Problemy w działaniu forum

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: daveyo »

Nie klikaj na odpierdol i powinno być dobrze, pozdro
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Pewnie że da się wyłączać, tylko po co byłaby wtedy funkcja selektywnego cytowania? Po to (z tego co pamiętam) ludzie sami prosili o ten bajer, żeby nie musieć cytować całych postów i wycinać wybranych fragmentów, także równie dobrze mógłbym wyrzucić bowdowna, bo czasem klika mi się emotka obok :D

Pzdr
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1667
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: MalkoNTENT »

O właśnie, a co do tego. Ma ktoś tak na telefonie, że po zaznaczeniu wyskakuje ta funkcja i za chuj nie znika? Co więcej przykładowo jak jest jakiś spoiler, nie mogę już go nacisnąć. Muszę odświeżyć stronę, żeby znikło cytowanie.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: deska »

chodziło mi bardziej o jakąś opcję wyłączenia tego indywidualnie tylko u siebie, ale dzięki za nic chłopaki
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: DeDoK »

nie wiem czy to problem, ale przez ulamek sekundy jak wczytuje sie strona to zamiast loga jest prosilver
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: KillerCroc »

U mnie też się tak dzieje ale tylko na szablonie nocnym, na zwykłym jeszcze nic takiego nie doświadczyłem
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
bania
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgar

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: bania »

Jest gdzieś opcja do ustawienia - przejdź do pierwszego nieprzeczytanego posta?

e: dzięki :)
Ostatnio zmieniony 31 mar 2020, 12:00 przez bania, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
ksiazenieporzadek

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: ksiazenieporzadek »

tak, klikasz na czerwony kwadracik obok tematu

nie otrzymałem powiadomienia o oznaczeniu w tym poscie viewtopic.php?p=212734#p212734 [mention]SWN[/mention] ratuj
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: PeterStillNinety's »

Te rozmiary awatara są za małe. 150 x 150 ?? Nie jestem demonem grafiki i jakiś tam program zmniejsza mi do 155 na 155 i nie chce przepuścić Panie moderatore Daj Pan chociaż 160 x 160

PS. To ważne

Jeszcze hostingi padają Ten miałem jakieś dwa dni Przerwa jakaś czy coś? Siedzimy.... Nic się nie dzieje...
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

[mention]PeterStillNinety's[/mention]

1. Nie musisz niczego skalować żadnymi programami. Możesz wrzucić grafikę o dowolnym rozmiarze, a dopiero ustawiając awatar na forum wklepujesz rozmiar (nie większy niż 150x150) i forum pomniejsza go samo.

2. Nie korzystaj z jakichś lamerskich hostingów (w twoim wypadku widzę że awatar stoi na iv.pl), w 2020 nie opłaca się używać nic innego niż imgur.com, gdzie obrazki stoją dopóki sam ich nie usuniesz.


Pozdrawiam
Zespół administracji
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: PeterStillNinety's »

No i czy od razu nie można było dać takiego moderatora na Ś....eu ja się pytam jak EsWuEn ? Dusza człowiek! :bowdown:
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2875
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: LWD »

siemano gdzieś już opisywałem swój problem, ale zrobię to ponownie. wyświetlają mi się powiadomienia o nowych postach w temacie "youtuberzy jak ja ich nienawidzę", mimo że nie obserwuję tego tematu i nie widzę nigdzie w żadnych opcjach by jego status był inny niż pozostałych tematów (do których nie dostaję powiadomień). myślę, że może to mieć związek z tym, że jakiś czas temu zakładałem temat o ekipie Friza, ktoś go przeniósł do tematu o youtuberach i chyba właśnie od tego czasu dostaję właśnie powiadomienia o każdym możliwym poście w ww. temacie. pomocy
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Poka screen powiadomienia
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2875
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: LWD »

[mention]SWN[/mention]
Spoiler
Obrazek
dobra, przeglądnąłem jeszcze raz tam opcje i wychodzi, że mam dodaną zakładkę na temat z youtubem, więc teraz jak to odznaczę powinno być git
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Dokładnie tak. Kliknij sobie w tę ikonkę i sprawdź, czy masz włączoną którąś z funkcji obserwuj/zakładka/powiadamiaj.

Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
vipdavid
Posty: 382
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: vipdavid »

Nie wiem może to pierdoła,ale zauważyłem,że opcja wspominek nie za dobrze działa na telefonach komórkowych.Zauważyłem przy postowaniu z fona na forumek.
Dopiero jak wpiszesz adresata w kod (Mention)(/Mention) to podkreśla się dopiero nick na czerwono.

Ktoś ma podobne odczucia ??
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Samo wpisanie znaku @ nie gwarantuje wołania. Na komputerze po wpisaniu go pojawia się lista z której wybierasz nick użytkownika i musisz potwierdzić ten wybór kliknięciem, dopiero wtedy okno posta zamienia ci to @ w nawiasy z kodem. Tak samo na telefonie - samo dopisanie przed nickiem małpy nie zamienia posta w wołanie, musisz albo zatwierdzić to sposobem wyżej, albo ręcznie wpisywać [ mention ] nick [ mention ].


W trakcie, z widoczną listą na której klikasz nick:
Spoiler
Obrazek
Po kliknięciu:
Spoiler
Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 636
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Burak »

[ref­]nick[/ref] krótsze do napisania, a chyba też wyświetla powiadomienie. Test: SWN
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Nie, ref to zwykłe pogrubienie jak chcesz przykładowo oddzielić akapity odpowiadając kilku osobom i nie woła.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: instinkt »

mi ostatnio nie wyskoczyły wcale conajmniej dwa powiadomienia o postach w których zostałem oznaczony
mój nick normalnie się palił się na czerwono tam, a nic mi nie wyskoczyło na pasku :dunno:


jeden post motywa w simracingu 6 kwietnia
drugi post użytkownika patryk w temacie o lidze legend z 12 kwietnia

ale 8 kwietnia dostałem powiadomienie po oznaczeniu przez PSZ w temacie o valorancie
ODPOWIEDZ