StartRap Projekt

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

StartRap
Posty: 9
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:46

StartRap Projekt

Post autor: StartRap »

W piątek ruszył nowy projekt MyMusic, którego głównym celem jest odkrywanie, promowanie i inwestowanie w młodych rap-twórców. Na oficjalnym kanale YouTube StartRap https://youtube.com/channel/UCd9yVTASbnNmkniXzoPcT1w, pojawił się klip do kawałka otwierającego projekt.

Na pierwszy ogień wychodzą - znany już szerszej publiczności - TKM oraz Pit, którzy nagrali wspólnie numer Drogowskazy. W jakim kierunku podąży nowy projekt MyMusic? Warto się przekonać!

Dotychczas do ekipy StartRap zakwalifikowali się: zibex, TKM, Pit, Koder, Ejten, Doli, Shuster, Brayan, a także Obi i Kvxzka. Każdy z podopiecznych projektu charakteryzuje się nietypowym oraz świeżym brzmieniem. StartRap to jednak nie tylko nawijka. W producenckiej odsłonie projektu znajduje się też C0PIK.

Dodatkowo 12 października w poznańskim Food Hallu odbędzie się pierwsza edycja StartRap Festivalu. Będzie to cykl imprez dla młodych, perspektywicznych raperów i artystów, którzy chcą się pokazać szerszej publiczności.

Kandydaci do projektu StartRap mogą przesyłać swoje demo na adres: [email protected]

Więcej o projekcie na: https://instagram.com/startrap_projekt

TKM x PIT - Drogowskazy prod. Newlight$
https://www.youtube.com/watch?v=YfUGhzysyqU

Wywiad z Remikiem o akcji StartRap

https://glamrap.pl/startrap-nowy-projek ... d-mymusic/
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6558
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: StartRap Projekt

Post autor: Jose »

StartRap pisze: 09 wrz 2019, 9:59TKM, Pit
UMC at their finest
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: StartRap Projekt

Post autor: Raph »

Widzę, że YoungStars trochę już zaczęło siadać, to Remik wrócił do rapsów dla 12-latków (napisałem najpierw, że 15-latków, ale jak miałem 15 lat to słuchałem Smarkiego :oops:). Dobry ruch biznesowy.
...
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: StartRap Projekt

Post autor: przedszkolanek »

zabawne, że wszyscy chyba (poza Ejtenem, z którego może coś będzie, ale pewnie nie) są z jednego towarzystwa (i możliwe że też z jednego województwa, ale nie chce mi się sprawdzać), nie wysilili się w MyMusic z researchem
skądinąd interesujący jest zjawisko wylewu emo rapu w zachodniopomorskim
svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: StartRap Projekt

Post autor: svlv96 »

słabo mnie zachęcili, żeby sprawdzić te akcję
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »


Mocno mu kibicuje. :twisted:
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: StartRap Projekt

Post autor: BENGAL »

fajna akcja zeby dac ludziom zarobic hajc z niczego czyli wytwornia upiecze na tym slodki wielki tort dla siebie ale kurwa pytanie brzmi ile kawalkow tego ciasta dostana chlopaki ktorzy nagrywaja takie gowno obsrane dla dzieci pod naciskiem zadnych zyskow menadzerow, korporacyjnych specow od badania trendow rynku z wytworni i ile ci artysci tak wytrzymaja robiac taka blazenade z siebie. mam wrazenie ze zgromadzono tam sporo takich kreytnow ktorzy sa w siebie slepo zapatrzeni i wierza w swoj talent ale nie wiedza ze ich sluchaja dzieci to zajebiscie takie wersy przewijac na wczucie zeby je jakis babel sluchal jak gra na konsolce. wogole rozkminilem czemu taki tkm tam jest. bo to czeresniak bez gustu ktory nie umie przekuc swojej slawy i wyswietlen w prawdziwe pieniadze i przez to ze nie zna sie na zarabianiu poszedl do wytworni zeby robili wszystko za niego. kiedys mi wyskoczylo ze kolezke ze starej klasy oznaczyla maniura w poscie na fejsie wlasnie pod piosenka tego tkm. sprawdzilem, hujnia ciezka wedlug mnie. a ta typiara jest pierdolnieta nagrywa tiktoki jest slodka malutka ale zjebany umysl ma wlasnie takim gownem i udaje modelke na instagramie.
ja czekam az sie wpierdoli jakas szalona polska wytwornia typu stoprocent zeby puszczac masowo takich zajebistych niepokornych skurwysynow tasmowo ktorzy sie nie pierdola w tancu np yung adisza grubo wypromowac zeby chlopak nawijal wersy ze wali kreske amfetaminy i ukradnie twojej babci torebke na polpietrze w bloku. tego by sie dalo sluchac a nie takiego gowna. wiecie o co chodzi, ze jakis wariat gromadzi wariatow wokol siebie jak np gucci mane wzial waka flocke a potem young thuga i kurwa to ruszylo w szalony sposob
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

