podrzucił wyżej(btw. znamy się i chłop normalnie lata do pracy, a kręcił mocne liczby), przykłady pojedynczych numerów na YT, które mają i po kilka baniek a Ci ludzie są dalej no name.

Kurwa nawet ja zrobiłem numer z VNM i co z tego? Nie wybiłem się, a jednak top ksywa znana słuchaczom :).
ODPOWIEDZ