Gdzie oni są?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Jose »

W zeszłym roku przecież wyprodukował płytę Knapowi
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1729
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Gdzie oni są?

Post autor: knarku »

tak sobie kminie co sie stalo z bodajze pierwszym rapujacyn murzynem po polsku - marianem wielkopolskim

a przy okazji przypomnial mi sie ten zaginiony czlonek trzeciego wymiaru, ktory byl kiedys na mlodych wilkach - rudi
on zawiesil mikrofon na kolku? jak tak to w sumie dobrze, ale ciekawosc dzisiaj wygrywa
i jak juz mlode wilki to gdzie jest hurrrwa stary keke :dunno:

Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
jeszcze kiedys byl taki sklad jak Wizja Lokalna gdzie byl Osa i Szula, nie mam pojecia, czy ktos o nich jeszcze pamieta, bo ja np juz nie bardzo, ale ktos moze cos wie

tak samo co z Wergawerem i Pawlem Wu
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Megidox »

Marian bodaj jest DJ w ktoryms z warszawskich knajp ( o ile go nie pomylilem z tym Afroamerykaninem z Mlodych wilkow)
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Jose »

knarku pisze: 11 sty 2021, 12:47 tak samo co z Wergawerem i Pawlem Wu
Paweł pisze kontynuacje Pana Samochodzika ;)
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Gdzie oni są?

Post autor: marco_pantani »

knarku pisze: 11 sty 2021, 12:47 tak sobie kminie co sie stalo z bodajze pierwszym rapujacyn murzynem po polsku - marianem wielkopolskim

a przy okazji przypomnial mi sie ten zaginiony czlonek trzeciego wymiaru, ktory byl kiedys na mlodych wilkach - rudi
on zawiesil mikrofon na kolku? jak tak to w sumie dobrze, ale ciekawosc dzisiaj wygrywa
i jak juz mlode wilki to gdzie jest hurrrwa stary keke :dunno:

Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
jeszcze kiedys byl taki sklad jak Wizja Lokalna gdzie byl Osa i Szula, nie mam pojecia, czy ktos o nich jeszcze pamieta, bo ja np juz nie bardzo, ale ktos moze cos wie

tak samo co z Wergawerem i Pawlem Wu
https://www.facebook.com/MarianWielkopolski/
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Gdzie oni są?

Post autor: kapper1 »

knarku pisze: 11 sty 2021, 12:47 jeszcze kiedys byl taki sklad jak Wizja Lokalna gdzie byl Osa i Szula, nie mam pojecia, czy ktos o nich jeszcze pamieta, bo ja np juz nie bardzo


Dzięki ekolego, od razu mi się ten numer przypomniał :oops:
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Bryx Fenrir »

knarku pisze: 11 sty 2021, 12:47 tak sobie kminie co sie stalo z bodajze pierwszym rapujacyn murzynem po polsku - marianem wielkopolskim

a przy okazji przypomnial mi sie ten zaginiony czlonek trzeciego wymiaru, ktory byl kiedys na mlodych wilkach - rudi
on zawiesil mikrofon na kolku? jak tak to w sumie dobrze, ale ciekawosc dzisiaj wygrywa
i jak juz mlode wilki to gdzie jest hurrrwa stary keke :dunno:

Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
jeszcze kiedys byl taki sklad jak Wizja Lokalna gdzie byl Osa i Szula, nie mam pojecia, czy ktos o nich jeszcze pamieta, bo ja np juz nie bardzo, ale ktos moze cos wie

tak samo co z Wergawerem i Pawlem Wu
Jeśli chodzi o Rudiego to jak nagrywałem Wakat EP w 2017 to się do niego odezwałem, bo pamietam, że jego i Łuszego na płytę zapraszałem. Odpisał, że nie dogrywa się na żadne featy, bo nagrywa tylko 'rzeczy dla siebie'. Od tamtego czasu o nim kompletnie już nie słysze i nie ma między nami żadnego kontaktu, podejrzewam, że nie nagrywa
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Gdzie oni są?

Post autor: oldschool »

Burak pisze: 26 lip 2019, 20:16 Ciekawe co tam u Green Grenade :lol:
W rozmowie z nami Damian opowiada, że całe przedsięwzięcie było z jego strony powodowane czystą zajawką. Kontynuował ją zresztą później w charakterze producenta wykonawczego, reżysera klipów czy autora tekstów. W przypadku Xaviera miało to wyglądać fifty-fifty; pół na pół zgrywa i pasja. - Chciałem to kontynuować, bo młody też się jarał, ale z wiekiem mu przeszło - wspomina Kłuciński.

