15.11.2019, Warszawa - Yung Gravy @ Miłość

Tematy wydarzeń, które miały już miejsce.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1506
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

15.11.2019, Warszawa - Yung Gravy @ Miłość

Post autor: luk0as »

Obrazek
“Nigdy nie chciałem być jak wszyscy. Chcę być jak nikt inny”!
Oryginalność, świeżość i polot - to tylko część terminów, które przychodzą do głowy słuchaczom hip-hopu, gdy mówimy o artyście znanym jako Yung Gravy. 15 listopada w warszawskiej Miłości będziemy mieli okazję zobaczyć, jak autor przebojów "Mr. Clean" i “Magic” wypada na żywo!

Bilety będą dostępne w sprzedaży od środy, 15 maja od godziny 10:00, do nabycia na http://www.big-idea.eu/pages/going.php

Patrząc na jego wizerunek, kreację w internecie czy teledyskach, nie sposób pomyśleć, że ten 23-latek z Rochester w stanie Minnesota to jedna z najciekawszych postaci sceny trapowej. Pozory jednak często mylą, za to sam talent już nie. A Yung Gravy to człowiek bardzo utalentowany, a dodatkowo obdarzony ogromnym poczuciem humoru i pomysłem na autokreację, która dalece wybiega poza hiphopowe szablony.

“Nigdy nie chciałem być jak wszyscy. Chcę być jak nikt inny” - tak powiedział kiedyś Matthew Hauri, który znany na muzycznej scenie jest także pod pseudonimami Lil Steamer, Mr. Clean i Yung Gravity.

Jego muzyka stanowi wypadkową trapu, funku i klasycznych soulowych nagrań sprzed pół wieku. Yung Gravy nie napina się na atakowanie najwyższych miejsc na listach przebojów, nie kopiuje pomysłów innych twórców, i to właśnie ten autorski sznyt zjednał mu mnóstwo fanów.

Największe hity artysty to "Mr. Clean" i “Magic”, ale zapewne ta lista już niedługo znacznie się wydłuży. To wszystko za sprawą debiutanckiego albumu “Sensational”, który ukaże się pod koniec maja 2019 r. Artysta długo przygotowywał się do wydawnictwa, poprzedzając go w ostatnich latach czterema EP-kami oraz jednym mikstejpem.

15 listopada w warszawskiej Miłości Yung Gravy zagra pierwszy i jedyny klubowy koncert w Polsce. Niestety nie możemy Wam napisać, czego należy się spodziewać, ponieważ artysta cały czas zaskakuje i odsłania swoje kolejne oblicza. Pewni możemy być tylko tego, że będzie to jedno z najciekawszych hiphopowych wydarzeń jesienią w Polsce.
https://www.facebook.com/events/1194990140674822/
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
ODPOWIEDZ