Gdzie oni są?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Gdzie oni są?

Post autor: kapper1 »

Gdzie jest kurwa Świnia. Odświeżyłem sobie ponownie jego szesnastkę (dla mnie najlepsza z pierwszej edycji)

Fawola coś tam odświeżał na fb i co.
trapdent
Posty: 74
Rejestracja: 02 maja 2020, 19:05

Re: Gdzie oni są?

Post autor: trapdent »

gdzie jest Plejer? prawie wszystkie numery poznikały z yt, a o nim ani widu ani słychu
sent from my iphone XS using trapatalk
kasby
Posty: 599
Rejestracja: 27 cze 2019, 21:43

Re: Gdzie oni są?

Post autor: kasby »

i Pjentak
Awatar użytkownika
boras
Posty: 249
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: 39638

Re: Gdzie oni są?

Post autor: boras »

trapdent pisze: 05 maja 2020, 11:58 gdzie jest Plejer? prawie wszystkie numery poznikały z yt, a o nim ani widu ani słychu
a nie byl ostatnio na plycie mobbyn ? w szoku sa te suki o ile pameitam
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Piters »

Nie ze gdzie jest, ale pamieta ktoś Człowienia i płytkę Człowiek z krwi i kości? Ale kiedys to katowałem, zreszta ten numer dalej piekny :oops: Jedna z moich ulubioncyh podziemnych plyt
Spoiler
Spoiler
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Gdzie oni są?

Post autor: oldschool »

Jak mowa o Człowieniu to ja przypomnę 2 takie kawałeczki, jeden z VNM, a drugi z płyty z Shotem:
Człowień - Nie Patrzę W Tył W.O.G.L.E. ft.VNM, Dj Gondek [27 Dni Później
]
Człowień & Shot - "Iluzjoniści" feat. Dj Jarzomb prod. MZG
kasby
Posty: 599
Rejestracja: 27 cze 2019, 21:43

Re: Gdzie oni są?

Post autor: kasby »

A gdzie Furiat NH? W wiezieniu czy jak? Bo od 3 lat totalnie nieaktywny.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Gdzie oni są?

Post autor: oldschool »

Bardzo dobre pytanie, podpinam się.
kasby
Posty: 599
Rejestracja: 27 cze 2019, 21:43

Re: Gdzie oni są?

Post autor: kasby »

oldschool pisze: 14 maja 2020, 15:09 Bardzo dobre pytanie, podpinam się.
typ napisal mi w komentarzu na youtube, ze od jego bliskiego znajomego slyszal ze siedzi w Holandii.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Gdzie oni są?

Post autor: oldschool »

No ale on miał płytę w Stepie wydawać, był singiel nawet i dobrze się przyjął. Coś tam się musiało odjebać, że tak nagle zniknął. No nic, oby mu się wiodło :D

Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Gdzie oni są?

Post autor: KomunistomPodPrad »

typek ktory nominowal Szada do hot162 wrzucil taki post na fb;
"Witam wszystkich!
W związku z dużą ilością pytań na temat Szada Akrobaty postanowiłem napisać o tym dłuższy post 🔥 Gdy zostałem nominowany do #Hot16Challenge2 długo zastanawiałem się kogo ja powinienem nominować i przede wszystkim kogo najbardziej chciałbym usłyszeć. Pomyślałem o Szadzie bo właściwie od zawsze byłem fanem jego jak i całego Trzeciego Wymiaru. Napisałem do Szada prywatnie na messengerze i niestety napisał, że nie odpowie. Jako powód podał, że teraz jest czas nasz czyli młodych artystów a on i tak już zrobił swoje. Zapytałem czy my jako fani możemy jeszcze kiedykolwiek spodziewać się jakiegoś utworu z jego strony ale jego odpowiedź była dość smutna "a jakby tobie za ten "rap" po 20 latach walki żebyście dziś ten rap mieli, zniszczyli życie i twoim synom, odizolowali Cię od niby niewinnych dzieci i robili ciągle świństwa, usłyszelibyśmy jeszcze coś od ciebie?". Czyli wychodzi na to, że Trzeci Wymiar nie był taki idealny jak się wydawało i przez kłótnie wewnątrz ich kręgu straciliśmy nie tylko świetny zespół ale i świetnych pojedynczych artystów bo jak widać, nie zapowiada się aby Szad - dla mnie poeta nie raper, nagrał coś jeszcze kiedyś. Na pytanie co z projektem "czarna osa" nie dostałem odpowiedzi a to chyba mówi samo za siebie. Osobiście uważam, że byłoby super ze strony jego fanów gdyby właśnie ta sytuacja sprawiła, że będziemy go bardziej wspierać. Jako artysta i przede wszystkim fan proszę Was żebyście czasem o nim pomyśleli, powiedzieli jeszcze jakieś dobre słowo, powspominali stare dobre czasy i może dzięki temu Szad Akrobata jeszcze do nas wróci bo poczuje, że ma dla kogo tworzyć.
"
koles chyba rzeczywiscie pisal z MC Szadem, i wyglada na to ze Operacje Czarna Osa ch. strzelil
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Groszek »

