[T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Kategoria przeznaczona na oferty dotyczące działu moda - ubrania, kosmetyki, dodatki.

Moderator: Moderatorzy

emde
Posty: 176
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:44

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: emde »

@Bolo Jest i Pan Maruda. Wyobraź sobie, że zapytałbym najpierw zanim bym cokolwiek zrobił, zobacz sobie również post z 21 października w tym temacie to może trochę zmienisz zdanie. Wiem, że zajebiście Cię boli dupsko i za każdym razem musisz podkreślić, że jestem tutaj żeby robić SIANO(jak miałem 16 lat to może i to było SIANO, teraz to są drobne i zajawka). Wyobraź sobie również, że czytam to forum codziennie siedząc w pracy i mając chwile wolnego. Jedni spędzają czas pisząc 6k postów, próbują się z kimś pokłócić, dowartościować, a drudzy czytają i nie piszą nic. Byłem na ślizg.eu przez kilka lat, potem dostałem zaproszenie od użytkowników na ślizgawkę i raz na jakiś czas coś zrobię, bo ktoś ma ochotę to kupić. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia w życiu i zajmij się czymś pożytecznym zamiast próbować wbijać mi szpile za każdym razem jak robię jakiś rzut, bo serio mam wyjebane na Ciebie i twoje zdanie internetowy rycerzyku, kto zechce kupi, kto nie to nie.
5!
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: Bolo »

Rok temu ci już wyjaśniłem ze mam ogólnie wyjebane i sobie zarabiaj hajs na forum chuj mi do tego a jakbym miał ból dupy to bym zwyczajnie zrobił to lepiej i szybciej. Na ataki personalne nie będę odpowiadał bo nie mam 13 lat i mnie akurat dupa nie boli, ze ktos ci wypomniał jakość produktów (rok temu Lol) oraz ze wypadałoby zapytać admina czy możesz korzystać z logo w celach zarobkowych. Nie znaczy ze próbuje ci wbijac szpilke, Lol.

Pozdrowki i trzymaj się ciepło tam na tym wygrywaniu życia
Wygrzeszam Cię, mordzia.
emde
Posty: 176
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:44

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: emde »

@Bolo Ale czy ja miałem problem o to, że zwróciłeś uwagę na jakość przy tym hafcie, czy miałem problem o to, że używałeś argumentu "Nie postujesz na forum tylko zrobiłeś sobie miejsce do zarabiania" ? To samo dzisiaj, nie mam problemu o to, że napisałeś, że wypadałoby zapytać admina (oczywiście się z tym zgadzam, zaproponowałem nawet przekazanie % na wydatki forumowe, bo to nie moje logo, nie moje forum, a czyjaś ciężka praca) tylko o to, że znowu poruszyłeś temat miejsca do zarabiania. Dla mnie to stwierdzenie jest po prostu śmieszne, dlatego odbieram to jako "ból dupy". Zdecyduj się w końcu o co masz problem, bo mówisz jedno, a myślisz drugie. Co do wygrywania życia to jeśli to tak odebrałeś i dla Cb kwoty jakie mam z tych produktów to są konkretne pieniądze to chyba nie wiesz ile mi z tego zostaje i każdy normalny gość, który chodzi do pracy, płaci rachunki, ma swoje wydatki nazwałby je drobnymi, bo więcej zarobi robiąc kupon na sts w niedziele na kacu.
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: manio »

Koszuleczki z logiem ślizgaweczki, ja chętny.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: oyche »

Obrazek
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: mateko »

Dawaj ruszamy @emde
emde
Posty: 176
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:44

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: emde »

Czekam na odpowiedź @SWN i jeśli uzyskam zgodę to ruszamy z zapisami po nowym roku.
emde
Posty: 176
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:44

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: emde »

@SWN Wszyscy czekają, prośba o odpisanie na PW. Jeśli inaczej widzisz tę współpracę rzuć swoją propozycje.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: SWN »

Cześć, na chwilę obecną wolałbym zostawić forumowy merch jako limit ograniczony do pojedynczych itemów jak to miało miejsce do tej pory. Nie ukrywam, że mam też mieszane wspomnienia z organizowaniem (problemy przy dropach soulkasta, narzekanie na jakość w jakichś innych) lub współorganizowaniem (w końcu sam pomagałem rakiecie robić szablony maseczek) tutejszych ciuchów. Przy okazji wpadki Rakiety ludzie potrafili odzywać się do mnie, wymagać podzielenia się prywatnym kontaktem itp. jeszcze na długo po całej sytuacji, więc póki co wolę zostawać bierny, niż doglądać rzeczy, na którą nie miałbym wpływu. A już tak zupełnie pragmatycznie - nie dysponuje nawet wzorem w jakości lepszej niż 400x400.

Może latem z okazji urodzin strony, może jako nagrody w konkursie czy coś, nie zależy mi tu nawet na hajsie, bo mogłem zrobić jakiś chujowy rzut już ze trzy razy. O "przetarg" pytało kilka osób, ale wolę nie zlecać tego nikomu i mieć spokój, niż tłumaczyć czemu jeden może, a drugi nie.

TLDR: wolałbym wydawać jedną koszulkę rocznie z licytacją na orkiestrę czy coś, niż trzy dropy po dwadzieścia sztuk
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
emde
Posty: 176
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:44

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: emde »

@SWN Bardzo dziękuję za konkretną odpowiedź, rozumiem i dla mnie temat jest zamknięty. Co do logo jak będziesz chciał robić jakieś ruchy to nie ma problemu żebym Ci ogarnął bdb jakości vector z tego 400x400 (narysowane od nowa).


Co do innych projektów to nie chcę rzucać terminami, bo u mnie bywa z tym różnie, ale coś się pojawi, więc sprawdzajcie temat.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: oldschool »

SWN jak Eldo przy bluzach Obrońcy Tytułu :(
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: MalkoNTENT »

emde pisze: 18 sty 2022, 16:48
Co do innych projektów to nie chcę rzucać terminami, bo u mnie bywa z tym różnie, ale coś się pojawi, więc sprawdzajcie temat.
Czekam na jakiś rzut koszulek z okładkami płyt, albo nawiązaniami jak to bywało z Kanye, Flatbush zombies, MH itp.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Pshemass1
Posty: 140
Rejestracja: 29 sie 2019, 13:56
Lokalizacja: Polska człowieku

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: Pshemass1 »

Jakiś dinal jogurt coś ten ?
Hyphap! |:rotfl: |
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: KejMart »

O Dinal tak, ale od Kanye też bym coś przytulił. Kiedyś taki fajny motyw był z misiem z złamanym sercem chyba
Awatar użytkownika
rbj
Posty: 292
Rejestracja: 19 kwie 2019, 12:55

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: rbj »

dajcie dinaaal :search:
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: aleksy »

kanye kanye! obowiązkowo z misiem
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
grubcioo
Posty: 109
Rejestracja: 22 mar 2020, 15:31

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: grubcioo »

z misiem rowniez przygarne
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: badi »

kanie tez kupię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: cloud »

ja również! @emde, lecimy?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
emde
Posty: 176
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:44

Re: [T-shirt/Crewneck/Hoodie] Ogólny post dotyczący dropów (emde)

Post autor: emde »

Jak najbardziej można coś zrobić. Kanye z misiem i coś Mac Millera bym zrobił, co Wy na to? Dinale możemy zrobić następne.
ODPOWIEDZ