Problemy w działaniu forum

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: oyche »

a jak klikniesz w slizgawka.eu? bo wtedy u mnie zaczyna zerkac
ksiazenieporzadek

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: ksiazenieporzadek »

już wiem czemu, u mnie automatycznie przenosi po włączeniu tapa do zakłądki Dyskusje na dole w pasku, a po lewej stronie jak wbije na strona główna to też ta babka jest
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: oyche »

ladnie jest teraz, tylko logo na pierwszym planie zaslania napisy w tle
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

W wolnej chwili machnę coś dedykowanego dla tapatalka, teraz po prostu wrzuciłem tło z fp żeby nie było że baba wisi
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: deska »

[mention]oyche[/mention] chyba ktoś po prostu cię obserwuje, zaklej przednią kamerke
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: przedszkolanek »

Informacje
Słowa pominięte ze względu na dużą częstotliwość występowania: time.
Aby rozpocząć wyszukiwanie, należy wprowadzić przynajmniej jedno słowo. Minimalna liczba znaków w słowie to 4 i nie może zawierać więcej niż 14 wieloznaczników (*,?).
coś było zmieniane w ustawieniach? pierwszy raz mi coś takiego zrobiło przy 4wyrazowym
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: WHITE »

Ze względów bezpieczeństwa zapytanie zostało zablokowane przez Modsecurity.

Jeśli jest niezbędne do funkcjonowania witryny, prosimy o kontakt.
chciałem poprawić post w polityce, potem dać na nowo i nie mogę
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Wonsz
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2019, 12:57

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Wonsz »

Obrazek——————————————
Za chuj pański nie działają mi te linki przez Tapatalk. Używałbym przeglądarki ale tam dla odmiany nie mogę się zalogować xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ksiazenieporzadek

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: ksiazenieporzadek »

bo media nie działa w tapatalku
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

To prawda. Ja niestety nie mam praktycznie nic do gadania od strony tapatalkowej, mogę se kolorki pozmieniać co najwyżej.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: MoTyW »

ajjkolorek
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: instinkt »

są plany żeby ogarnąć poprawne działanie "oznaczania"?
bo znów 2/3 mi się nie wyswietliły :dunno:
i jak widać po kilku postach nie tylko ja mam z tym problem
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6496
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Jose »

Tak samo jak cb z forum
ksiazenieporzadek

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: ksiazenieporzadek »

:lol: :lol:

btw props swn za wyjebanie tego potwierdzania oznaczenia nieprzyczytanych, wielkie 5 dla cb
Ostatnio zmieniony 13 maja 2020, 19:00 przez ksiazenieporzadek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: arboozrap »

Usuwanie ludzi bez powodu? Nie żebym bronił tej Pani, ale co ona zrobiła, że ją usuwacie?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6496
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Jose »

Kolejne multikonto.
Awatar użytkownika
bania
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgar

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: bania »

bania pisze: 31 mar 2020, 10:25 Jest gdzieś opcja do ustawienia - przejdź do pierwszego nieprzeczytanego posta?

e: dzięki :)
ksiazenieporzadek pisze: 31 mar 2020, 10:56 tak, klikasz na czerwony kwadracik obok tematu
[mention]SWN[/mention] możesz ustawić że po kliknięciu na nazwę tematu przenosi do pierwszego nieprzeczytanego postu zamiast na pierwszą stronę albo dodać opcję do ustawień wyświetlania w profilu?
Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Groszek »

Przecież wystarczy kliknąć w czerwona okrągła duża ikonkę obok nazwy tematu i cie przeniesie do ostatniego nieprzeczytanego postu
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: przedszkolanek »

halo [mention]SWN[/mention] w waszych zdjęciach certyfikat bezpieczeństwa poszedł się jebać
może to tobie do czegoś potrzebne
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

przedszkolanek pisze: 14 maja 2020, 19:33 halo @SWN w waszych zdjęciach certyfikat bezpieczeństwa poszedł się jebać
Jak pochodzisz po forum zerkając na pasek adresu to zauważysz, że kłódka co jakiś czas znika, to nie jest jakaś wyjątkowa sytuacja. Jakiś czas temu zaktualizowałem regulamin i prosiłem w offtopicu, żeby ludzie dopilnowali, czy ich awatary pochodzą z legitnych hostingów (zasugerowałem wrzucanie wyłącznie na imgur i imgbb). Niestety, ale do tej pory spora część nie zauważyła tego/ma to w dupie i strona zostaje oznaczana jako niebezpieczna z racji pojawiających się adresów http (bez 's' jak psikutas) w źródle. Jak wyłapuje takich użytkowników (pokaż źródło strony>link z niecertyfikowanej strony) to staram się samemu podmieniać im awatary na imgur żeby już nie bawić się w PW z prośbami, ale dotąd pewnie została spora garstka. Po naprawie takiej grafiki (w 95% przypadków właśnie awatary) kłódka znów się pojawia, bo strona sama w sobie nie zawiera żadnych krzaków. Myślałem, żeby sankcjonować to warnami w celu przyspieszenia wymiany, ale po krótkim namyśle uznałem, że straszny kadłubizm i dużo ludzi kurwiłoby na takie rozwiązanie.
bania pisze: 14 maja 2020, 14:37 możesz ustawić że po kliknięciu na nazwę tematu przenosi do pierwszego nieprzeczytanego postu zamiast na pierwszą stronę
Po ostatnich zmianach w kwestii oznaczania działów/tematów jako przeczytane postanowiłem sobie, że nie będę zmieniał niczego działającego i ograniczę się jedynie do pracowania nad elementami, które ewidentnie szwankują. Dwie osoby poprosiły mnie o dodanie komunikatu pytającego o potwierdzenie, bo rzekomo łatwo oznaczyć sobie tematy przez przypadek (nie wiem, sam nie korzystam) więc dodałem takowy. Nie minął dzień i inna grupa osób narzekała czemu pojawiło się dodatkowe okienko, teraz muszą klikać dwa razy i tak dalej, więc trochę zirytowany uznałem, że pod względem drobnych preferencji wszystkim nie dogodzę, bo i tak znajdzie się ktoś, kto wolał inaczej.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