[beef] Tede vs Peja

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

[beef] Tede vs Peja

Post autor: slkt »

We wrześniu minie równe 10 lat, ale mogę wtedy zapomnieć, więc zakładam temat teraz, bo akurat YouTube polecił mi AH24N2 :)

Dziękuję Panie Tede za te wszystkie kawałki. Słucham do tej pory. Nie byłem nigdy fanem Tedego, ale w beef byłem mega wczuty.

Ulubiony moment jak, któregoś zimowego wieczoru (sprawdziłem, 20 grudnia 2009) na koncie YouTube o nazwie, nie pamiętam dokładnie, ale chyba maciekpń ( :lol: ), pojawił się nowy kawałek z klipem. :bowdown: :bowdown:

Potem Peja wrzucił zapowiedź na samplu Lady Pank - Mała Wojna, a Tede następnego dnia przyjebał znowu

Fajny był to beef.
Awatar użytkownika
Kotei
Posty: 178
Rejestracja: 18 kwie 2019, 8:14
Lokalizacja: tam, gdzie został zdelegalizowany hip-hop

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: Kotei »

Uwielbiam te dissy Rysia :oops:
Mam bekę
Kontrargumenty
a tedego kurwa jebać
Rychu Peja Solufka listener
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: dwupak »

a tedego kurwa jebać
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
etrus
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:25

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: etrus »

Pamiętacie wydarzenia z dwunastego września?
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: slkt »

W ogóle teraz mi się przypomniało, że poszło o wpis Tedego na "jakimś kurwa F A C E B O O K U". Kurwa ale to było dawno xD
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: Whtn »

najlepsze co dał nam ten beef to relacja z pisania dissu przez rycha na forumku z kreską :bowdown:
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: Moltisanti »

Do dzisiaj nie przesłuchałem tych wysrywów (poza DTKJ) ale wywiady z tamtego okresy na pamięć. Najbardziej podobał mi się dysonans poznawczy słuchaczy i większości sceny jak okazało się że beef to nie tylko brzydkie piosenki i że jak tak można koncerty odwoływać, przecież Jasiu się tylko bawił :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: WHITE »

Ostatni beef w polskim rapie
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: Mider »

PODSUMUJMY MIJA TYLE CZASU OD BEEFU.

TEDE: PRZEZ 2 LATA NIE GRAŁ KONCERTÓW, NIE SPRZEDAJE PŁYT, DOSTAŁ DWIE ZŁOTE PŁYTY ZA DWU PŁYTOWY ALBUM CZYLI SPRZEDAŻ x2 WIĘC SPRZEDAŁ PEWNIE MAX 8 TYSI.
WYDAŁ PŁYTĘ N3 GDZIE SPRZEDAŁ 6 TYSI HAHAH , WIEPRZ WSZĘDZIE W TV , NA FESTIWALACH NA VIVIE WSZĘDZIE TYLKO GDZIE SIĘ DA SIĘ PROMUJE , A I TAK NIKT JEGO PŁYT NIE KUPUJE.
PRZYPOMINAM WYDAŁ PO BEEFIE 3 PŁYTY A NIE GRAŁ KONCERTÓW ANI TRAS KONCERTOWYCH, WSZYSCY NA NIEGO WYKŁADAJĄ HUJA , JEDYNIE GARSTKA GIMNAZJALISTÓW Z FORUM GO BRONI NA FORUM. NO BO W RZECZYWISTOŚCI FAKT JEST TAKI ŻE NIKT GO NIE SŁUCHA , BO JAKBY KTOŚ GO CHCIAŁ SŁUCHAĆ TO BY GRAŁ KONCERTY I SPRZEDAWAŁ PŁYTY.

