Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

wklz

Re: Rapowy offtopic

Post autor: wklz »

Jasny pisze: 11 lip 2022, 0:12 aż w końcu wyszło, że nie (nie o playback chodzi)
Właśnie od playbacku się zaczęło
Spoiler
Poza tym faktycznie kto inny śpiewał. Producent, który stał za Mili Vanilli założył później zespół The Real Mili Vanilli z wokalistami którzy brali udział w nagraniach.
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasny »

@wklz Tak, od playbacku, ale raczej nikt nie miał pretensji o sam playback, co było oczywiste jak to, że po nastuku oczy krwiste.
No to coś takiego uważam za oszustwo, natomiast Prodigy się z tym nie kryli i prawie każdy fan, jak i wielu nie-fanów sprawę zna I ciężko się przypierdolić.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
wklz

Re: Rapowy offtopic

Post autor: wklz »

Jasny pisze:[mention]wklz[/mention] Tak, od playbacku, ale raczej nikt nie miał pretensji o sam playback, co było oczywiste jak to, że po nastuku oczy krwiste.
No to coś takiego uważam za oszustwo, natomiast Prodigy się z tym nie kryli i prawie każdy fan, jak i wielu nie-fanów sprawę zna I ciężko się przypierdolić.
Nie no, ja porównanie z the Prodigy to żartobliwie i o tańcu a nie playbacku. Tamci to eleganckie chłopaki i robili dynamit na żywo



Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasny »

Grubas właśnie tłumaczy, że jestem jedyną osobą może po za Waldemarem Kastą, która mogłaby się zabierać za drill. Myslicie, że powinienem wjeżdżać w tę niszę? Tak srednio mnie jara, ale potencjal mam imo do mocnych beatów
https://rapowo.pl/wini-tlumaczy-co-to-d ... BB-4f9r144
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Rapowy offtopic

Post autor: aleksy »

musisz robić to, co ci każe serce
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Rafalala

Post autor: LWD »

@Jasny skoro tak nie lubisz rapu, to co Cię tu trzyma? to tak jakbyś wszedł na forum dla wędkarzy i mówił, że łowienie jest bez sensu, a wszytskie ryby należy potruć. slizgawka to przede wszytskim miejsce dyskusji miłośników pięknej kultury hip-hop, a takie tuzy gatunku jak Bedoes czy Qry są naszymi autorytetami
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Rafalala

Post autor: pieschrodingera »

@LWD po prostu @Jasny jest tym gościem z pasty o fanatyku wędkarstwa.
tbc
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Rafalala

Post autor: Jasny »

@LWD Wy.
Po za tym kocham rap, nienawidzę za to hipokryzji i kłamstwa.
Co do mej rzekomej pogardy, odpowiem wierszem.

Jak nie kochać wzgardzicieli, gdyż ich namiętności wielkie
Jak nie gardzić pobłażliwymi, gdyż sumienia mają miękkie
Jak nie wielbić, by móc wzgardzać, jedno z drugiego wynika
Wzgarda źródło ma w tęsknocie, za tym co szczere i piękne...
a to wszystkim dziś umyka

Wiara w autorytety to najgłupsza postawa jaką znam, bardzo śmieszna - co do Cweloesa farmazona, który zaprzecza sobie w co drugim kawałku, niemalże ikony hipokryzji w polskim hip hopie - zmasakruje mu pysk.

Dobranoc
Ostatnio zmieniony 14 lip 2022, 22:10 przez Jasny, łącznie zmieniany 1 raz.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Rafalala

Post autor: 8na10 »

Jasny pisze: 14 lip 2022, 22:07 Po za tym kocham rap, nienawidzę za to hipokryzji i kłamstwa.
wymień jakieś swoje top 5 ulubionych rapowych płyt, czy coś w tym stylu
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Rafalala

Post autor: Jasny »

