Gdzie oni są?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Gdzie oni są?

Post autor: BENGAL »

Aka M pisze: 22 lut 2020, 14:15 Szad to kurwa i mitoman, niestety z tego samego miasta jest co ja, wychowywał się z moimi siostrami, raz nawet wpadł do mnie na chate z nullem i porkiem do sióstr na browara, ale starsza ich wyjebała bo myslała że to jacyś gangsterzy. Później jak wyszły gówna z trzecim wymiarem, to u nas na dzielni ściągali z ludzi ciuchy z labiryntu na ulicy i ogólnie dymy były z nimi. Typ od zawsze miał kilka osobowości i jebało mu się we łbie odkąd pamietam. Koleżków miał tylko do czasu gdy sława się zgadzała na tamtą chwilę a tak to nikt go nigdy nie lubił. Pies go jebał
no wlasnie ale co to za gowna wyszly z wora szadzior zajebal szpagat na van damme?
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Aka M »

Nie będę wyciągał takiego syfu na publiku bo już temat był wałkowany wiele razy, aczkolwiek nie bez powodu omijali szerokim łukiem naszą dzielnicę. Pozostańmy na tym, że jest farmazonem a szpagat to rozmowa bardziej w gronie towarzystwa w którym to się odbywało.
peterkurten
Posty: 874
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Gdzie oni są?

Post autor: peterkurten »

[mention]Aka M[/mention] reprezentant SPG ?
MalinowyJogurt

Re: Gdzie oni są?

Post autor: MalinowyJogurt »

Mój dobry kolega z WKS Śląsk również opowiadał to samo co użytkownik [mention]Aka M[/mention] że sporadycznie zdarzały się akcje ściągania z ludzi ciuchów tej grupy, mówił że są PLOTKI o rozjebaniu się, ale dość wiarygodne plus wystawianie ludzi na hajs, wystawianie ludzi na różne interesy i ogólnie no jedna wielka parówa z typa.
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Gdzie oni są?

Post autor: BENGAL »

peterkurten pisze: 22 lut 2020, 22:03 [mention]Aka M[/mention] reprezentant SPG ?
szad byl z jakiejs innej dzielnicy jakiegos blokowiska z plyt a z tego spg jest nullo i zrobil cala plyte o tym i tam jest ogolnie szanowany bo on w gruncie rzeczy jest wporzadku gosciem nie wiem nic o tym zeby ktos mial do niego jakies gowno bardziej wlasnie szad no i niektorzy tam kurwa z poresa ze to dziecko ustroju no ale kurwa tam mieli wielki mural spg mape chyba i nikt im nie zamalowywal ale @akam moglby przewinac wiecej bo to jego miasto a wracajac do tematu potem odjebali tam mural takiego kurwa rockmana szalonego z zespolu defekt muzgu ktory mogl kurwa kariere gruba zrobic w polsce i byl w huj szanowany wsrod tych wszystkich gosci bo byl kurwa pierdolonym og ktory gral wsrod jarocinowych skladow u schylku osiemdziesiatych lat ale wybral wodke i przez to przegral zycie bo przez to bo wyjebal kolegow z zespolu troche na forse pare lat ciszy bylo i tam ciezko z nim bylo zzulil sie ostro na tym spg ale pod koniec wyciagneli do niego lape goscie z tego co wiem i mu pomogli kurwa stanac na nogi bo to legenda co by nie mowic i kurwa nawet nullo z nim pierdolnal nute mozna kurwa rozkminiac tez o huj chodzilo nuullowi ze kurwa wachal sie z szadem dalej skoro wiedzial ze to krzywus a sie tak dlugo trzymali to daje do myslenia kurwa ze to kurwa jakies pojebane i czemu tak zrobil. normalnie kurwa bylo w huj akcji w hiphopie ze kogos wypierdalano ze skladu np dudek z rpk odszedl bo sie wstawil za narczykiem a bonus mowil ze jebac go i ten narczyk tosie okazal w przyszlosci w innej akcji konfidentem ale tez dali stanowisko ze jebac go szuje i tyle no ale w sumie na koncu nullo mu chyba pocisnal i tam jakas kurwa afera byla z tym ze go wyjebali z 3w ale za pozno wg mnie
Awatar użytkownika
matejko
Posty: 128
Rejestracja: 24 maja 2019, 15:18
Lokalizacja: de

Re: Gdzie oni są?

Post autor: matejko »

a gdzie huczuhuczu?
Ich bin unterwegs nachts in Berlin
Ich hab' kein'n Bock meine Waffe zu zieh'n
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Rev »

aleksy pisze: 22 lut 2020, 9:06
BENGAL pisze: 21 lut 2020, 22:18kurwa juz ludzie zmadrzeli po latach i nikomu sie nie chcialo sluchac technicznie poskladanego pierdolenia na 50 krotnym rymie nawinietego jak chincyk co sie licutuje o rybe jak na galileo tak szybko w huj mowi jak usan bolt biegnie
pięknie podsumowanie wacków z 3w
nvm w sumie sorki
Ostatnio zmieniony 24 lut 2020, 21:27 przez Rev, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Gdzie oni są?

