kolumny Unitra ZGWS-R-301 ZESTAW

Kategoria poświęcona ofertom dotyczącym wszystkich pozostałych przedmiotów.

Moderator: Moderatorzy

Kerajowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 10:52

kolumny Unitra ZGWS-R-301 ZESTAW

Post autor: Kerajowy »

CENA DOTYCZY ZESTAWU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH KOLUMN UNITRA ZGWS-R-301 W KOLORZE BIAŁYM! Atrakcyjna cena. Normalnie głośniki kosztują >3000 zł od sztuki.

Zestaw głośników wolnostojących Unitra ZGWS-R-301, to konstrukcja trójdrożna, którą oparto na konstrukcji bardzo dobrze znanego norweskiego producenta - SEAS. Obudowa głośników została zrobiona z płyt MDF o grubości 19mm i jest solidną bazą dla wysokiej klasy zestawu głośnikowego. Dzięki delikatnemu pochyleniu ku tyłowi, głośniki nie tylko wyglądają imponująco, ale również zachowują zależności fazowe między przetwornikami.

Przetworniki w które zostały wyposażone kolumny zostały starannie wyselekcjonowane, tak aby dźwięk był kompletny i angażujący dla odbiorcy. Dzięki profesjonalnemu podejściu inżynierów, głośniki cechują się dźwiękiem barwnym, dynamicznym, z kapitalną plastyką instrumentów oraz świetnie brzmiącą sceną.

Całość okablowania wewnątrz obudów została wykonana z wykorzystaniem przewodu z miedzi beztlenowej o czystości 6N. Dla ukazania pełni możliwości zestawów głośnikowych można bez obaw używać referencyjnych systemów elektroniki, jednak ze względu na swój uniwersalny charakter brzmieniowy dadzą one Państwu wiele przyjemności z obcowania z muzyką również w mniej wymagającym systemie. Zestaw głośnikowy UNITRA ZGWS-R-301 dedykowany jest do pomieszczeń o kubaturze nawet do 40m2.

O kolumnach można poczytać więcej pod linkiem: https: //www.stereolife.pl/archiwum/testy/kolumn ... zgws-r-301

Wysyłka tylko przy przedpłacie. Za duży gabaryt żeby przejmować się czy ktoś mi paczkę odbierze, czy nie. Wysyłam UPS'em, jednakże wolałbym odbiór osobisty ze względu na gabaryt oraz cenę zestawu.

Kilka słów od siebie na temat oferowanego zestawu. Miałem przyjemność posiadać Pylon Shapphire na modłę których są zrobione oferowane przeze mnie Unitry. Muszę przyznać, że grały fenomenalnie. Niskie i wysokie tony, po wygrzaniu ich były słyszalne perfekcyjnie. Słuchałem na nich głównie Uplifting Trance i Hardstylu, bo w takiej też muzyce się obracam. Jeżeli ktoś kiedykolwiek słuchał któregoś z tych gatunków, to wie jak dużą rolę gra w nich scena. Pylony nie zawiodły mnie ani troszkę. Szczególnie w Upliftingu przy breakdownach. Brzmienia w kawałkach RAM'a były magiczne. Głośniki które oferuję są dokładną kopią brzmieniową Pylonów. Testowałem je i brzmią dokładnie tak samo. Super dźwięk, mega mocno zaznaczona scena, bas nie wybiega przed szereg, jak to się zdarza w innych konstrukcjach, przez co głośniki powodują wyraźny dla ucha dyskomfort (ludzie często nie wiedzą dlaczego tak się dzieje - to własnie efekt wypukłego basu). Należy pamięta, że kolumny nie zagrają bez dobrego wzmacniacza. Sam posiadam hybrydowego Vincenta 227 i poleciłbym go dla każdego, potencjalnego kupca tych kolumn.

Jeżeli chodzi o inne gatunki, to słuchałem na nich również Rocka, symfonicznego metalu, i Powermetalu. Głośniki również spisywały się perfekcyjnie. Do niczego nie mogłem się za bardzo przyczepić. Muszę przyznać, że Unitra zrobiła naprawdę kawał dobrej roboty. Może wydawać się, że głośniki te, to jakiś PRL'owski szajs, który jest jakimś odgrzewanym kotletem stulecia. Nic bardziej mylnego. Unitra, właśnie tymi kolumnami, chciała pokazać że ich potencjał potrafi wybiec ponad nowe rozwiązania. Głośniki sprzedaję, ponieważ drugiej pary, jak się okazało, nie będę potrzebował. Salon w nowym domu jest zwyczajnie za mały, aby głośniki wykorzystywały swój potencjał. Głośniki są nowe w oryginalnych pudełkach Unitry.

Link do aukcji OLX - https://www.olx.pl/d/oferta/kolumny-uni ... Kz5Pp.html

Allegro na życzenie kupującego.
ODPOWIEDZ