[beef] Tede vs Peja

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: Bryx Fenrir »

piernikowyskoczek pisze: 15 wrz 2019, 3:21 tak niepotrzebnie sprułeś się o ten tekst "sebek pracujący na budowie", że szok, chyba cię coś zabolało
Tak, zabolał mnie kretyn, ale w sumie masz racje, sporo ich spotykam w życiu, tłumaczenie jednemu sprawi, że wyrośnie trójka następnych, więc... :lol:
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 177
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: kaczuholek »

no bez kitu, trochę jak w tym memie "ale to ty dzwonisz" :lol: . ziomek wyrazil swoja opinie ze pewna grupa ludzi przyczynila sie do czegośtam, nazywajac ją tak jak sie zdarza rzeczy nazywac na hiphopowym forum a nie na pierdolonej oksfordzkiej debacie bo tak mu sie napisało i od razu wielkie s z u f l a d k o w a n i e. porownywanie swoich zarobkow do pl nie bedac w pl wtf? tak btw poza okazjonalnym lurkowaniem dawno temu to jestem tu nowy i bylem pewien caly czas ze uzytkownik bryx03 ma 16 lat sadzac po caloksztalcie jego postingu

a co do tematu to nie ocenialbym tego co od jakiegos czasu tede postuje w social mediach w ten sam sposob co innych raperow, przecież większość tego co ten chlop wysyla to musi być czysto atencyjne prowo, pamietam jak sie smialem ze rzeczy w stylu "cafe o'belga nic nie ma do taco, tak mi sie powiedziało" sa pozniej analizowane przez ludzi w komentarzach dosłownie

piernikowyskoczek mogles zostawić ten rant bo mocno w punkt
radioaktywnyodpad
Posty: 144
Rejestracja: 28 lip 2019, 9:11

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: radioaktywnyodpad »

Gdzie niby na budowie zarabia się 1800, od 3000 na rękę w górę w PL, za zwykłego pomocnika tyle biorą, wiec są spoko place tylko wiadomo robota fizyczna.

A jeśli masz fach w ręku i na przykład nie wiem układasz płytki to i w PL się dorobisz dużo bardziej niż magister inżynier nie raz.
Słucham tylko polskiego rapu, jebią mnie wasze bożki ze Stanów.
SxE
Posty: 173
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:58

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: SxE »

przecież Peja się autodissował w każdym kawałku xD

Tede go rozjebał drugim kawałkiem z N2E i Rewolucją, taka jest moje prawda hip hopu
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 819
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: tomek5lg »

wygrał hip hop jak mawiał hirek wrona
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: aleksy »

hejka, nie chciałby ktoś przybliżyć kolejności (a może nawet okoliczności), w jakiej wychodziły kawałki? w necie ani w tym temacie nie znalazłem info na ten temat ;/ nigdy nie słuchałem wszystkiego i postanowiłem rzetelnie się za to w końcu zabrać i już w sumie to zrobiłem, zapoznałem się z całością i wiem, kto wygrał :joint: ale potrzebuję tego, żeby mieć pełny obraz najważniejszego konfliktu w polskim rapie
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: Sialala »

Pierwszy był fristajl peji potem n2e errata tdfa. Peja odpowiedział numerami wszystko na mój koszt i the dick fucker. Potem wleciały mikstejpy najpierw Fiodora potem Rycha.
ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: ether »

aleksy pisze: 11 gru 2021, 11:09 i wiem, kto wygrał
Kto?
MalinowyJogurt

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: MalinowyJogurt »

hip hop
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5949
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: DoubleB »

Sialala pisze: 11 gru 2021, 11:28 Peja odpowiedział numerami wszystko na mój koszt i the dick fucker
I chyba jeszcze Kontrargumenty na bicie shook ones
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: aleksy »

niech ktos napisze jakis post zebym mogl normalnie zacytowac usera nade mna ja pierdole
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: ART »

Spoiler
Obrazek
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Zwikk
Posty: 430
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: Zwikk »

Teja vs Pede
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9686
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: jajca »

Geja vs Pede
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5949
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: DoubleB »

Peda vs geje
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: aleksy »

DoubleB pisze: 11 gru 2021, 12:01
Sialala pisze: 11 gru 2021, 11:28 Peja odpowiedział numerami wszystko na mój koszt i the dick fucker
I chyba jeszcze Kontrargumenty na bicie shook ones
o czyli prawie tak jak wywnioskowałem po playliście na yt XD bo rozumiem, że gruby pojazd z tede 3 i powiedz jakie to uczucie wyszły dopiero na czarnym wrześniu?
ether pisze: 11 gru 2021, 11:53
aleksy pisze: 11 gru 2021, 11:09 i wiem, kto wygrał
Kto?
rychu, i od razu mówię, że nie interesuje mnie żadne moralne zwycięstwo kto ma racje czy coś, tylko poziom kawałków, obydwaj nagrali w tym beefie zajebiste tracki, ale rychu miał ich więcej, przy tede częściej stwierdzałem eee słabo, peja > tede po prostu matematyka tak pokazała

ale muszę zwrócić uwagę na hejt, który się wylał na jacka, tede na pewno nie zasłużył na takie coś po tym beefie, po pierwszej rundzie pojedynek był bardzo wyrównany, a i w ogólnym rozrachunku nie można mówić o żadnym wielkim wpierdolu, tymczasem banda jebanych bezmózgów, którzy chuja wiedzą o rapie, rozpoczęła zmasowany atak, słabe to było
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: scarz »

Hejt się na Tedego po części wylał tez przez to, że miał dość słaby okres w twórczości po beefie. Z dołka wyszedł dopiero po 3 latach wydając Eliminati. A oglądanie z nim wywiadów w tamtym czasie było wybitnie nieprzyjemnym doświadczeniem, zwłaszcza tych przy okazji premiery WFD z 2011 r. - straszliwie go dupa piekła o jedno durne hasełko w internatach („beka z wieprza”), wtedy też zresztą miał największą fazę na osrywanie swoich starszych płyt. No i ewidentnie też za dużo wąchał.
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: krychaj5 »

Sialala pisze: 11 gru 2021, 11:28 Pierwszy był fristajl peji
pierwszy był chyba post TDF na facebooku?
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4656
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: scam_sakawa »

Dokładnie tak było.
Gratulacje Rysiu, naprawdę jestem k... dumny, że biorę udział w tym samym przedsięwzięciu pt. "polski hip-hop". Żenada, k....
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: kon rafal »

Najlepszy i tak był wywiad z wieprzem w cgmie, w którego to siedzibie było strasznie gorąco, a samego Jacka non stop denerwował nieogolony włosek pod nosem




Wielkie 5 dla niego
ODPOWIEDZ