Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: RW0 »

cześć swnik,

W dziale szyk/lifestyle jest milion tematów założonych głównie przez lygrysa.Większość tych tematów ma albo zero postów albo jakieś 2-3 i dotyczy konkretnie jednej marki/jednej części garderoby. Mamy np:
1)
Buty do koszykówki
Buty do biegania
Buty skórzane, niewegańskie
Buty wegańskie
Buty
2)
Koszulki
Jak się ubrać na temperaturę 30ºC/86ºF?
3)
Nakrycia głowy
Czapki
Kapelusze słomkowe
Bandany, Chusty, Kominy, Kominiarki, Maseczki, Szaliki

To tylko kilka przykładów z brzegu, na pewno znajdzie się więcej tematów które dublują/rozszerzają już istniejące tematy.
I milion tematów o konkretnej marce.

Ja od jakiegoś czasu już nawet tego działu nieodwiedzam, bo jest po prostu chaos tam i żeby przekopać się do jakiegoś interesującego tematu(np. lumpy na stronie 4) to nieznając go musiałbym przeszukać forum z tematami o HOUSE CROPP PATAGONIA ADIDAS CARHARTT WORKWEAR NEW BALANCE NIKE FILA PUMA CROPP <i wymieniaj dalej wszystkie sklepy jakie są w galeriach handlowych>


Mnóstwo tematów o sklepach typu cropp house itp można zostąpić jednym, np. sieciówki
Buty to niech będa po prostu obuwie itp.

kumasz o co mi chodzi swn, wchodzisz na do konkretnego tematu podyskutować o czymś DYNAMICZNIE a nie przeglądać x tematów z jednym postem
który wygląda jak strona z gazetki handlowej
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: SWN »

Tak kumam. Myślę tylko jak możliwie bezboleśnie przeprowadzić połączenie tematów, bo o ile sklejenie przykładowo "Belmondo CV" z "Belmondo - TBA" w miarę ładnie się zgra i dyskusja nadal będzie dotyczyć tych samych kawałków (po prostu omawianych w dwóch różnych tematach), tak tutaj po wrzuceniu wszystkiego do jednego wora wyglądałoby to jak
Spoiler
-Witam ma ktoś z was buty fila?
-Witam ma ktoś z was buty nike?
-Jakie buty polecacie na lato?
-Witam ma ktoś z was buty adidas?
-Ja miałem ze dwie pary i mogę polecić
-Jak czyścicie takie buty?
-Czemu
-ZX500
-Ja normalnie piorę
-Co ty pierdolisz, przecież zajebisty but
Mam nadzieję, że podałem w miarę jasny przykład. Moim zdaniem najlepiej byłoby zostawić zbiorcze wątki BUTY/BLUZY/T-SHIRTY/SPODNIE bez poszczególnych brandów (no chyba że faktycznie jest zapotrzebowanie na jakiś, nie orientuję się w tamtym dziale), po prostu zastanawiam się co zrobić z obecnymi, bo wylanie wszystkiego do jednego kotła spowoduje jakąś papkę nie do rozczytania.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11613
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: FLoo »

RW0 ma moderatora !!!
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: przedszkolanek »

SWN pisze: 02 lis 2020, 15:10 -Witam ma ktoś z was buty fila?
-Witam ma ktoś z was buty nike?
-Jakie buty polecacie na lato?
-Witam ma ktoś z was buty adidas?
-Ja miałem ze dwie pary i mogę polecić
-Jak czyścicie takie buty?
-Czemu
-ZX500
-Ja normalnie piorę
-Co ty pierdolisz, przecież zajebisty but
czytałbym taki temat
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: Jose »

SWN pisze:
Spoiler
-Witam ma ktoś z was buty fila?
-Witam ma ktoś z was buty nike?
-Jakie buty polecacie na lato?
-Witam ma ktoś z was buty adidas?
-Ja miałem ze dwie pary i mogę polecić
-Jak czyścicie takie buty?
-Czemu
-ZX500
-Ja normalnie piorę
-Co ty pierdolisz, przecież zajebisty but
.
Normalnie łączysz, tylko podmieniasz nicki autorów postów na raptowny, Sebastian iMag, drooohu i daveyo i powstaje type-topic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11613
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: FLoo »

ej bez kitu, dajcie tam jakiegoś moderatora, Maciek i tak ma po znajomości i ma wyjebane
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: przedszkolanek »

daveyo chciał moda w plhh, to może nk napisze do niego, że jest wakat w modzie
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: SWN »

