kendrick lamar, rudi schuberth, skaldowie, no dzieje się

Kategoria przeznaczona na oferty dotyczące albumów muzycznych - CD, winyle, kasety.

Moderator: Moderatorzy

zylek
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:15

kendrick lamar, rudi schuberth, skaldowie, no dzieje się

Post autor: zylek »

panowie staram się naprawić błędy młodości i wyprzedaję fest dużo płyt z polskim hiphopem; trochę już poszło, ale dalej jest parę rzadkich sztuk z podziemia, jakby ktoś chciał sobie powiększyć i uszlachetnić hehe kolekcję to zapraszam śmiało:
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1zOL3/

tu jeszcze trzy foty wszystkich płyt; tej drobnicy, czyli płyt dalej dostępnych w sklepach po 30-40 zł już nie wrzucam, bo szkoda czasu i trochę się wstydzę na co ja wydawałem pieniądze w liceum, ale jakby komuś zależało i chciał kupić ze 3-4 sztuki po 15-20 zł jedna to taki zestaw zawsze możemy zrobić; jest dużo pozycji ze stanów, rudi schuberth, chyba pełna dyskografia stachurskiego, zobaczcie se:
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
sprzedaję przez olxa albo z odbiorem osobistym w krakowie, dla użytkowników ślizgawki +10% za karę, że jeszcze się w to bawicie
a poważnie to proszę pisać, ogarniemy jakiś rabat oczywko

tu się nie udzielam wogle, na ślizgu udzielałem się mało, ale konto od 2007 wpisywane do dziś do cv i ktoś tam coś tam może mnie kojarzyć, także proszę się nie bać wysłania jakiegoś ziemniaka czy płyty palucha

pozdro 2115
ODPOWIEDZ