Dodanie subforum raperska twórczość własna

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Subforum - Twórczość własna

Tak
8
36%
Nie
14
64%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Dodanie subforum raperska twórczość własna

Post autor: mario995 »

Moim zdaniem nie. Jak to się rozniesie narazimy się na wysyp kont z jednym postem, które będą spamować swoimi nagrywkami na bardzo różnym poziomie, nie wnosząc za wiele do forumkowego ekosystemu, albo co gorsza stając się prowami, a to może tylko obniżyć poziom forum. Oczywiście nie jestem zwolennikiem pompowania jakiejś "elitarności" ślizgawki, ale myślę, że ślizgawka ma fajny poziom i nie warto go narażać zbędnymi posunięciami ;)
Mamy temat na twórczość własną i moim zdaniem to wystarczy, kto chce to tam zagląda :)
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Dodanie subforum raperska twórczość własna

Post autor: Jose »

To byłoby nawet okej. Można byłoby tam wrzucić wszystkie tematy prowadzone przez daveyo, na które każdy ma wywalone, a oprócz tego i tak jest kilka tematów z jednym kawałkiem czy tylko z wrzutami autora. Generalnie to wszystko powinno lecieć do „Tu wrzucajcie wasze tracki”, ale uznałem, że nie ma co z tym walczyć, bo to nie łamie regulaminu. Na pewno taki ruch pomógłby w porządku w dziale Wykonawcy, którzy przez te podbitki z trackami nieznanych raperów jest mega nieczytelny i trzeba się przekopać przez stos no-name’ów, by dojść do kogoś znanego.

Problem jest natomiast taki, że będzie mega trudno wyznaczyć granicę między tym, co zasługuje na dział Wykonawcy, a co na Twórczość własna. Aczkowiek to jest do ogarnięcia.

A potencjalny zalew promujących się raperów z setką wyświetleń raczej nam nie grozi (wrzucają kawałki tak czy inaczej), a gdyby nawet nastąpił to nie przeszkadzałby innym, bo łatwo można byłoby odsiać te posty nie wchodząc do działu albo jednym kliknięciem pyknąć „oznacz jako przeczytane”.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Dodanie subforum raperska twórczość własna

Post autor: daveyo »

Umniejszasz mojej pracy jaką tutaj wykonuję. To chyba świadczy o poziomie muzycznym na tym forum, że jest brak zainteresowania, nic z tym nie zrobię. Ja jakbym był tutaj ze względu na muzykę to chętnie sprawdzałbym "noł nejmów", bo też na tym to polega.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Dodanie subforum raperska twórczość własna

Post autor: WHITE »

Nie każdy ma tyle czasu co ty żeby sprawdzać nołnejmow gdzie 1 na 100 jest może dobry
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Dodanie subforum raperska twórczość własna

Post autor: Jose »

Ale ja nie mówię, że masz przestać czy że mi to przeszkadza (przyzwyczaiłem się), ale jak ktoś nie wczuty w ósmoligowy rap wbija w topic i widzi np. taką zbitkę:
Obrazek
to może się zastanawiać, gdzie się znalazł, zanim dokopie się do Żabsona, Piha czy Soloneza.


Dodałem ankietę.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Dodanie subforum raperska twórczość własna

Post autor: daveyo »

No tak, gdzie on się znalazł, gdzie Taco, Quebonafide i Pro8l3m, jeśli ktoś interesuje się muzyką i wchodzi na takie forum widząc jakieś nieznane ksywki to dla mnie osobiście jest to zajebista sprawa, bo można poznać kogoś innego.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Dodanie subforum raperska twórczość własna

Post autor: DeDoK »

No zajebista o ile nie Ty założyłeś temat danemu raperowi

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Dodanie subforum raperska twórczość własna

Post autor: onizuka »

nie tyle twórczość własne co właśnie oddzielenie tych wszystkich randomowych tematow zakladanych przezz daveyo. Goscie maja po kilkaset wyswietlen pod kawalkami, po co im temat :bag: dział lokalni i wszystko załatawione i w głównym dziale bardziej czysto
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1707
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Dodanie subforum raperska twórczość własna

Post autor: knarku »

to może kompromis - zamiast twórczość własna to subforum daveyocore

ja tak sobie kminie jedynie, czy nie zrobi sie z tego drugi e raper gdzie beda wpadac zawodnicy z jednym postem i postowac jedynie swoje numery, chociaz z drugiej strony to wystarczy tam nie wchodzic

ty no moze byc, ja tam sprawdzam od czasu do czasu co tam ciekawego wpada chociaz z polskim rapem jest ciezko
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Dodanie subforum raperska twórczość własna

Post autor: SWN »

Wszystko rozbija się o to, że - jakkolwiek brutalnie dla młodych raperów by to nie brzmiało - większość ludzi ma w dupie sprawdzanie jakichś lokalnych gostków. Zapewniam was (a widzę to po ruchu w danych częściach forum), że jeśli wrzucenie nowego kawałka do 'Wasze tracki' nie dało wam boosta popularności, to założenie oddzielnego, zaniedbanego tematu z opisem na dwie linijki też nic nie da, a wręcz znajdzie się grupa osób (w tym choćby ja), którą takie bieda-CVki zwyczajnie wkurwiają i oddalają od zapoznania się z twórczością.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ksiazenieporzadek

Re: Dodanie subforum raperska twórczość własna

Post autor: ksiazenieporzadek »

przecież jest temat beka z lokalnych
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Dodanie subforum raperska twórczość własna

Post autor: cukier »

Raczej ataku jednopostowców nie trzeba się obawiać, bo ślizgawka popularna jest wśród starego ślizgu i tych, co nie mogli się zarejestrować. Są wyjątki, ale zazwyczaj promują się typki na grupach facebook i to jest ich marketingowe ograniczenie, bo wielu się już nawet na wszystkie stronki bez wyświetleń nie chce wbijać. Myślę, że tematów jest zbyt dużo i wystarczyłby jeden temat gdzie ktoś sobie może wrzucić jakiś numer bez potencjału na rozwinięcie większej dyskusji.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
ODPOWIEDZ