Jaki był dalszy ciąg historii jego kuzyna po tym, jak porzucił internetową kreację? Niech to zostanie tajemnicą. Ma swoje życie. W sumie jak normalny nastolatek.
https://newonce.net/artykul/kto-ci-dal- ... n-grenadea
W przestrzeni sieciowej to wydarzenie odbiło się gradobiciem memiarstwa, ale w realu wybuchła burza, która doprowadziła do przymusowego zamknięcia rozdziału pod tytułem Green Grenade. Nie chodziło wyłącznie o to, że drugi materiał - Stay Fly nie powtórzył zasięgowego sukcesu Purple Tape. Za kulisami działy się rzeczy, których nie można było zignorować. - W skrócie: Xavier dostał cenzurę od instytucji rządowych, kawałki nie mogły być już takie, jak wcześniej. Także nie było sensu tego ciągnąć - mówi nam Damian Kłuciński, legendarny kuzyn. - Zainteresował się nim kurator. Nie wiemy, czyja to była inicjatywa - dodaje
A to chuje
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Yayo »

On to jest dopiero #PodejrzanyORap a nie Buczer :D
Awatar użytkownika
panbyku
Posty: 170
Rejestracja: 04 kwie 2020, 1:17

Re: Gdzie oni są?

Post autor: panbyku »

czujecie jako dorosły 40 letni typ z rodziną, dziećmi i domem na przedmieściu usiąść sobie przy kominku i przypomnieć sobie taki rozdział w swoim życiu
niech błogosławiona będzie moja tratwa (ś m r e)
Zyciedepczewyobrazie
Posty: 58
Rejestracja: 06 sty 2021, 15:59

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Zyciedepczewyobrazie »

A kołczu?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Jose »

W czasach świetności PFK kręcił się wokół nich Kams, najbardziej znany z jakichś zwrotek na Paktofonika i z zajebistej dylogii "Przesłuchanie"



jakieś info, co się z nim stało?
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Megidox »

Zyciedepczewyobrazie pisze: 31 sty 2021, 8:54 A kołczu?
Kołczu pracuje w KSW ostatnio miał wywiad z Redem w CGM
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Gdzie oni są?

Post autor: FruitOffTheWall »

co jest z kozerem?
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Gdzie oni są?

Post autor: camzat »

Przeglądałem ostatnio cdki, które posiadam i trafiłem na singiel Enfant Terrible od Aifam Kliki. Od razu pomyślałem co z tym Mrokasem się dzieję. Nie najgorzej się jego słuchało, wiem że jakieś solo zrobił kilka lat temu jeszcze.

Dodano po 1 godzinie 26 minutach 17 sekundach:
Ok widzę na jego fb że jednak dalej coś tam, nawet ma być album jego z jakimś typem. Propsy za to że poszedł jednak swoją drogą. Przy koledze z dawnego bandu by więcej ugrał
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Gdzie oni są?

Post autor: con shonery »

co się stało z szachmat movement?


Kysys
Posty: 396
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Kysys »

Bryx03 pisze: 15 sty 2021, 0:07
knarku pisze: 11 sty 2021, 12:47 tak sobie kminie co sie stalo z bodajze pierwszym rapujacyn murzynem po polsku - marianem wielkopolskim

a przy okazji przypomnial mi sie ten zaginiony czlonek trzeciego wymiaru, ktory byl kiedys na mlodych wilkach - rudi
on zawiesil mikrofon na kolku? jak tak to w sumie dobrze, ale ciekawosc dzisiaj wygrywa
i jak juz mlode wilki to gdzie jest hurrrwa stary keke :dunno:

Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
jeszcze kiedys byl taki sklad jak Wizja Lokalna gdzie byl Osa i Szula, nie mam pojecia, czy ktos o nich jeszcze pamieta, bo ja np juz nie bardzo, ale ktos moze cos wie

tak samo co z Wergawerem i Pawlem Wu
Jeśli chodzi o Rudiego to jak nagrywałem Wakat EP w 2017 to się do niego odezwałem, bo pamietam, że jego i Łuszego na płytę zapraszałem. Odpisał, że nie dogrywa się na żadne featy, bo nagrywa tylko 'rzeczy dla siebie'. Od tamtego czasu o nim kompletnie już nie słysze i nie ma między nami żadnego kontaktu, podejrzewam, że nie nagrywa
Jeśli chodzi o Rudiego, z tego co wiem to bardziej zajmuję się kamerowaniem i montażem filmów, klipów.
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Gdzie oni są?

Post autor: camzat »

A to Lui z Peel Motyff nie był pierwszym rapującym czarnoskórym w Polszy ?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Gdzie oni są?

Post autor: oldschool »

Okazuje się, że Lui to nie aż taki czarny był

Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 181
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Gdzie oni są?

Post autor: The Bitch Fucker »

Przypomniało mi się ja jakieś 6 lat temu funkcjonował wspaniały twór o nazwie Najlepszy Przekaz w Mieście. Ktoś z nich dalej działa w rapgrze?
ODPOWIEDZ