Kto usunął mi temat?!

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Kto usunął mi temat?!

Post autor: bortwick »

Świnio mam nadzieje że to chociaż skopiowałaś i odeślij mi na priv mój wywód.
CO ZA BEZCZELNOŚĆ, rozumiem kasować jakieś botowe tematy a nie taki z drugim dnem i potencjalna fajną dyskusją a mogłeś chociaż przenieść tego posta do innego tematu!!!
KTÓRY TO BYŁ? JOSE, SWN? Przyznawać sie

WKURZONY
BORTWICK
24.07.2019 - 16.12.2019
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: oyche »

:rotfl:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: przedszkolanek »

jaki temat?
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: zemsta1kadluba »

co tam było mordo
mołpy są kozackie
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: oyche »

myslę, że chodzi o temat 'niedopowiedzenia', a był tam głównie bełkot
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: bortwick »

Stworzyłem temat poboczny do tematu POLITYKA w którym poruszyłem temat jak ciężko jest dzisiaj zweryfikować to jest prawdziwe a co nie i jak ciężko jest czasem merytorycznie wyrobić sobie pogląd na dany temat podałem kilka przykładów, rozumiem gdyby ktoś uznał że można to podczepić pod POLITYKĘ i zostawić ale usunąć bez słowa i bez śladu?
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: zemsta1kadluba »

hańba, chamstwo, pogarda, kompromitacja
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: przedszkolanek »

bortwick pisze: 22 lis 2019, 17:24 Stworzyłem temat poboczny do tematu POLITYKA w którym poruszyłem temat jak ciężko jest dzisiaj zweryfikować to jest prawdziwe a co nie i jak ciężko jest czasem merytorycznie wyrobić sobie pogląd na dany temat podałem kilka przykładów, rozumiem gdyby ktoś uznał że można to podczepić pod POLITYKĘ i zostawić ale usunąć bez słowa i bez śladu?
jak to było w offtopie to idę o zakład, że to [mention]MoTyW[/mention] usunął. Zgadza się?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: oyche »

no stary napisałeś, że jedni mówią że jest globalne ocieplenie, a inni mówią że nie ma globalnego ocieplenia i nie da się zweryfikowac kto mówi prawdę :dunno:
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: bortwick »

W takim razię proszę MoTyWa o publiczne przeproszenie mnie w tym temacie za zaistniałą sytuację albo SWN jako przełożonego albo tracę ochotę na udzielanie się na tym forum. Szanujmy się nawzajem.
oyche pisze: 22 lis 2019, 17:28 no stary napisałeś, że jedni mówią że jest globalne ocieplenie, a inni mówią że nie ma globalnego ocieplenia i nie da się zweryfikowac kto mówi prawdę :dunno:
Nie napisałem tak
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: przedszkolanek »

dobra mordo nie dramatyzuj jak jakiś kasztan z mopem na głowie
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: bortwick »

Nie dramatyzuję, ale to czyste chamstwo. :idea: Ja spłaciłem swój dług wobec ślizgawki.eu, nie zachowuję się nagannie. A ktoś marnuje mój czas i nerwy bo ma problem zrobić dwa kliki. Tym bardziej że przez Motywa jestem jedno ostrzeżenie od kolejnego dołka za jakąś turbo głupotę.
24.07.2019 - 16.12.2019
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: daveyo »

Tak traktować bortwick'a. Masakra...
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: SWN »

Dobra, nie zesraj się już. Pierwszy dzień po powrocie faktycznie grzecznie sobie pisałeś, kilka z nowych tematów w PLHH tętni życiem, ale ten konkretny mimo czterech akapitów dałoby się streścić w zdaniu 'jeden rabin powie tak, a drugi rabin powie nie' i spokojnie mogłeś zadać to pytanie w polityce albo filozofii, do czego istnieją już tematy.

I skończ z tym idiotycznym tonem hurr durr bortwick nie wiedzieć o co chodzi, bortwick być zaskoczony, bortwick chcieć dobrze, bo brzmisz wtedy jak pierdolony Smigol w fullcapie BOR i tylko mnie to denerwuje.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: bortwick »

Tak? To ja mam to wszystko w dupie. Zamknijcie wszystkie tematy i spuście bortwicka w kiblu. Kał wyjdzie z człowieka ale Kałków jak widac nie.
24.07.2019 - 16.12.2019
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: oyche »

na głos z obu postów props panowie :rotfl:
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: MoTyW »

No i teraz krw nie wiem czy usunąć ten bajzel, czy jednak zostawić dla beczki :/ Tamtego nie tykałem nawed, ale bym tyknął jakbym zobaczył. Pzdr z fartem!

A dobra, nie jesteśmy w OT, tylko w propozycjach, jak tak to niech sb jest ku przestrodze.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: Jasek »

SWN pisze: 22 lis 2019, 17:49 I skończ z tym idiotycznym tonem hurr durr bortwick nie wiedzieć o co chodzi, bortwick być zaskoczony, bortwick chcieć dobrze, bo brzmisz wtedy jak pierdolony Smigol w fullcapie BOR
:lol: :bowdown:
cztery żubry i dwie kurwy
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: bortwick »

Skandaliczne, olewatorskie zachowanie SWN w stosunku do mnie, skutkuje tym że Bortwick opuszcza forum ślizgawka.eu dopóki nie otrzyma przeprosin. Proszę o zamknięcie tematu i życzę miłego forumingu, daliście się poznać jako ludzie światli, w dużej części inteligentni, kreatywni, zabawni, chłonni wiedzy i muzyki. Całe życie chciałem założyć konto na ślizgu ale wiecznie rejestracja była zamknięta a gdy ją otworzono forum umarło takie to ja mam szczęście właśnie. Ale ślizgawka.eu spełniła to marzenie. Trzymajcie sie
#BOR4LIFE
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4251
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Kto usunął mi temat?!

Post autor: gogi »

Zdarzało się też, że czytelnicy dzwonili do redakcji, ale było to tak nieznaczące, że słyszałem tylko, jak starsi dziennikarze spławiali ich w minutę. - Co? Już nigdy pan nie kupi „Przeglądu Sportowego”? Ale naprawdę nigdy? I daje pan słowo, że to ostateczna decyzja? W takim razie spierdalaj pan - mówił Janusz Atlas i odkładał słuchawkę.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
ODPOWIEDZ