Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

ty no nawet niezłe, masz więcej tego?
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oyche »

lata aferka na fejsbukach, ze supreme (ten co robil bity m.in. belmondowi) kradnie bity z neta, podpisuje jako swoje i sprzedaje dalej
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Rapowy offtopic

Post autor: mlodyperkez »

w sumie zero zdziwka jak nawet ksywe podjebal od marki odziezowej
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3778
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Czak »

Obrazek
najwieksza beka jest z sebastiana salberta xD gość dostał fuchę po znajomości po pijaku od znajomego ćpuna (to jest akurat fakt autentyczny) a z racji że nic nie umiał no to yyyy będziesz raperem w paktofonice xD chuj że to przed liroyem znało w ogóle 14 osób w polsce xD łatwa fucha i nikt ci nic nie wypomni bo nikt się nie zna xD

fart i pech życia to samobójstwo piotra łuszcza xD nagle kurwa z pizdy skoczył z okna i zrobił się problem xD po pierwszym koncercie tak zachlali że na następnych koncertach to rahim dopiero uczył się trzymać mikrofon i że niby słucha bitu i analizuje najlepszy moment na wzięcie oddechu xD potem właściwie jak on może rapować jak on ani razu nie napisał wersu i podobno nawet rymować nie umie xD "fokus, proszę, rób to co zawsze" xD no rozpierdala mnie kariera tego typa, teraz poważny członek maxflorec, prezes zarządu xD jebany się wstrzelił bardziej niż wsz
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Makawlani
Posty: 27
Rejestracja: 28 sie 2019, 20:34

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Makawlani »



Pierwszy w Polsce comedy rap
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oyche »

fajne
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

huja warte jak caly wuwunio
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Rapowy offtopic

Post autor: sugarhill_notausgang »

Spoiler
ObrazekObrazek
Podoba mi się to pod względem hmm... popkulturowym, socjologicznym? Ten Kękę i Żabson pasują, czy nie pasują? Myślicie, że np. HEMP GRU albo Pro8l3m normalnie by zagrali między Zenkiem i Don Vasylem jakby dostali zaproszenie? Może nie ma w tym nic ciekawego ani kontrowersyjnego bo już dawno nie ma żadnego podziału i muzyka komercyjna to muzyka komercyjna, a jak masz płytę w empiku to grasz muzykę komercyjną i tyle. Taka rozkminka.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Rapowy offtopic

Post autor: jajca »

pewnie, ze by zagrali, zreszta nie przypadek ze bilet na kabaret Nowaki jest droższy niż na Stękę czy Stękożabsa (pozdro uż @kebab )
zdziwila mnie Sanah za 120 zł, to jakaś gwiazda zagraniczna?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Rapowy offtopic

Post autor: sugarhill_notausgang »

Właśnie miałem dodać, że na bank taki Tede albo nie wiem Young Multi też by chcieli być na tej rozpisce ale taki Amfiteatr zaprasza tylko ksywki co naprawdę przyciągną ludzi :lol: Po prostu to jest ciekawa rozkminka, ja np. jakbym szedł deptakiem z gofrem i usłyszał jak napierdala JWP to bym pobiegł na koncert i się jarał i nie miał żadnych myśli typu: LOL na festynie grają, tylko się cieszył, że grają. Ale gra Żabson ;)
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Rapowy offtopic

Post autor: emcess »

nie kumam o co chodzi, grają z cleo albo don vasylem jednego dnia? nie
jest jakiś ośrodek kultury który to bookuje, do wyboru do koloru dla każdego coś, nie. ma w tym nic niezwykłego
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Rapowy offtopic

Post autor: sugarhill_notausgang »

emcess pisze: 24 cze 2021, 14:55 nie kumam o co chodzi, grają z cleo albo don vasylem jednego dnia? nie
No to teraz ja nie kumam - to by coś zmieniało, jakby grali jednego dnia?
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Rapowy offtopic

Post autor: OmarStooleyman »

Przecież Kęki to upadająca gwiazda która próbuje sobie dorobić zanim totalnie wygaśnie więc zagra nawet w Pcimiu Dolnym jak mu dobrze posypią hajsem
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 561
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Rapowy offtopic

Post autor: yaml »

Mnie ostatnio rozjebała cena na Undę we Wrocławiu. 89/99 złotych polskich za koncert w kurwa beach barze, czyli na scenie 60 cm i przy dobrych wiatrach miejsca pod sceną 5x5 metra bo wszędzie porozstawiane leżaczki i parasole. Myślałem że to będzie koncert luźnej ekipy w luźnym klimacie z biletami po 2 dychy, no ale ludzie kochani, stówa to stanowczo za dużo za hehe wajb
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Rapowy offtopic

Post autor: ebismolarek »

No weź wykarm narkotykami i alkoholem taka armię luźnych meneli
Awatar użytkownika
Mjonsz
Posty: 5
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:15

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Mjonsz »

Siemka panowie, wbijam tutaj z pytaniem. Szukam utworu który w całości był napisany ze słów na literę "P", prawdopodobnie był to Mroku, aczkolwiek mogłem pojebać autora... Dzisiaj nagle sobie o tym przypomniałem i nie daje mi żyć teraz to, że nie mogę sobie go odświeżyć... Pomoże ktoś?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oyche »

https://www.youtube.com/watch?v=oM6N34QWo80 raczej nie to ;/ kojarzy mi sie ze cira nagral taki numer i byl slash (/) w tytule, ale moze mi sie cos pojebalo
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oldschool »

Nowy YouTuber nam wyrósł widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mjonsz
Posty: 5
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:15

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Mjonsz »

oyche pisze: 01 lip 2021, 17:49 https://www.youtube.com/watch?v=oM6N34QWo80 raczej nie to ;/ kojarzy mi sie ze cira nagral taki numer i byl slash (/) w tytule, ale moze mi sie cos pojebalo
Kurwa, znalazłem!!
https://youtu.be/z8wOnIp_43Y

Ale dzięki za odzew, piona
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oldschool »

Obrazek

Najlepszy lineup koncertu w polskim rapie ever chyba xD
ODPOWIEDZ