Nie mam ulubionych płyt, nie mam artystów, których kawałki uważam za dobre, bo gwarant jakości i w każdym wydaniu. Nawet u Rogala DDL znajdę gówno, a niektóre kawałki wręcz mnie wkurwiają i gdy YT puści, to lecę przez pokój, by przełączyć. Nie chodzę na koncerty, żadne - czasami znajomi mnie wyrwą, ale idę odblokowywać osiągnięcia. Nie spermię do żadnego człowieka, czy w muzyce, czy polityce. Nie mam też idoli - co uważam za prymitywne i głupie. Są artyści, których szanuję, są kawałki, które uwielbiam. Przy czym rozumiem, że każdy ma inną wrażliwość i nie każdy jest tak wybredny.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Rafalala

Post autor: 8na10 »

a masz ogólnie w muzyce jakieś swoje ulubione płyty?
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Rafalala

Post autor: Jasny »

Nie mam, w żadnej, choć Ledsi mają zajebiste ratio

Mogę za to podać utwory, które danym artystom wyszły i które lubię. Natomiast postaw przede mną Led Z, Franka Sinatrę czy Bethovena - a ja pójdę z którymś z was na MC Royala z dodatkowym boczkiem.
Chciałbym spotkać Jezusa, gdybym miał wehikuł czasu, pierwsza moja wycieczka to tam, tyle.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Rafalala

Post autor: 8na10 »

Jasny pisze: 14 lip 2022, 22:24 Mogę za to podać utwory, które danym artystom wyszły i które lubię
no to podaj kilka które uważasz za zajebiste

bo z tego co piszesz dotychczas to wynika że ty w ogóle za muzyką nie przepadasz. co do fanbojenia - no ta, zgadzam się że huj z byciem fanem osób, natomiast posiadanie jobla na punkcie samej muzyki to spoko sprawa.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Rafalala

Post autor: Jasny »

@8na10

Rogal DDL - Szmaragdy i Diamenty
Ten pierdolony biały murzyn, ale kawałek na wypasie - Betonowe lasy
K44 - film
K44 - moja obawa
Grritz czy jak im tam - ooh ahh
Fokus & Gutek - są dni
Peja & sweet noise - jeden taki dzień
Słoń - początek końca
Fokus & Gutek - Wszystko będzie dobrze
No i nie mógłbym zapomnieć o
DMX - X goń (dirty)
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3242
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Rapowy offtopic

Post autor: yungXpaproch »

Jasny pisze: 14 lip 2022, 22:40 Rogal DDL - Szmaragdy i Diamenty
:bowdown:
oczywiscie genialny numer
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasny »

To jeszcze polecam Szyny były złe - zupełnie inny klimat, ale bliski mojemu sercu.

Ulubione kołysanki mojej córki to Jakby to było, Betonowe lasy i ja to ja - uwielbiałem ją usypiać, zamiast kotków dwóch, wymienione wyżej pozycje - polecam

Przeklejam post, który usuwam w Rafalali
Czy rada pimpów przyjęła mnie w swoje grono niczym 50 centa, czy nie kocham rapu?
Btw. szansa, że rocznik 91 nie kocha rapu, jest niska
Na pewno dodałbym OSTR - Nie odejdę stąd
Towarzyszył mi w ciężkich chwilach, gdy chciano mnie wypierdolić z biznesu

Dodano po 2 minutach 8 sekundach:
Dobranoc myszki, czy moje orzeszki - sformułowanie na dobrego klienta, które obecnie stosowane jest w całym kraju, mojego autorstwa
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oldschool »

@Jasny czy jakby Bedoes wbił do twojego klubu np. po koncercie, to prosisz go na zewnątrz i walisz na dziurę czy obsługujesz jak normalnego klienta?
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: przedszkolanek »

yungXpaproch pisze: 14 lip 2022, 23:36
Jasny pisze: 14 lip 2022, 22:40 Rogal DDL - Szmaragdy i Diamenty
:bowdown:
oczywiscie genialny numer
oj młody, ty klasyki w ogóle nie znasz, jeżeli odkrywasz teraz rogala :lol:
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3242
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Rapowy offtopic

Post autor: yungXpaproch »

przeciez ze znam od dluzszego czasu :lol: bez przesady

Dodano po 34 sekundach:
juz pisalem o tym numerze nie raz z reszta
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: przedszkolanek »

a to przepraszam
ODPOWIEDZ