[pomysł] płatne emoji jak na reddicie

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
suedehead
Posty: 70
Rejestracja: 09 maja 2020, 16:28

Re: [pomysł] płatne emoji jak na reddicie

Post autor: suedehead »

po to, abym mógł dać łapkę w górę/dół gdy się z kimś zgadzam/podoba mi się co napisał, lub odwrotnie, a niekoniecznie mam ochotę wyrażać to aż tak wylewnie jak np. WYPIERDALAJ LAMUSIE SKLEJ PIZDE SYNU SZMATŁAWCA, lub rozjebał :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [pomysł] płatne emoji jak na reddicie

Post autor: daveyo »

ja bym dał opcję bez minusów żeby nikomu przykrości nie robić, same plusy spoko opcja.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [pomysł] płatne emoji jak na reddicie

Post autor: phobos »

nom bo minusik w internecie to taka przykrość że japierdolę

ale same plusy i minusy zniechęcają do pisania posta, no bo po co forum dyskusyjne które się opiera na pisaniu postów pod swoim nickiem i wiadomo od razu kto napisał i co jak można dać plusa/minusa idąc za tłumem jak na jakimś wykopie
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [pomysł] płatne emoji jak na reddicie

Post autor: KillerCroc »

Dokładnie, zrobi się od razu plusowanie zaprzyjaźnionych mordeczek i minusowanie niepopularnych. Takie osobistości jak ty Daveyo to będą miały więcej minusów niż postów a to już sprawi że nie będziesz nikim tylko kimś i twój plan życiowy się nie powiedzie
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [pomysł] płatne emoji jak na reddicie

Post autor: SWN »

Temat plusów i minusów był przegłosowany zaraz po otwarciu forum (negatywnie), część argumentacji z tego co widzę nadal jest aktualna, także nie będę przedłużał i zamykam temat przypominając o organizacji działu propozycji! (jeden pomysł = jeden temat)
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Zablokowany