Aplikacja na telefony

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Aplikacja na telefony

Post autor: TheD »

Raczej to jest z kategorii trochę utopijnych, ale imo przydałaby się apka dla forum na telefony.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
ksiazenieporzadek

Re: Aplikacja na telefony

Post autor: ksiazenieporzadek »

tapatalk
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Aplikacja na telefony

Post autor: SWN »

Tworzenie i zajmowanie się dedykowaną aplikakcją, kiedy 1) korzystałoby z niej 50 osób 2) do wyboru są dwie całkiem fajnie działające opcje, czyli przeglądarka albo lżejszy tapatalk to według mnie sztuka dla sztuki. Tak naprawdę wszystko czego potrzeba już się tam znajduje, nie wyobrażam sobie co dodatkowego miałaby zawierać apka, przecież to też byłoby po prostu scrollowanie postów z okienkiem na odpowiedź na dole.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Aplikacja na telefony

Post autor: instinkt »

na operze w telefonie działa super przecież
nie wiem jak na innych przeglądarkach
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Aplikacja na telefony

Post autor: Jose »

Jak w apce bd działać ignorowanie tematów, to jestem za
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Aplikacja na telefony

Post autor: daveyo »

@Jose jakie tematy byś ignorował?
ksiazenieporzadek

Re: Aplikacja na telefony

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ja bym ignorował w pl rap założone przez ciebie, żeby nie musieć się przebijać przez to scierwo jak wchodzę w nieprzeczytane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Aplikacja na telefony

Post autor: Jose »

daveyo pisze:[mention]Jose[/mention] jakie tematy byś ignorował?
Cały Kącik gracza, większość Mody i połowę offtopiku.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Aplikacja na telefony

Post autor: daveyo »

Ja kompletnie nie mam problemu z tematami/postami innych użytkowników i nie mam zamiaru nikogo ignorować czy coś. Po prostu jeśli coś mnie nie interesuje to po prostu w to nie wchodzę i nie jest to jakaś trudna rzecz i nie potrzebuję jakichś zaawansowanych opcji żeby to zneutralizować, a druga sprawa jest taka, że czasami w temacie, który mnie kompletnie nie interesuje jakaś osoba może dać naprawdę dobrego posta, który mnie zainteresuje i zmotywuje do zgłębienia tematu czy coś. Ja jestem otwarty na każdą dyskusję i staram się nie zamykać w ramach.
ksiazenieporzadek pisze: 22 sie 2020, 22:02 Ja bym ignorował w pl rap założone przez ciebie, żeby nie musieć się przebijać przez to scierwo jak wchodzę w nieprzeczytane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
i byś odebrał sobie tą przyjemność bycia na czasie w PLHH?
ksiazenieporzadek

Re: Aplikacja na telefony

Post autor: ksiazenieporzadek »

przesłuchałem trzy płyty plhh w tym roku i w zupełności mi wystarczy
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20274
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Aplikacja na telefony

Post autor: phobos »

jeśli w apce by się dało zrobić ignorowanie tematów to tak samo by się dało w przeglądarce, to tylko metoda wyświetlania, silnik forum na serwerze jest ten sam a to w nim tkwi problem
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Aplikacja na telefony

Post autor: Jose »

daveyo pisze: 22 sie 2020, 22:12 Ja kompletnie nie mam problemu z tematami/postami innych użytkowników i nie mam zamiaru nikogo ignorować czy coś. Po prostu jeśli coś mnie nie interesuje to po prostu w to nie wchodzę i nie jest to jakaś trudna rzecz i nie potrzebuję jakichś zaawansowanych opcji żeby to zneutralizować, a druga sprawa jest taka, że czasami w temacie, który mnie kompletnie nie interesuje jakaś osoba może dać naprawdę dobrego posta, który mnie zainteresuje i zmotywuje do zgłębienia tematu czy coś. Ja jestem otwarty na każdą dyskusję i staram się nie zamykać w ramach.
No ja sb żyję bez tego i jakoś bardzo nie marudzę, choć nie ukrywam, że by mi się przydało, bo korzystam z opcji "Nieprzeczytane posty" i miałbym tam mniej lub bardziej wyselekcjonowane tematy, a tak mi się w koło pokazuje tam LGBT, Polityka, losowe wersy daveyo czy livescore, no i czasem wchodzę i niepotrzebne marnuję tam czas czytając albo co gorsza pisząc.
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Aplikacja na telefony

Post autor: Miechu »

SWN pisze: 22 sie 2020, 2:54 Tworzenie i zajmowanie się dedykowaną aplikakcją, kiedy 1) korzystałoby z niej 50 osób 2) do wyboru są dwie całkiem fajnie działające opcje, czyli przeglądarka albo lżejszy tapatalk to według mnie sztuka dla sztuki. Tak naprawdę wszystko czego potrzeba już się tam znajduje, nie wyobrażam sobie co dodatkowego miałaby zawierać apka, przecież to też byłoby po prostu scrollowanie postów z okienkiem na odpowiedź na dole.
jak wyżej + koszt ogarnięcia kuca do zaprogramowania tego. Spoko pomysł, ale chyba dla ślizgawki nieprzydatny.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Zablokowany