To prawda, będą szykowały się pewne zmiany w moderacji, natomiast sugerując się dotychczasowym kryterium "najaktywniejszy" powinien być to sam Lygra.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: RW0 »

SWN pisze: 02 lis 2020, 15:10 -Witam ma ktoś z was buty fila?
-Witam ma ktoś z was buty nike?
-Jakie buty polecacie na lato?
-Witam ma ktoś z was buty adidas?
-Ja miałem ze dwie pary i mogę polecić
-Jak czyścicie takie buty?
-Czemu
-ZX500
-Ja normalnie piorę
-Co ty pierdolisz, przecież zajebisty but
Z jednej strony masz racje, z drugiej te wszystkie tematy które wymagałyby złączenia są martwe. Powiedzmy sobie szczerze, nikt nie zapostuje w temacie house i w większości tematów. Domyślam się, że nie chcesz usuwać tych tematów(dla mnie to najbardziej rozsądne wyjście), ale przeniesienie X martwych tematów do jednego już wprowadzi ład i porządek, nawet jeśli ten temat zbiornik będzie martwy to wchodząc do działu będzie elegancko i ładnie. A jak coś ruszy i ktoś będzie chciał sobie spytać o cropa to sobie zacytuje i może jakaś dyskusja się wywiąże.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: SWN »

Dokładnie tak jak to opisałeś zrobiłem dziś w Kościół katolicki. Stare, drobne wątki zamknięte + odnośniki do nich w nowym, zbiorczym temacie. Dotychczasowe 'poważne' posty by nie przepadły, jeśli już ktoś dał jakąś recenzję czy tam wskazówkę (bo połowa to i tak jakieś "po co znowu nowy temat" "no i komu potrzebny taki temat" "lygra co ty robisz" "zamknijcie ten temat"), a kontynuowałoby się od zera, na czysto.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: przedszkolanek »

SWN pisze: 02 lis 2020, 15:25 Stare, drobne wątki zamknięte + odnośniki do nich w nowym, zbiorczym temacie. Dotychczasowe 'poważne' posty by nie przepadły, jeśli już ktoś dał jakąś recenzję czy tam wskazówkę (bo połowa to i tak jakieś "po co znowu nowy temat" "no i komu potrzebny taki temat" "lygra co ty robisz" "zamknijcie ten temat"), a kontynuowałoby się od zera, na czysto
czemu nie chcesz połączyć, przecież te wątki zazwyczaj leciały ciurkiem, jak choćby wczorajsi ministranci, tu nie powinno być takich problemów jak w modzie, że się będą mieszać co post, imo lepiej by były połączone
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: SWN »

Nie no, nawet specjalnie się przyglądałem jak to zorganizować przed połączeniem. Wyobraź sobie - leci dyskusja o ministrantach, wspomnieniach ludzi z młodości, linki do afer pedofilskich, a nagle pięć postów z tematu Apostazja, gdzie Lygra wrzuca spadające ratingi kościoła w Mołdawii albo reportaż na temat zestawienia finansowego Radio Maryja z tematu o podatkach, tego nie dało się płynnie zgrać.

Zawsze preferowałem duże, zbiorcze tematy i dyskusje wynikające z bieżących okoliczności i pytań, a nie jakieś odpowiadanie osobom sprzed piętnastu stron albo co gorsza zakładanie specjalnie nowego tematu, żeby tylko usłyszeć "nie wiem" i dźwięk świerszczy.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: wrubel »

skąd ten głupi pomysł? przecież tematy w których nikt nie pisze spadną na dół i będzie gitarka, przynajmniej tak mówił* mi Pan Administrator jak prosiłem o ogarnięcie działu szyk lajfstajl

*po tygodniu i podjęciu tematu przez księżą niepożondka
Ostatnio zmieniony 02 lis 2020, 15:55 przez wrubel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: przedszkolanek »

