Łączenie posta pod postem

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Łączenie posta pod postem

Post autor: crbn »

Proponuję zainstalowanie jakiegoś dodatku, który łączyłby dwa posty napisane pod rząd przez jednego autora. Wiem, że w regulaminie jest napisane, że należy usunąć stare i dać jego treść + treść nowego, ale taki dodatek zwyczajnie by ułatwił pisanie i przede wszystkim pisał datę nowego postu, typu "dodano po 2 godzinach". Nie trzeba by się bawić z kopiowaniem starego i usuwaniem.

Coś w tym rodzaju:
https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... tsmerging/
Obrazek
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: Jose »

Oszczędziłoby to kilku kliknięć, propsuję.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Łączenie posta pod postem [dodane]

Post autor: SWN »

Nie miałem pojęcia o istnieniu takiego addona, props :)

Zainstalowałem i spolszczyłem. Jest możliwość dodawania wyjątków, więc póki co dałem Livescore, który rządzi się swoimi prawami i nie widzę tam problemu w spamowaniu całymi seriami. Posty łączą się automatycznie (do 72h), chyba że z jakichś powodów zaznaczycie przycisk widoczny pod oknem tekstu:
Spoiler
Obrazek
Dzięki za podrzucenie.

Dodano po 2 minutach 49 sekundach:
Re: Łączenie posta pod postem
Test 123
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: crbn »

Pytanie, w sumie ważne - czy po dodaniu nowego posta aktualizuje się data posta? W sensie, że jak ktoś chce dodać post pod postem z drugiej strony forum, to temat wejdzie na pierwszą stronę jako najnowszy?
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: SWN »

Tak, jeśli zrobisz dopisek to godziną ostatniej aktywności w temacie będzie właśnie czas dopisku.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: crbn »

No i super, dziękuję, chyba najszybciej przeprowadzona zmiana ever. :D

Dodano po 18 minutach 41 sekundach:
Ej, a w sumie skoro nie łączą się po 72h, to co wtedy, nadal trzeba edytować, usuwać i nowy napisać? W sumie da się ustawić interwał, który chyba za to odpowiada. IMO można by dać na tydzień, a potem niech se ludzie piszą post pod postem, bo wtedy raczej ciężko doszukiwać się chęci nabijanie postów czy czego tam.
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: SWN »

Ustawiłem to 72h zupełnie subiektywnie, po prostu wyszedłem z takiego samego założenia jak ty o tygodniu. No ale ok, podbiłem do 168, zobaczymy jak się będzie sprawowało i przede wszystkim czy nie wyskoczy nic technicznego.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: Jaayu »

co to kurwa jest ale faza
ale nie umiem z tego korzystac, wyjebalo mi ze post pod postem, wyglada superancko
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: daveyo »

Zajebista ta opcja jest, szacunek za podsunięcie pomysłu jak i szybkie wdrożenie. Bardzo przydatna i praktyczna rzecz.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: Jose »

coś się pierdaczy na tapatalku niestety

Obrazek

nie mam nic przeciwko temu, zeby Young Sentino pojawiał się w kazdym poście, ale coś nie hula
ksiazenieporzadek

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: ksiazenieporzadek »

i cyk warn za post pod postem powinien wlecieć
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: WHITE »

świetna sprawa to łączenie
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: SWN »

Jose pisze: 23 lip 2020, 13:01 coś się pierdaczy na tapatalku niestety
Ehh, wiedziałem że coś za ładnie szło. Niestety, tapatalk wygląda na obrażonego na phpowskie wtyczki i podobnie jak w przypadku spoilerów - o ile te już wykonane można ogarnąć, tak pisanie posta z desktopa i tapatalka to dwa zupełnie oddzielne procesy. Funkcja sprawdzenia kto jest autorem ostatniego posta, porównanie go z chcącym wysłać kolejnego i ewentualne dodanie dopisku według gotowego szablonu - to wszystko dzieje się po stronie samego forum, a tapa jakby to powiedzieć hmm...udostępnia wam jedynie okno tekstowe z pominięciem reszty. Przykro mi to zawsze pisać jako odpowiedź, ale jedyne co mogę kontrolować w apce tapatalka to jakieś pierdoły typu logo, banner, kolory, blokowanie widoczności i póki co nic nie poradzę.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: Jose »

tyle już zarobiłeś na slizgawce, że mógłbyś wykupić tego tapatalka ;////
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: instinkt »

po co w 2020 używać chujowego tapatalka jak stronka elegancko śmiga na normalnej mobilnej przeglądarce
ksiazenieporzadek

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: ksiazenieporzadek »

Bo jest wygodniejszy od safari


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: oldschool »

Nie zjebało się coś? Dodawałem post w temacie o Wiśni Bakajoko i się nie łączy z poprzednim. Nie mam zaznaczonego "nie łącz z poprzednim postem".
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: SWN »

Daj link do postów
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: oldschool »

Napisałem nowy teraz i znowu nie połączyło:
viewtopic.php?p=342676#p342676

Wcześniej napisałem mniej więcej to samo 2 razy, ale usunąłem po chwili widząc, że ta funkcja nie działa. Jeśli jako admin widzisz usunięte posty, to sam zobaczysz.

Dodano po 46 sekundach:
A tutaj działa?

Dodano po 20 sekundach:
No działa :bag:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Łączenie posta pod postem

Post autor: SWN »

@oldschool tak jak myślałem
SWN przy okazji wprowadzenia wtyczki w tym temacie pisze: 19 lip 2020, 20:18 Ustawiłem to 72h zupełnie subiektywnie, po prostu wyszedłem z takiego samego założenia jak ty o tygodniu. No ale ok, podbiłem do 168, zobaczymy jak się będzie sprawowało i przede wszystkim czy nie wyskoczy nic technicznego.
Wtyczka działa przez 168 godzin jako scalanie tego co ci się 'przypomniało', kolejne posty dodaje już jako nowe;)
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