Embedowanie Apple Music

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Embedowanie Apple Music

Post autor: przedszkolanek »

Finn pisze: 05 lip 2020, 13:53 Witam,
zwracam się prośbą o zrobienie tak, by link do albumu z apple music pokazywał się jak wtedy, gdy dodajemy album ze spotify - playlista, a nie tylko link.
Finn pisze: 13 sie 2020, 11:45 i co, co? da radę zrobić?
@SWN
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Embedowanie Apple Music

Post autor: SWN »

Z tego co widzę Apple Music nie ma jako takiego embedowalnego playera bez logowania się (śmieszne ograniczenia typu wyłącznie 30 sekundowy preview utworów), wymuszają na użytkowniku podłączenie się do applowskiego konta, więc trochę pojebane.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Embedowanie Apple Music

Post autor: przedszkolanek »

zasadniczo to samo jest ze spotify
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Embedowanie Apple Music

Post autor: SWN »

Zasadniczo tak, ale Spotify działa jakby sam w sobie, a ten embedowany odtwarzacz appla po kliknięciu przenosiłby chyba i tak na stronę albumu (w sensie do itunesa na przeglądarce), taki średni ten deal że na forum masz playlistę, ale i tak musisz iść do nich
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Embedowanie Apple Music

Post autor: przedszkolanek »

nie wiem, może, zrobiłem temat, bo mnie się przykro zrobiło, że kolega finn się co chwile dopomina, a nikt tego w ogóle nie widzi
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Embedowanie Apple Music

Post autor: Finn »

Dziękuję, przedszkolanku. Ja dodam od siebie, że to estetyczniej wygląda, jeśli jest pokazane jako playlista. Na jakichś stronkach widziałem, że można, to na pewno ślizgery mogłyby mieć.
ODPOWIEDZ