Poeta nie raper :lol: uwielbiam takie wersy
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Gdzie oni są?

Post autor: oldschool »

moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Gdzie oni są?

Post autor: moxxi »

Fajne info, czekam :eek:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Gdzie oni są?

Post autor: KomunistomPodPrad »

Dzięki za oznaczenie, wiedziałem, wiadomo że czekam
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3684
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Prez »

bardzo fajnie, chętnie sprawdzę coś nowego od niego
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Gdzie oni są?

Post autor: marco_pantani »

a który z 3W zaczął się rozpierdalać na psach i siał jakiś dziwny ferment?
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Aka M »

Niech pali gumę foliarz zajebany, przyjedź Kurwo do miasta rodzinnego i nagraj tam płytę pizdo zajebana
Awatar użytkownika
erdoj
Posty: 86
Rejestracja: 03 cze 2019, 9:01

Re: Gdzie oni są?

Post autor: erdoj »

Co się stało z Ensonem? Wydał tę płytę w 2k17 i nagle cała zniknęła z youtube i słuch po typie zaginął.
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Gdzie oni są?

Post autor: scarz »

KomunistomPodPrad pisze:typek ktory nominowal Szada do hot162 wrzucil taki post na fb;
"Witam wszystkich!
W związku z dużą ilością pytań na temat Szada Akrobaty postanowiłem napisać o tym dłuższy post Obrazek Gdy zostałem nominowany do #Hot16Challenge2 długo zastanawiałem się kogo ja powinienem nominować i przede wszystkim kogo najbardziej chciałbym usłyszeć. Pomyślałem o Szadzie bo właściwie od zawsze byłem fanem jego jak i całego Trzeciego Wymiaru. Napisałem do Szada prywatnie na messengerze i niestety napisał, że nie odpowie. Jako powód podał, że teraz jest czas nasz czyli młodych artystów a on i tak już zrobił swoje. Zapytałem czy my jako fani możemy jeszcze kiedykolwiek spodziewać się jakiegoś utworu z jego strony ale jego odpowiedź była dość smutna "a jakby tobie za ten "rap" po 20 latach walki żebyście dziś ten rap mieli, zniszczyli życie i twoim synom, odizolowali Cię od niby niewinnych dzieci i robili ciągle świństwa, usłyszelibyśmy jeszcze coś od ciebie?". Czyli wychodzi na to, że Trzeci Wymiar nie był taki idealny jak się wydawało i przez kłótnie wewnątrz ich kręgu straciliśmy nie tylko świetny zespół ale i świetnych pojedynczych artystów bo jak widać, nie zapowiada się aby Szad - dla mnie poeta nie raper, nagrał coś jeszcze kiedyś. Na pytanie co z projektem "czarna osa" nie dostałem odpowiedzi a to chyba mówi samo za siebie. Osobiście uważam, że byłoby super ze strony jego fanów gdyby właśnie ta sytuacja sprawiła, że będziemy go bardziej wspierać. Jako artysta i przede wszystkim fan proszę Was żebyście czasem o nim pomyśleli, powiedzieli jeszcze jakieś dobre słowo, powspominali stare dobre czasy i może dzięki temu Szad Akrobata jeszcze do nas wróci bo poczuje, że ma dla kogo tworzyć.
"
koles chyba rzeczywiscie pisal z MC Szadem, i wyglada na to ze Operacje Czarna Osa ch. strzelil
Hahahaha Szad męczennik za rap. Co się temu chłopu z głową podziało, narkotyki to straszna sprawa...
ODPOWIEDZ