StartRap Projekt

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

Niby przyjemne, ale dosyć słaby kawałek, nic ciekawego.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7535
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: StartRap Projekt

Post autor: eddy_wata »

generator chujowych raperów, co to ma być w ogóle
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

Największy problem tego projektu to mała różnorodność artystów, wszyscy jakby kręcą się wokół jednego stylu, ale może tak miało właśnie być.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

Na kanale YouTube StartRap pojawia się czternasty już singiel w ramach projektu i w tym przypadku mamy do czynienia z numerem jednego z najbardziej obiecujących raperów młodego pokolenia - zibexa. “to jest hip-hop” to kolejny solowy singiel rapera po bardzo dobrze przyjętych trackach “babcia i dziadek”, “Adam Mickiewicz” oraz “tak, chce do ciebie”.

Za bit w numerze odpowiada SHZ, z kolei klip nakręcony w Krakowie jest dziełem ekipy Volny Videos. Jak powiedział nam zibex, przy tym numerze opis jest zbędny - kto przesłucha utwór, ten w pełni zrozumie jego przesłanie.
zibex - to jest hip-hop (prod. SHZ)
Spoiler
StartRap
Posty: 9
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:46

Re: StartRap Projekt

Post autor: StartRap »

GuGu znalazło się w "Trapapatach" w wyniku czego powstał ich pierwszy projekt GG TAPE vol.1, który swoją premierę będzie miał w połowie lutego. Numer Pako na bicie wyprodukowanym przez ggwilly to drugi singiel zapowiadający wspólny krążek składu i jednocześnie piętnasty singiel okraszonym teledyskiem w ramach projektu StartRap.

Nadchodzący mixtape od GuGu promuje także wcześniej opublikowany singiel Deadline - https://youtu.be/l5skFFatE0Q. Wszystkie numery spod szyldu ekipy GuGu oraz oczywiście ich wspólny projekt znajdziecie w serwisach streamingowych.

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

No i to jest zajebiste, w końcu coś w innym stylu. Ładnie siada ta nutka.
StartRap
Posty: 9
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:46

Re: StartRap Projekt

Post autor: StartRap »

Przyszła pora na szesnasty singiel w ramach inicjatywy StartRap i tym razem swój numer "DOPE" na naszym kanale prezentuje przedstawiciel Dolnego Śląska - yokinashi.

yokinashi - pochodzi Włodzic Małych, rocznik 99. Inspiruje się głównie artystami z sceny zagranicznej, takimi jak: Lil Peep, Trippie Redd czy Juice WRLD. Na przełomie 2019/2020 roku rozpoczął pracę nad swoim pierwszym legalnym materiałem.

Raper o numerze DOPE mówi tak: "Oprócz tego, że jest to według mnie mocna trapowa rzecz, z wkręcającym się i bujającym refrenem, to w treść jest odrobinę inspirowana moją przeszłością. W gimnazjum robiłem głupie rzeczy, aby przypodobać się starszym i silniejszym, bo się ich bałem, a dziś po paru latach widzę, jak ich życie się stoczyło i popadli w uzależnienia alkoholowe czy narkotykowe.
W kawałku poruszam też temat blokady otoczenia. Chcę udowodnić wszystkim, że wyrwę się z osiedla i osiągnę sukces.".

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

PIT - PAC-MAN
Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

JESTEMSZOPEN - Jak Śmiech (prod. kubeq & rvge) | StartRap Projekt
Spoiler
StartRap
Posty: 9
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:46

Re: StartRap Projekt

Post autor: StartRap »

LotDrozda - Białe Toblerone (prod. Astrøwilk) | StartRap Projekt

StartRap Projekt nie zwalnia tempa i prezentuje dziewiętnasty już singiel w ramach swojej inicjatywy!

Tym razem mamy dla Was utwór "Białe Toblerone" autorstwa LotDrozda, który wyprodukowany został przez Astrøwilka.

Dystrybucja cyfrowa singla "Białe Toblerone": https://MyMusicpl.lnk.to/bialetoblerone

LotDrozda - raper pochodzący ze Świnoujścia, w minionym czasie przez okres pięciu lat był związany z Poznaniem oraz podziemną sceną rapową w tym mieście.

Aktualnie od niemal trzech lat mieszkający we Wrocławiu, gdzie poprzez zmianę otoczenia zmienił też podejście do muzyki i pracy nad nią. Muzyka jaką tworzy, jest zróżnicowana, jednak zawsze przypisywano stylowi rapera raczej nowoczesne cechy, nieszablonowość i złożoność w tekstach.

W przeszłości związany był z MaxFloLab — inicjatywą dla młodych perspektywicznych raperów organizowaną przez MaxFloRec.

Największym sukcesem w ostatnim czasie jest jego gościnna zwrotka na albumie legendarnego Pokahontaz pt."Renesans" w utworze "Błędne Koło".

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

escech, StartRap - Love Love (prod. clearmind)
Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

WITO - Półwiejska STREET | StartRap Projekt
Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

Inspiracją do stworzenia utworu była postać Galla Anonima, kronikarza i pisarza, którego postać do dziś jest owiana tajemnicą.To co tworzymy i zostawimy po sobie jest dla nas najważniejsze, a nie to skąd pochodzimy i jak wyglądamy. Więcej o naszym podejściu mówi sam utwór, pewne kwestie zostawiamy słuchaczom do własnej interpretacji.


Ekipa z Kielc póki co nie chce o sobie za dużo mówić: "Jeśli chodzi o kilka słów o nas to nie za bardzo czujemy, żeby pisać o sobie, wszystko jest w naszych utworach :) Kto chce wiedzieć coś o nas, tego zapraszamy do naszej twórczości, tam jest wszystko zawarte"
Giezety - Gal Anonim (prod. BL Beatz) | StartRap Projekt
Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

esceh – Romeo z osiedla (prod. Ocean) | StartRap Projekt
https://www.youtube.com/watch?v=0rbzS7Nxhn0
random filip x MDOPE - Pejzaż (prod. MoP) | StartRap Projekt
https://www.youtube.com/watch?v=KR0cgPG ... dex=4&t=0s
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

PIT x Koder - Drogie Fury | StartRap Projekt
Spoiler
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: StartRap Projekt

Post autor: FÜRDIEGANG »

tragedia kurwa
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
ODPOWIEDZ