Tym razem Margiela. :twisted:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

:what:
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: Bryx Fenrir »

Takie to średnie i typowe. Generator niuskulu jak chuj
StartRap
Posty: 9
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:46

Re: StartRap Projekt

Post autor: StartRap »

Na kanale StartRap pojawiło się kilka kolejnych numerów:

kaczka - IKAR (directed by Starchy)



esceh – Loko (prod. Clear Mind)



Smagi - Anime (prod.D3W)

Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1162
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: StartRap Projekt

Post autor: guzi »

wszystkie te numery są chujowe i nie warto ich włączać, ale nudziłem się...
w_cieniu
Posty: 47
Rejestracja: 27 wrz 2019, 16:35

Re: StartRap Projekt

Post autor: w_cieniu »

Ale chujnia, normalnie brak słów. Uprzejmie proszę o nie nazywanie czegoś takiego Hip Hopem. Dziękuję. Ewentualnie adekwatnym tematem do tego typu wysrywów byłby ten zaczynający się od "Najgorsze... a.k.a…". Propsy dla ekipy StartUp, że chcą coś takiego promować :lol: :bag:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

Aż tak może tragicznie nie jest, ale czegoś brakuje tym kawałkom są dobre momenty, ale myślę, że można było wycisnąć z tego więcej. Moi faworyci to: 1. Ejten 2. Smagi 3. Kaczka. Oczywiście props za samą akcje, każdy rozgłos chociaż minimalny ma swoją wartość! :twisted:

NOWE:
StartRap
Posty: 9
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:46

Re: StartRap Projekt

Post autor: StartRap »

Kolejne single z projektu StartRap:

Metsofoni - No Limit (prod. Guavo x BvrtAWGE)



Cooks - Na dnie (prod. 4Money)

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

Cooks - bardzo przyjemny kawałek, Cooks już przyzwyczaił do takich brzmień i widać, że w tym najlepiej się odnajduje, jak najbardziej na plus
Metsofoni - czuć potencjał, kawałek wpada w ucho i stylistycznie różni się od pozostałych utworów z projektu, ale czegoś brakuje, poprawny kawałek. Nie słyszałem o nim wcześniej, ale chętnie sprawdzę poprzednie rzeczy i postaram się być na bieżąco z nowymi.
StartRap
Posty: 9
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:46

Re: StartRap Projekt

Post autor: StartRap »

Przyszła pora na premierę jedenastego już singla w ramach projektu StartRap. Tym razem do odsłuchu prezentujemy Wam wspólny numer obiego i bryana zatytułowany "skok". Za produkcję singla odpowiada Deemarc.

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

Jeden z lepszych kawałków na tym projekcie. Bardzo fajnie wyszła ta kolaboracja.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: StartRap Projekt

Post autor: daveyo »

Premiera
StartRap
Posty: 9
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:46

Re: StartRap Projekt

Post autor: StartRap »

Kolejny nowy numer w ramach projektu StartRap:

ODPOWIEDZ