Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Rapowy offtopic

Post autor: 1909 »

frycek pisze: 21 cze 2022, 14:42 Jest coś ciekawego teraz w ulicznym rapie? Jacyś następcy Rogala i Bonusa na horyzoncie?
Hałastra, może na siłę Żyto
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Rapowy offtopic

Post autor: 8na10 »

frycek pisze: 21 cze 2022, 14:42 Jest coś ciekawego teraz w ulicznym rapie? Jacyś następcy Rogala i Bonusa na horyzoncie?
gsp, kkk, małolat k2
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Rapowy offtopic

Post autor: benzoabuser »

Teabe
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
wklz

Re: Rapowy offtopic

Post autor: wklz »

8na10 pisze: 22 cze 2022, 10:56kkk, małolat k2
Jest w ogóle jakaś autentycznie sensowna nowa fala ulicznego rapu? Nie mam na myśli gostków w nowych trendach, tylko takie jebnięcie jak Hemp Gru (klasycy), Bonus RPK (renesans), Rogal DDL (postmodernizm).

KKK dobry brechcik, K2 to taki gość jak Bonus BGC, z którego się śmieją i on niby też się śmieje, że kuma żart, ale w sumie to jest sobą.




Jest!

Ostatnio zmieniony 23 cze 2022, 15:52 przez wklz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2740
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasek »

Korek37 był kozak, ale od roku coś nic nie wrzuca :dunno:
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Rapowy offtopic

Post autor: benzoabuser »

Eej, który to był teledysk ostrego gdzie były takie dynamiczne przebitki na płuco?
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Rapowy offtopic

Post autor: kapec »

Garść przemyśleń od Boskiego Romana
Spoiler
Obrazek
Kokor
Posty: 134
Rejestracja: 21 mar 2021, 18:39

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Kokor »

:lol: Wolałem Romana jak jebał policje niż srał do basenu, wtedy przynajmniej udawały mu się jakieś płyty jak krak1/2
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Rapowy offtopic

Post autor: OmarStooleyman »

Liść od Oskara rampampampam na zawsze odbił piętno na jego psychice
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9759
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Rapowy offtopic

Post autor: jajca »

Tak, ponoc wtedy sie zesral wpadajac do wisly i nabawil sie odruchu warunkowego, od tej pory woda kojarzy mu sie ze sraniem
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4866
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Rapowy offtopic

Post autor: scam_sakawa »

W dobrej formie Roman, props
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2740
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasek »

byłem pewny, że to jakiś fotomontaż, ale wszedłem na profil fejsbukowy i xddd
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Rapowy offtopic

Post autor: manieq »

Hahaha Romek w formie :bowdown:
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Rapowy offtopic

Post autor: benzoabuser »

Oskar sram sram w tym przypadku
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: phobos »

https://www.facebook.com/bosskiromanfir ... 229348255/

i ta reklama cateringu z ujęciem na najbardziej biedacki posiłek z możliwych jakie tam serwują
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 619
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: Rapowy offtopic

Post autor: SuperRapMaster »

frycek pisze: 21 cze 2022, 14:42 Jest coś ciekawego teraz w ulicznym rapie? Jacyś następcy Rogala i Bonusa na horyzoncie?
Chcesz, żeby ci jakichś wacków polecić? Jak lubisz uliczny rap, to lepiej sobie posłuchaj Freddiego Gibbsa.

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
wklz pisze: 23 cze 2022, 13:30
8na10 pisze: 22 cze 2022, 10:56kkk, małolat k2
Jest w ogóle jakaś autentycznie sensowna nowa fala ulicznego rapu? Nie mam na myśli gostków w nowych trendach, tylko takie jebnięcie jak Hemp Gru (klasycy), Bonus RPK (renesans), Rogal DDL (postmodernizm).

KKK dobry brechcik, K2 to taki gość jak Bonus BGC, z którego się śmieją i on niby też się śmieje, że kuma żart, ale w sumie to jest sobą.




Jest!

Brzmi jak uliczny Afrojax :rotfl:
wklz

Re: Rapowy offtopic

Post autor: wklz »

SuperRapMaster pisze: 26 cze 2022, 1:28 Brzmi jak uliczny Afrojax
Wolę Ryfę z raperek
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasny »

@koniec Nie spamujmy tam chłopakom, cieszę się, że nie wycipiłeś - czyli jeśli poproszę o utwór rockowy danegoartysty, a Ty wrzucisz mi discorock czy pop rock, to gitara? Poproszę o kawałek numetalowy i dostanę Therion? Rap to rap, trap to konkretną odnoga i jest konkretnie zdefiniowana.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5583
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Rapowy offtopic

Post autor: koniec »

Jasny pisze: 27 cze 2022, 21:40 czyli jeśli poproszę o utwór rockowy danegoartysty, a Ty wrzucisz mi discorock czy pop rock, to gitara?
tak
Jasny pisze: 27 cze 2022, 21:40 Poproszę o kawałek numetalowy i dostanę Therion?
nie znam się na numetalu i nie wiem co to Therion ale jeśli robią jakiś podgatunek tego numetalu to tak.

A jak Guru robił Jazzmataz to to jest rap czy nie? Przecież to konkretnie jazz rap był. A jak Dr.Dre nagrywał Chronic to to był rap czy g-funk? A jak Kool G Rap nagrywał Road To Riches to to był rap czy mafioso rap? Do każdego podgatunku masz taki stosunek i do każdego rapera stosujesz taką zasade czy tylko do tych, których nie lubisz, tak żeby było wygodnie? A debiut NWA można nazwać rapem czy to był gangsta rap?

To też są przecież wszystko konkretne odnogi, konkretnie zdefiniowane.
wklz

Re: Rapowy offtopic

Post autor: wklz »

Jasny pisze: 27 cze 2022, 21:40 @koniec Nie spamujmy tam chłopakom, cieszę się, że nie wycipiłeś - czyli jeśli poproszę o utwór rockowy danegoartysty, a Ty wrzucisz mi discorock czy pop rock, to gitara? Poproszę o kawałek numetalowy i dostanę Therion? Rap to rap, trap to konkretną odnoga i jest konkretnie zdefiniowana.
Jakbyś zapytał o boom bap to raczej nie masz na myśli trapu bo mówisz o konkretnym (pod)gatunku muzycznym. Jak mówisz o rapie to raczej nikt Ci nie wrzuci Sade, chociaż miała boombapowe bity - bo chodzi o formę wokalną. Trap jak najbardziej wszedłby pod taką kategorię. Działam za stołem realizatorskim i dla mnie to łatwe rozróżnienie w rozmowie o utworach referencyjnych.
Rozumiem, że ktoś lubi się pobawić w drapanie utartych definicji, ale jak słyszę takie rozdrabnianie to przypomina mi się moje spotkanie z Hirkiem Wroną, który w roku 2016 mówił, że hip hopowcy nie pozwoliliby na użycie autotune'a
ODPOWIEDZ