SWN pisze: 02 lis 2020, 15:34 Nie no, nawet specjalnie się przyglądałem jak to zorganizować przed połączeniem. Wyobraź sobie - leci dyskusja o ministrantach, wspomnieniach ludzi z młodości, linki do afer pedofilskich, a nagle pięć postów z tematu Apostazja, gdzie Lygra wrzuca spadające ratingi kościoła w Mołdawii albo reportaż na temat zestawienia finansowego Radio Maryja z tematu o podatkach, tego nie dało się płynnie zgrać.
piękna silva rerum, nie rozumiem twojego uprzedzenia dla takiego rozwiązania
pomijam już fakt, że idealnie oddaje mętlik w głowie autora ww. tematów
dla mnie bomba
ksiazenieporzadek

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: ksiazenieporzadek »

Jose pisze: 02 lis 2020, 15:15 Normalnie łączysz, tylko podmieniasz nicki autorów postów na raptowny, Sebastian iMag, drooohu i daveyo i powstaje type-topic
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: SWN »

wrubel pisze: 02 lis 2020, 15:53 przecież tematy w których nikt nie pisze spadną na dół i będzie gitarka, przynajmniej tak mówił* mi Pan Administrator jak prosiłem
A nie spadły? Niżej aktualna topka aktywnych tematów w dziale
Spoiler
Obrazek
Z tego co widzę całkiem normalny, szeroki zestaw basicowych tematów i niewidzialna ręka rynku zawsze reguluje gdzie userzy chcą dyskutować - tak jak mówił Pan Administrator. Tematy typu Kappa, Cropp, House na końcu strony z ostatnią aktywnością 26 września (czyli typowe pośmialim się i do zapomnienia) - tak jak mówił Pan Administrator.

Co się nie zgadzało w moich przewidywaniach? :dunno:

W tym temacie odpowiadam na waszą propozycję...bo to wasza propozycja, sam z siebie nadal zostawiłbym to na zasadzie "jak kogoś interesuje to się wpisze, jak nie to samo spadnie".
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ksiazenieporzadek

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja na początku też się wkurwiałem na te debilne tematy, ale one i tak spadają po czasie więc wyjebane

skoro opcja powiedzieć mu, żeby nie napierdalał hurtowo nie działa to lepiej ignorować
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: RW0 »

Ale z tego powodu jest zajebane 5 stron tematów.. Dla mnie to wygląda niesamowicie źle i normalnie mogłaby wpaść do tego działu usterka.tv i by się z tego śmiali.

Mnie satysfakcjonują tylko takie rozwiązania:
1) usunięcie tych tematów na amen, w razie potrzeby stworzenie jednego dla sieciówek etc. bez przenoszenia postów
2) złączenie tych tematów w jeden - nawet w sposób chaotyczny i tak jak swn opisałeś w spoilerze i usunięcie oryginalnych tematów. bo kurde to nie bedzie wygladac tak:
RW0 pisze: 02 lis 2020, 15:21 -Witam ma ktoś z was buty fila?
-Witam ma ktoś z was buty nike?
-Jakie buty polecacie na lato?
-Witam ma ktoś z was buty adidas?
-Ja miałem ze dwie pary i mogę polecić
-Jak czyścicie takie buty?
-Czemu
-ZX500
-Ja normalnie piorę
-Co ty pierdolisz, przecież zajebisty but
tylko raczej tak
-BUTY CCC 108ZL LINK.JPG - z tematu o CCC
-KAPELUSZ SŁOMIANY TKMAX 1200ZŁ - z tematu o słomianych kapeluszach
-TK MAX PORMOCJE KURTKA CARHART - z tematu o tkmaxie
-KUPIŁEM KURTKE CARHART - z tematu o carhart
W tych tematach o które chodzi nie ma żadnej dyskusji, usuwając to w pizdu albo łącząc bez przemyślanej kolejności żadnej wartości merytorycznej czy ciekawej dyskusji nie tracisz.
ksiazenieporzadek

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: ksiazenieporzadek »

albo powypierdalać te tematy, w których nie ma nic wartościowego (czyli takie gdzie jest post lygrysa i śmieszkowe innych ludzi; lygrys nawet nie skapnie się tbh)
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Złączenie tematów w szyk/lifestyle

Post autor: wrubel »

kurwa kogo obchodzi dyskusja o topach z sinsay albo jeansach GAP, po prostu to wypierdol i trzeba założyć jeden temat do rozkminy ogólnej albo nie zakładać i już, bronisz się jak opętany przed zrobieniem porządku w dziale, beka


no chyba, że zgodnie z REGULAMINEM nie możesz zabronić postować lygrysowi jak już wcześniej pisałeś
ODPOWIEDZ