Post autor: kapper1 »

matejko pisze: 23 lut 2020, 21:39 a gdzie huczuhuczu?
ciśnie bekę z prawilniaka i hipokryty o nicku białas
Awatar użytkownika
matejko
Posty: 128
Rejestracja: 24 maja 2019, 15:18
Lokalizacja: de

Re: Gdzie oni są?

Post autor: matejko »

heheh
Ich bin unterwegs nachts in Berlin
Ich hab' kein'n Bock meine Waffe zu zieh'n
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Gdzie oni są?

Post autor: KomunistomPodPrad »

Szad nagrywal plyte Operacja Czarna Osa, od dawna zero info, Dudek wrzucil z nim zdjecie we Wroclawiu stoja zjarani ale to tez dawno temu. ja kupie plyte Szada o ile cos sie ukaze, Po tym co sie dzialo i co pisali tez u niego na fb, widac ze Szad zostawil za soba duzo syfu w tym u wielu swoich ludzi z ktorymi kiedys sie bujal i nagrywal i ich rodzinami, ale rapowo jest kozakiem i tez moze i glowa poryta ale przynajmniej nie wchodzi do wanny Rafalali i nie odkurza w strinach :rotfl: I to jest autentyczna faza, po prostu tak mu porobilo. 3W dawalo czasem kawalki w ktorych przyspieszali i skladalii na sile ale mimo wszystko to byl dobry sklad, zostawili za soba dobra dyskografie, rapowali i skladali lepiej niz 90% polskiej sceny kiedykolwiek.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Gdzie oni są?

Post autor: oKulTywowany »

+1 jebać wole słuchać takiego rzemieślictwa niż zamulaczy z siłowaniem się na egzaltyczne trapy
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Gdzie oni są?

Post autor: oKulTywowany »

Zdziwilibyście się ile jest w naszym rapie parów nawet w powiedzmy top 10 pod względem wyświetleń ale ich tylko ratuje surfowanie przy 5/6 cyfrowych sumach na koncie . Szad jest tu mały ale no on ma ewidentnie przejarany łeb kończąc na tym jak swoją żonę potraktował .
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Travson »

Ciekawe co robią chłopaki z Jeden Osiem L, ten ich hit nadal leci każdej nocy w Radiu Zet ( w pracy jestem zmuszony słuchać ) i w innych radiostacjach pewnie też czasem hula, około 2003-2004 też musieli sporo zarobić sianka na tym. Mieli podobno wydać album w 2019 ale coś nie widać..
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Gdzie oni są?

Post autor: marco_pantani »

ciekawe jak z ich tantiemami i tym, że zespół Live zrobił aferę o plagiat. Jak zapomnieć do dziś leci w FM, często w oficjalnych radiach internetowych.
w sumie z osiemnastu litrów jeszcze kiedyś było znane powodzenia, kiedyś było inaczej, czasem tak bywa, jedno jest życie
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2264
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Gdzie oni są?

Post autor: 2do5 »

oKulTywowany pisze: 25 lut 2020, 16:21kończąc na tym jak swoją żonę potraktował .
wytlumaczysz?
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8628
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Gdzie oni są?

Post autor: 2rzyn »

marco_pantani pisze: 02 mar 2020, 12:46 ciekawe jak z ich tantiemami i tym, że zespół Live zrobił aferę o plagiat. Jak zapomnieć do dziś leci w FM, często w oficjalnych radiach internetowych.
w sumie z osiemnastu litrów jeszcze kiedyś było znane powodzenia, kiedyś było inaczej, czasem tak bywa, jedno jest życie
51 stan jeszcze w remixie. Bez tego lysego pedalaod "jak zapomniec"
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Gdzie oni są?

Post autor: oKulTywowany »

2do5 pisze: 02 mar 2020, 13:22
oKulTywowany pisze: 25 lut 2020, 16:21kończąc na tym jak swoją żonę potraktował .
wytlumaczysz?
Zgrywał wielkiego męża wstawiając zdjecie z rodziną moralizował jak rodzina jest ważna a w niekrótkim odstępie czasowym poprostu ją zdradzał chyba w okolicach porodu jego drugiego syna.
Później jakieś dziwne posty w stylu że dzieci mu zabierają i każdy be ale on nie
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Gdzie oni są?

Post autor: staroć »

Sarcast wydał fajny album syn słońca, a później nie wydał już nic
Ciekawe czemu
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Gdzie oni są?

Post autor: scarz »

staroć pisze:Sarcast wydał fajny album syn słońca, a później nie wydał już nic
Ciekawe czemu
Muzycznie bardzo przyjemne to to było, tekstowo w ogóle do mnie nie trafiało. Pamietam, że wydanie było bardzo fajne, ale chyba OLIS nie zawojowali.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Bolo »

Ja mam płytę i pięknie jest wydana, coś tam mi się obiło gdzieś o uszy że przebalowali hajs co miał być na płytę na kurwy i dragi ale mogę mylić i nie chodzi o nich i mogło chodzić o tą pierwszą płytę ale jestem prawie pewny że na pewno o nich
Wygrzeszam Cię, mordzia.
ODPOWIEDZ