[Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Kategoria przeznaczona na oferty dotyczące działu moda - ubrania, kosmetyki, dodatki.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: Jose »

To u mnie chyba deczko lepiej:
Spoiler
Obrazek
Ale tak poglądowo tylko wrzucam, bo mi się podoba i nie spodziewałem się cudów w takiej cenie i dziś już śmigam w pracy
emde
Posty: 176
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:44

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: emde »

moxxi pisze: 12 gru 2020, 10:27 @emde ale przecież nie twierdzę że Twoja wina czy coś bo sama akcja przebiegła wzorowo i do tego na spoko materiale wyjściowym, także na dla mnie z Twojej strony wszystko super i na pewno rzucę również kwit w kolejnych dropach :dunno: za to pani Krystyna powinna zmienić pracę jak robi tak na odpierdol, to z tego wynika że nie wymaga się od niej jakiejkolwiek nie wiem jakości w wykonywaniu usługi? :roll: porównywałem sobie z fotką innego użytkownika i no wygląda to u mnie gorzej, a szkoda, pani Krysia miała gorszy dzień
Spoiler
Obrazek
Faktycznie to wygląda słabo, będę u niej w tygodniu to pokaże, bo to faktycznie średnio wyszło w porównaniu do innych bluz z tego rzutu, faktycznie gorszy dzień musiała mieć albo jej się kurwa nie chciało. Postaram się ją naprostować żeby następne rzeczy wychodziły lepiej.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: kr0pka »

Nie wiedziałem, że to chałupniczą metodą było produkowane. Nie obrażam się ani nic i jestem w kolejnym rzucie ale wydaje mi się, że lepiej dopłacić 20-30zł (jeśli o takich kwotach mowa) i zrobić to w szwalni jakościowo. Ja jak robiłem sowę Drejka (gdzieś przepierdoliłem tę bluzę okazało się :wall: bo chciałem zdjęcie podglądowe dać) to było niebo a ziemia a nie wychodziło tak mega drogo. Jak dobrze pamiętam to cena kręciła się koło 100zł na 2x grubszych bluzach firmy Promostars gdzie sama bluza to koszt 60-70zł ale też jakość w porównaniu do BC, tego ClockHouse czy innego FruitofLoom to niebo a ziemia.
nic na potem
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: Bolo »

A czy ta pani zapytała się "Panie Emde czy chce pan dopłacić za matrycę hafciarską? czy chce Pan to robić z automatu?"
Wygrzeszam Cię, mordzia.
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: moxxi »

emde pisze: 12 gru 2020, 12:22
moxxi pisze: 12 gru 2020, 10:27 @emde ale przecież nie twierdzę że Twoja wina czy coś bo sama akcja przebiegła wzorowo i do tego na spoko materiale wyjściowym, także na dla mnie z Twojej strony wszystko super i na pewno rzucę również kwit w kolejnych dropach :dunno: za to pani Krystyna powinna zmienić pracę jak robi tak na odpierdol, to z tego wynika że nie wymaga się od niej jakiejkolwiek nie wiem jakości w wykonywaniu usługi? :roll: porównywałem sobie z fotką innego użytkownika i no wygląda to u mnie gorzej, a szkoda, pani Krysia miała gorszy dzień
Spoiler
Obrazek
Faktycznie to wygląda słabo, będę u niej w tygodniu to pokaże, bo to faktycznie średnio wyszło w porównaniu do innych bluz z tego rzutu, faktycznie gorszy dzień musiała mieć albo jej się kurwa nie chciało. Postaram się ją naprostować żeby następne rzeczy wychodziły lepiej.
Niech się ogarnie i zrobi druga za free łącznie z ceną bluzy to nawet jej dam 5 gwiazdek na google za podejście do klienta :joint: a tak to bym jednak poszukał innego miejsca na szycie w następnych dropach żebym mógł spać spokojnie :oops:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
emde
Posty: 176
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:44

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: emde »

@Bolo robiła to z automatu.
Sprawa wygląda tak, to są moje domysły, bo u niej jeszcze nie byłem, że to jest kwestia białej nici (pewnie najtańsza). Dla porównania daje zdjęcie innego koloru haftu, gdzie wyszło to lepiej.
Spoiler
Obrazek
@kr0pka chciałem zrobić to lokalnie w tych czasach żeby dać zarobić lokalsom ale wyszło moje dobre serce i zakończymy współprace i przy następnym dropie zlecę to szwalni. Biorę to na klatę i jak ktoś ma jakieś ale to niech uderza na pw (rabat przy następnym rzucie).