PEJA: CIĄGLE W TRASIE , PRZED BEEFEM KONCERTOWAŁ, PRZED BEEFEM SPRZEDAWAŁ PŁYTY , ZA KAŻDY KRĄŻEK KTÓRY WYDAJE MA ZŁOTO.W TRAKCIE BEEFU ODWOŁAŁ WIEPRZOWI KONCERTY SPRAWIŁ ŻE TEDE NIE GRAŁ KONCERTÓW A ON SAM POJECHAŁ DO WARSZAWY I GRAŁ W JEGO MIEŚCIE DISSY.MIMO AKCJI W ZIELONEJ GÓRZE KONCERTY GRA, WYDAŁ REEDUKACJĘ GDZIE PŁYTA PRZED PREMIERĄ ZDOBYŁA STATUS ZŁOTEJ PŁYTY ZA 1CD,5 DNI PO PREMIERZE PŁYTA ZDOBYŁA STATUS PLATYNOWEJ PŁYTY ZA 1CD,ROZJEBAŁA OLIS , TOP 50 W EMPIKU. NAGRAŁ Z RAPEREM ZE STANÓW.GRA W HUJ KONCERTÓW 14 W JEDNYM MIESIĄCU.WIDAĆ ŻE LUDZIE W CAŁEJ POLSCE SŁUCHAJĄ I CHCĄ SŁUCHAĆ RYCHA O CZYM ŚWIADCZY SPRZEDAŻ PŁYT ORAZ LICZBA GRANYCH KONCERTÓW.

PRZYPOMINAM JESZCZE WIEPRZ LANSUJE SIĘ NA VIVA COMED W SWOIM TOWARZYSTWIE Z NADZIEJĄ ŻE KTOŚ KUPI JEGO PŁYTE A PEJA NA KONCERCIE EPMD, WIEPRZ JEDYNIE ZNA Jay-z HAHAH JAK MIAŁ U RAWICZA PODSUMOWAĆ ROK 2010 TO NIE PODSUMOWAŁ BO ON SIĘ NA MUZYCE NIE ZNA ZNA ABY Jay-Z
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: horrypaz »

Tede król
Awatar użytkownika
Chrobry
Posty: 137
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:27

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: Chrobry »

Nie wariuj tylko. Gandzior juz z kamerą jedzie.

memories :(
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: YKCUL »

Ruchu zamknął karierę jacusiowi na pare lat
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: oyche »

tbh nie przesłuchałem nawet tego, kiedyś nadrobię wierzę
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: Jasek »

Rysiu najlepszy bitewny raper to i największy beef w pl rapie musiał wygrać. A Czas Hardkoru to rozpierdol pod każdym względem
cztery żubry i dwie kurwy
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 3:59 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
ksiazenieporzadek

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: ksiazenieporzadek »

czarny wrzesień doszczętnie rozjebał tedego

zresztą widać, kogo ciągle boli ten beef, peja dawno wyjebane, a tedzik po 10 latach dalej coś próbuje wskórać, beka z typa
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: Cz4rny1337 »

Co to za festiwal spierdolenia
Obrazek
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: Bolo »

A tak na powaznie, to nie przesłuchałem ani jednego dissu z tego beefu, wywiadów też nie oglądalem/nie pamietam. Jedyne co pamietam to to, że rysiu odjebał na koncercie jak imbecyl a tede powiedział że to kurwa wstyd zeby tak dorosły czlowiek robił i potem się zaczęło, więc jesli było jak pamietam to Tede przecież miał Moralny High Ground #obiwan.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: YKCUL »

No to jak nie znasz nie słyszałeś nie widziałeś to po co ta nic nie wnoszącą opinia
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: lysy »

byłem mocno wczuty w ten diss i oba albumy znałem od deski do deski. na obu były słabsze momenty, ale peja zdecydowanie wygrywa. zwłaszcza, że najwyższa karta tedego, czyli czas honoru to tak naprawdę stek bzdur. w dodatku wszelkie okoliczności pozamuzyczne jak odwoływanie koncertów itd.
ODPOWIEDZ