Problemy w działaniu forum

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: daveyo »

Też tak miałem, ale jak wyczyściłem całą historię, ciasteczka itp. to już nie pokazuje.
ksiazenieporzadek

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: ksiazenieporzadek »

czytanie postów 2rzyna daje raka po prostu
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Ablazir »

wypierdoliło mi z 30 pw ze skrzynki losowo chyba
ktoś miał też taki problem?
Obrazek
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: phobos »

poprawiłem skrypt co dodaje do ignorowanych, by matchował http i https

https://pastebin.com/raw/yDgRkT1x
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9069
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: genocidegeneral »

[mention]SWN[/mention] na górze strony wisi jedynka informująca mnie o nowej wiadomości, ale w skrzynce jej nie ma, zakładam że to informacja o forum dla elfów od zbanowanej w międzyczasie kropeczkicyferki, da się to jakoś naprawić?

Irytuje mnie ta jedynka jak ja pierdolę.
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: przedszkolanek »

genocidegeneral, możesz kliknąć w powiadomienie
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Wyczyść powiadomienia albo spróbuj oznaczyć wszystkie wiadomości jako przeczytane
Spoiler
Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1421
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: bronek »

Siemano, mam od paru dni problem z ciaglym wylogowywaniem. Wczeniej logowalem sie raz, klikalem "zapamietaj mnie" i mialem spokoj przez dlugi czas typu nwm, miesiac? A teraz musze sie logowac pare razy dziennie, czasami nawet jak przegladam forum to mnie wylogowywuje i musze ponownie sie zalogowac.
Na tapatalku mnie nie wywala wiec nwm, moze jakis problem z przegladarka? Uzywam Chrome'a
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Może niegrzeczne pytanie, ale wpadło mi do głowy jako pierwsze i pasuje do "objawów" - nie usuwasz historii przeglądarki albo nie masz ustawianych jakichś opcji incognito? :twisted:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1421
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: bronek »

Historii nie usuwam nigdy na kompie, a jak mowisz o opcji incognito to chodzi ci o to czy mam wlaczona przegladarke w trybie incognito przegladajac forum? Jak tak to nie, przegladam normalnie...
Moze cos z ciasteczkami? Ja sie sesja przechowuje na forum?

e: nwm czy pomoze ale zrobilem skrina: Obrazek
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: wst »

Da się coś zrobić z tym ciągłym wylogowywaniem z konta?
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1421
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: bronek »

Dobra, ja dzisiaj sie zalogowalem ze sluzbowego laptopa i tak siedzialem na nim i nie mialem problemu, ale uzywalem w trybie incognito. Wiec raczej cos z moim kompem. Zrobilem hard refresh cache'a i zaznaczylem opcje z usunieciem ciasteczek ktora sie pojawia na dole na stronie logowania. To nie pomoglo, wiec dzisiaj probuje korzystac z forumka w trybie incognito przez caly czas, moze to cos zmienia :huh:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Osobiście nie przychodzi mi za bardzo nic do głowy, bo z tego co się orientuję to nie jest jakiś hurtowy problem tylko przypadek pojedynczych jednostek, więc wolałbym się obejść bez rozwiązań typu tworzenie nowych ciasteczek albo resetowanie sesji. Sprawdzajcie na początku swoje konto w innych warunkach (choćby właśnie na innym komputerze) i będzie można wtedy jednoznacznie określić czy to problem przeglądarek u danych osób, czy faktycznie forum :razz:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Bolo »

Może być tak, że ci wifi rozłącza i wylogowuje, ja tak mam na telefonie jak se kawusie w pracy robię i daleko do ruterka i przeskakuje z wifi na pakiet danych co chwilę.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: wst »

SWN pisze: 26 mar 2020, 19:01 Osobiście nie przychodzi mi za bardzo nic do głowy, bo z tego co się orientuję to nie jest jakiś hurtowy problem tylko przypadek pojedynczych jednostek, więc wolałbym się obejść bez rozwiązań typu tworzenie nowych ciasteczek albo resetowanie sesji. Sprawdzajcie na początku swoje konto w innych warunkach (choćby właśnie na innym komputerze) i będzie można wtedy jednoznacznie określić czy to problem przeglądarek u danych osób, czy faktycznie forum :razz:
Mam to na służbowym i na prywatnym, na windowsnie i na maku.
Raz się trzyma parę dni, raz co minutę wyrzuca.
Bolo pisze: 26 mar 2020, 20:32 Może być tak, że ci wifi rozłącza i wylogowuje, ja tak mam na telefonie jak se kawusie w pracy robię i daleko do ruterka i przeskakuje z wifi na pakiet danych co chwilę.
Nie nie, tylko computer i cały czas na tym samym wifi.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: mario995 »

Nie wiem, czy to jest dobre miejsce, ale nie znalazłem pasującego na 100%, więc jak coś z góry przepraszam xD
Mam taką maleńką propozycję co do działania.forumka. Mianowicie myślę, że przydałoby się hiperłącze, które po kliknięciu w logo ślizgawka na telefonie, przenosiło by na stronę główną forumka. Niby pierdółka, ale zawsze spoko i ułatwia życie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: przedszkolanek »

mario995 pisze: 27 mar 2020, 20:26 Mianowicie myślę, że przydałoby się hiperłącze, które po kliknięciu w logo ślizgawka na telefonie, przenosiło by na stronę główną forumka. Niby pierdółka, ale zawsze spoko i ułatwia życie
jak dobrze pamiętam to tysiąc ludzi już o to prosiło wcześniej
i już nie pamiętam dlaczego się nie da tego zrobić
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: mario995 »

No szkoda, niemniej dzięki za wyjaśnienie [mention]przedszkolanek[/mention]
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: przedszkolanek »

nie ma za co, ale może się coś od tego czasu zmieniło i jednak da się zrobić
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: deska »

da się jakoś wyłączyć to, że przy zaznaczaniu tekstu w poście pojawia mi się opcja skopiowania cytatu do pola szybkiej odpowiedzi? Zawsze jak coś czytam, to w chuj zaznaczam myszką i dużo klikam na odpierdol, więc regularnie przerzuca mnie nagle na dół strony
ODPOWIEDZ