25-30.08.2020 Ferropolis (Niemcy), splash! Summercamp - ODWOŁANY

Kategoria poświęcona wydarzeniom odbywającym się poza granicami Polski.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
miku
Posty: 657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

25-30.08.2020 Ferropolis (Niemcy), splash! Summercamp - ODWOŁANY

Post autor: miku » 04 sie 2020, 15:03

Summer of splash! - splash! Summercamp w Ferropolis!
Atmosfera festivalu z ekskluzywnymi występami pośród gigantów ze stali

Obrazek

Po ogłoszeniu przenosin splash! Festivalu na przyszły rok szybko stało się jasne, że ciężko sobie wyobrazić lato bez splasha! w Ferropolis po zorganizowaniu tam 11. edycji. Do zapowiedzianej już trasy open-air w Lipsku, Bonn i Hamburgu w ramach summer of splash!, dziś ujawniamy jej wielki finał w Ferropolis - splash! Summercamp!

Od 25. do 30. sierpnia 2020 roku splash! Festival powróci do swoich rodzinnych stron i również po części - do normalności. Przez sześć dni dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy bogaty program ekskluzywnych występów pośród splash! Forest, podcastów i warsztatów, a przede wszystkim atmosferę festivalową przy jeziorze Gremminer See, przepięknch plażach i polu namiotowym pośród gigantów ze stali w Ferropolis.

Na dwóch scenach w lesie zobaczymy między innymi takich artystów jak producent Dexter ze Stuttgartu, Majan z kręgów Cro, OK Tschau DJ-Team aka Visa Via i Josi Miller, Salwa Benz czy Hush Hush Crew prosto z Kolonii. Ponadto podcasty, m. in. od von und mit BBQ, Deine Homegirls czy Machiavelli Push, wywiady, wspólne warsztaty i wymiana kulturalna oraz codzienny program sportowy wspierany przez JOHN REED Fitness.

Z powodu obecnych środków ostrożności i higieny, bardzo limitowane bilety dostaniesz na stronie lnk.to/splashsummercamp. Kolejne informacje oraz wszystkich potwierdzonych artystów/ek zobaczysz na oficjalnej stronie festivalu - www.splash-festival.de. splash! Summercamp oczywiście odbywa się z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności i higieny.

splash! Summercamp Ferropolis
25.-30. sierpnia 2020
(Ferropolis, Niemcy)

Line up:
Majan | Dexter | OK Tschau DJ-Team AKA Visa Vie & Josi Miller | Deine Homegirls | Machiavelli Push | Salwa Benz | Hush Hush Crewsplash

Obrazek
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution

ODPOWIEDZ