Kolejna kwestia czy przy tak małym hafcie może wyjść to perfekcyjnie ale zapewne tak jak ktoś ogarnia, pani Krystynie musiałem przerabiać 10x logo i skalować, bo ona nie potrafiła zrobić tego z vectora 40cm x 40cm. Robiła mi wcześniej kilka rzeczy i było ok, ale faktycznie nie robiłem białego haftu.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: Bolo »

Ja bym wam powiedział dlaczego wyszło tak chujowo ale nie powiem bo to nie moj drop. To jest emde twoja wina, że dałeś jakieś randomowej babie co robiła maks kocyki na urodziny dzieci z czcionki wbudowanej w maszyne zebys mógł przyciąć więcej kwitu z jednej bluzy ale to już twoja sprawa, że ci się lampa ostrzegawcza w głowie nie zapalila ze baba nie ogarnia co jest pięć. Mi by było wstyd to ludziom sprzedawać bo ja ucząc się robić projekty hafciarskie po miesiącu zrobiłem lepsze brudne serca ale co się wpierdalam, wasz hajs, twój biznes i jak według ciebie to "Wyszło pięknie" to spoko, ja bym oczekiwał zwrotu kwitu za taki spierdolony wzór i na pewno bym nie był "zadowolony" na miejscu użytkowników forum ślizgawka.eu
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: runiek »

emde, nie odpisałeś mi ;p wysłałeś moją pakę?
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
emde
Posty: 176
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:44

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: emde »

Jak ktoś czuje się pokrzywdzony to niech wali na pw. Biorę to na klatę, że nie sprawdziłem każdej bluzy dokładnie, bo tak jak wyżej wstawiłem zdjęcie inne kolory wyszły imo ok i przejrzałem na szybko i pakowałem. Co do hajsu to jeśli nie znajdę sensowniejszej oferty to opcji haftu nie będzie, bo taki miałem z tego zarobek wielki, że drugi raz by mi się nie chciało tego robić. Pozdrawiam użytkowników !
Ostatnio zmieniony 12 gru 2020, 15:13 przez emde, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: PeterStillNinety's »

Runiek uspokój się, nie słyszałeś że serwery inpostu padły ? :cool:
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
emde
Posty: 176
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:44

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: emde »

runiek pisze: 12 gru 2020, 14:28 emde, nie odpisałeś mi ;p wysłałeś moją pakę?
Sprawdź PW
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: esdoen »

ja nie zgłaszam pretensji. jedynie żałuję że wybrałem białą nić zamiast złotej, ale nie z powodu haftu, tylko dlatego bo ta złota faktycznie zajebiście wygląda na czarnym materiale

ale to w kolejnej edycji może :D
Awatar użytkownika
Prison_Break
Posty: 17
Rejestracja: 28 sie 2019, 20:45

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: Prison_Break »

@emde wszystkie paki wysłane już? Bo u mnie dalej cisza
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: runiek »

u mnie też
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: Drmz »

spoko u mnie też

e; dobra u mnie pakiet już jest takżę wjeżdają brudne na wigilie legancko.
Dostałem dwa egzemplarze i haft sie na nich nieco różni, więc no myślę, że do poprawy na przyszłość, ale ogólnie git. Brzydsza będzie dla kumpla i chuj
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
emde
Posty: 176
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:44

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: emde »

Po świętach lecą 2 ostatnie paczki, bo czekałem na bluzy, których nie było ale już są skończone. Reszta już pewnie nosi.
Niezadowoleni dostali PW i wszystko dogadane. Wyciągnąłemm wnioski z tego dropu i na przyszłość wszystko będzie szło level wyżej, zmienimy też bazy koszulek + bluzy. Spodziewajcie się zapisów na jogurt truskulowy po świętach.

Wesołych świąt !
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: Bolo »

Jak będe miał chwilę w robo to wam pierdolne jak to powinno wyglądać. esa.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: runiek »

Dotarło kilka dni temu, chyba drugi raz z rzędu jestem ostatnią osoba, która odebrała xD podobnie było z koszulkami brd.

Dopiero dziś przymierzyłem, obczaiłem, no i ogólnie wszędzie haft dość... kiepski, ale to co się odpierdoliło z rozmiarami to już w ogóle xD kangurka i dwa crewnecki, wszystko Lka, jeden crewneck to worek na ziemniaki, a drugi spoko fituje. Wszystkie zdjęcia pod linkiem https://imgur.com/a/4Lb61YA


Z kangurki i czarnej bluzy jak najbardziej jestem zadowolony, ale ta szara to tylko wyjebanie hajsu w błoto, co najwyżej pannie mogę dać, bo wiadomo, że na dziewczynach tak za duże bluzy całkowicie inaczej wyglądają niż na chłopakach :what:

No i właśnie z różnych sieciówek są te ciuszki chyba, bo ten worek na ziemniaki ma metkę z HM, a reszta clockhouse.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: bvng »

Spróbuj wyprać może się skurczy
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [Crewneck/Hoodie] HAFTOWANE BRD SRC (emde vol.1)

Post autor: Drmz »

free runiek
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
ODPOWIEDZ