Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: taka »

Ale niektórych dupa piecze, że kobitka tyle postuje i ma tak dużo zainteresowań xD Jakby to był typ to nikt nie dawałby o to tyle jebania.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: zemsta1kadluba »

no tak bo każdy uwielbiał face kicka, ezia też nie jechali wcale a 2rzyn ma tu status jak sentino
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: jogi »

status jak kto?
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: baqlashan »

no ja ich bardzo lubię, podobnie jak forme i rakiete, i nie wiem po co się spinać o takich osobistości, bardziej mnie irytują już wysrywy tych wszystkich spoko-ziomeczków napieprzających w co drugim poście na te persony

forym powinno być barwne i bogate w cahrakterystyczne postacie
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: daveyo »

Mi również to nie przeszkadza, jeżeli mnie coś nie interesuje to po prostu nie czytam, a w ich postach nie ma żadnej nienawiści, nikogo nie atakują, a ludzie tylko sami się nakręcają niepotrzebnie.
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: rakieta_rakieta »

Czemu wciąż mnie porownujecie do FS?
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: Kacper »

wpadliście w jednym momencie i zrobiliście niezły raban, zawsze będziesz z nią wymieniany jednym tchem

a co do tematu to beka że taki światły użytkownik jak bakłażan się na to złapał :oops:
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: baqlashan »

również mam beke że się na to złapałem, na swoją obronę dodam, że nie czytałem całego posta otwierającego więc nie wyłapałem wszystkich smaczków sugerujących że to prowo
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: manieq »

MoTyW pisze: 18 gru 2019, 18:36 [Ten post został napisany przez użytkownika Ślizgawka.eu premium. Aby go przeczytać, wykup płatny dostęp.]
[Ten post został napisany przez użytkownika Ślizgawka.eu premium. Aby go przeczytać, wykup płatny dostęp.]
Spoiler
Obrazek
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: daveyo »

piękna graficzka :)
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: Łąsą »

swn robimy to, za dostęp do [medycyna] ślizgawka doktor ci powie jak dbać o zdrowie +40 zł za miesiąc, w zamian ekskluzywne porady zdrowotne w tym jedna konsultacja na priv w miesiącu

e: tysięczny post i o pieniądzach, coś jest na rzeczy :joint:
jakaś recepta mordo tej?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: daveyo »

Ja mam lepszy pomysł. Za posty powinni NAM płacić. Trzeba zrobić jakiś ślizgwallet i za każdego dodanego posta dodaje nam 10 zł do portfela. Co Wy na to?
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: zemsta1kadluba »

of kors jestem za duh
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: LWD »

[mention]daveyo[/mention] dobry pomysł (choć mam pewne uwagi *), nawet wymyśliłem model finansowania. stworzymy stowarzyszenie zrzeszające raperów, coś na wzór ZPAVu tylko w lepszym stylu. raperzy zrzeszeni w naszym stowarzyszeniu będą zmuszeni od każdej sprzedanej płyty wpłacać na konto slizgawki 2 zł oraz na rzecz naszego stowarzyszenia odprowadzać 10% przychodów podchodzących ze streamingu i sprzedaży cyfrowej . w zamian będą mogli otrzymać od naszego stowarzyszenia wyróżnienia w postaci złotych, platynowych płyt (zakładając, że osiągną ustaloną wysokość sprzedaży), wzorując się na zpavie koszt każdego zamówionego przez rapera wyróżnienia, raper sam będzie musiał opłacać (koszt wyprodukowania takiej pozłacanej płyty z wsyztskiemi grawerami mieści się w 100zł, my za jej wydanie będziemy prosić 900zł, a że raperzy zamawiają tych płyt w dziesiątkach, każdemu kto chociaż pierdnie przy produkcji płyty, to będzie z czego opłacać posty). poza tym płyty raperów zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu będą mogły brać udział w głosowaniu na ślizgery roku, dzięki czemu będą mieli szansę zdobyć tę prestiżową nagrodę.

* - stałe wynagrodzenie w wysokości 10zł za post może doprowadzić do spamu oraz deficytu budżetowego. na forum mogą zacząć się pojawiać osoby chcące tylko i wyłącznie wykorzystywać łaskawy system wynagrodzeń i sobie dorobić pisząc nieskończoną liczbę postów, nie wnosząc przy tym żadnej wartości dodanej. Wobec czego warto połączyć to z zamknięciem rejestracji na forum. po drugie wynagrodzenie powinno być uzależnione od liczby like'ów pod postami (tak, widziałem temat poświęcony wprowadzeniu ocen, niestety nie ma na to zgody większości forumowiczów). budżet składający się z naszych dochodów byłby dzielony według udziału like'ów. na przykładzie - w lutym nasze dochody wyniosłyby 400 000zł, ja w tym czasie otrzymałbym 100 like, gdy generalnie zostało ich przyznanych 10 000, wobec czego mój udział wynosi 1% i z 400k dostaje 4 000zł.

Opisany wyżej system jest obarczony trzema problemami:
1) wymusza wprowadzanie systemu ocen, na który nie ma na razie zgody na forum. czyli należy już rozpocząć kampanię na rzecz zmiany nastrojów naszych użytkowników w tej sprawie.
2) zniechęca do przyznawania like innym użytkownikom (jest to nieopłacalne), w sensie jeśli twój obecny udział w like'ach wynosi 1/100, to w momencie gdy przyznasz like innemu użytkownikowi, wówczas twój udział spadnie do 1/101. prosiłbym o propozycje na rozwiązanie problemu (może: każdy użytkownik będzie zmuszony do przyznania określonej liczby like'ów, w innym przypadku nie bierze udziału w podziale budżetu?)
3) mogą się tworzyć układy, układziki i mafie, będą ekipy, które będą sobie same w zamknięty kregu przyznawały like'i i tym samym będą sztucznie podnosiły udział swoich dochodów. prosiłbym o propozycje rozwiązania tego potencjalnego problemu.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: Bolo »

mam nadzieję, że od ilości postów będzie jakaś zniżka (albo wręcz przeciwnie, żeby zachęcić nowych użytkowników)
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: Ablazir »

ale większe skrzynki pocztowe za hajs to serio możecie wprowadzić
Obrazek
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: Bryx Fenrir »

Mam nadzieję, ze to prowo xDDDDDDDDD. Przecież forum od razu się ukróci do 15 userów :D. Pisałem do SWN, mogę wrzucić trochę hajsu na funkcjonowanie forum, ale nie krojcie ludzi, którzy nie chcą płacić xDD
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: Groszek »

Jak nie chcesz płacić to nie czytaj proste
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: daveyo »

Nikt tu nie chce kroić ludzi, którzy nie zapłacą. Człowieku to jest usiłowanie zabójstwa, nie przesadzaj.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Wprowadzenie abonamentu na korzystanie z forum.

Post autor: Bryx Fenrir »

Groszek pisze: 26 gru 2019, 22:34 Jak nie chcesz płacić to nie czytaj proste

Ale to żadne wyjście, nie wiem jak Ty, ale ja tyle razy wchodziłem tutaj i czytałem posty ludzi poniżej np 30 postów, którzy nigdy by nie zapłacili za możliwość postowania i rykłem na głos z beki, bo albo ktoś zakurwił głupotę roku, albo coś naprawdę fajnego :D. To jest jak wprowadzenie PPV w PL TV i nie sądzę, żeby akurat na forum się udało, mimo, że nie znam żadnych alternatyw :D
ODPOWIEDZ