Kanał-muzyka

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Kanał-muzyka

Post autor: daveyo »

Nie wiem czy ten temat był poruszany, ale ostatnio się tak zastanawiałem czy może by nie stworzyć specjalnego kanału na którym wrzucane by były najciekawsze kawałki z tematu "Tu wrzucajcie wasze tracki". Ślizgawka to spora społeczność więc spokojnie dałoby radę kogoś wypromować czy nawet zgarnąć na stałe (taki mini-label). Wiadomo, że już jest sporo takich kanałów, które zajmują się stricte szukaniem nowych i ciekawych artystów, ale myślę, że im tego więcej tym lepiej. Jasna sprawa, że nie ograniczałoby się to tylko do tego jednego tematu "Tu wrzucajcie wasze tracki" trzeba by było to rozszerzyć. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Kanał-muzyka

Post autor: Rupert »

No bryxa moglibyśmy wynieść na salony xD

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6550
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kanał-muzyka

Post autor: Jose »

Imo spoko, tylko to sporo roboty - kontaktowanie się z raperami, robienie grafik, filmików, itd, ale jak masz czas, to pewnie, że można coś takiego ogarnąć.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kanał-muzyka

Post autor: daveyo »

Ja mógłbym być odpowiedzialny za kontakt, szukanie nowych artystów, prowadzenie tego kanału, bardziej w tę stronę. Potrzebny by był ktoś do szaty graficznej jedynie.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Kanał-muzyka

Post autor: baqlashan »

młode borsuki ślizgawkera, w pierwszej edycji chce rupiecia i dmg96
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Kanał-muzyka

Post autor: staroć »

no spoko by było
każdy np. by sobie sam robił grafikę
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1795
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Kanał-muzyka

Post autor: Addicted »

+ można byłoby umieszczać bity uczestników forumowego Beat Battle

http://slizgawka.eu/viewtopic.php?f=12&t=3004 ;)
Awatar użytkownika
fvntvsycool
Posty: 170
Rejestracja: 17 lis 2019, 23:13

Re: Kanał-muzyka

Post autor: fvntvsycool »

o ile obędzie się bez lizania chuja kolegi to lux
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kanał-muzyka

Post autor: daveyo »

Zapomniałem napisać, że na tę chwilę pomysł został odrzucony.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Kanał-muzyka

Post autor: szpilman »

[*]





"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Kanał-muzyka

Post autor: Ablazir »

to moze patrony jak na slg?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6550
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kanał-muzyka

Post autor: Jose »

Patronaty działają przecież, przedszkolanek ogarnia.

Pomysł kanału upadł, bo więcej głosów było za tym, że jednak jesteśmy wciąż zbyt mali, by promować, a raczej my sami potrzebujemy promocji. Pokazują to też te patronaty - raczej ani Dwaena ani Segiemu nie napędziliśmy super ruchu i choć sam entuzjastycznie patrzę zarówno na patronaty, jak i na kanał, to te kubły zimnej wody mają sens.

Wiecie, jak to jest - pomysłów milion, ale nie ma komu ich realizować, fanpage też działa w kratkę (chociaż skała ostatnio ładnie wrzuca) i myślałem, żeby ten pomysł daveyo przenieść tam, czyli robić codziennie/cotygodniowe wrzutki najważniejszych singli lub informacji, ale daveyo nie był zainteresowany. Jakby ktoś inny chciał, to zapraszam na PW.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kanał-muzyka

Post autor: przedszkolanek »

sprostowania dwa
Jose pisze: 02 sty 2020, 21:56 Patronaty działają przecież, przedszkolanek ogarnia.
nic nie ogarnia, tylko pilotuje jeden konkretny Segiego i nie planuję tego przedłużać (zresztą się na jeden tylko umawialiśmy). Ewentualnie jakby Segi chciał współpracować przy jakichś przyszłych projektach, to o ile będę w stanie, to się będę mógł podjąć. Jakby ktoś chciał się tym zajmować, to bynajmniej nikomu miejsca nie zajmuję
Jose pisze: 02 sty 2020, 21:56 Pomysł kanału upadł, bo więcej głosów było za tym, że jednak jesteśmy wciąż zbyt mali, by promować, a raczej my sami potrzebujemy promocji.
Moderacja to widzę myśli jak dziewiętnastowieczni kapitaliści. Z mojego punktu widzenia patronaty bardziej opłacają się forum niż raperowi, i to forum w statsach zyskuje na tym trochę więcej. Na tym polegają choćby młode wilki popkillera :) przecież ematej nie bierze tam kogoś żeby go promować, tylko żeby samemu robić wyniki na cudzym grzbiecie
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Kanał-muzyka

Post autor: cukier »

Jak coś, zawsze mogę wspomóc jakąś grafiką czy montażem. Czasem uda się sieknąć coś fajnego, więc zawsze to coś ;)
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kanał-muzyka

Post autor: daveyo »

[mention]cukier[/mention] możesz wrzucić jakieś swoje prace jeśli takowe masz ;)
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Kanał-muzyka

Post autor: cukier »

[mention]daveyo[/mention] kiedyś miałem wrzucone w temacie ślizgawkArt, ale z tego co widzę linki już powygasały. jak mi się kiedyś zachcę, to zrobię reupload tych co nie wyszły na kanał comeout
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kanał-muzyka

Post autor: przedszkolanek »

temat widzę zdechł, ale zawsze można go ożywić

zauważyłem, że user [mention]svlv96[/mention] zaczął robić ruchy na youtubie (propsy btw, bardzo ładnie ci się ten trapstar rozkręcił) i postanowił zostać nowym kstykiem, tylko że rapowym
może więc warto przemyśleć strategiczne partnerstwo na YT ślizgawki i trapstara, co?
oczywiście tylko rzucam pomysł, bo najpierw dogadać by się musiały władze [mention]SWN[/mention] [mention]Jose[/mention]
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6550
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kanał-muzyka

Post autor: Jose »

no ja jestem za
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kanał-muzyka

Post autor: SWN »

ja nie wiem o co chodzi
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kanał-muzyka

Post autor: przedszkolanek »

o ten kanał https://www.youtube.com/channel/UCHBbk4 ... OLH0SJQdmw za którym stoi przywołany svlv
zamiast tworzyć kanał od zera, można by się dogadać ze ślizgerem, który sam wystartował z tematem i nawiązać strategiczne partnerstwo w zakresie YT, co na mój gust wydaje się korzystne dla obu stron
no a szczegóły by musiały dogadać obie strony tj svlv i administracja
przy czym to jest tylko luźny pomysł rzucony przeze mnie
ODPOWIEDZ