Guzik spoilera

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Guzik spoilera

Post autor: Lowrider »

uprzejmie proszę o zmianę buttona spoilera z tego przekreślonego oka na napis spoiler albo chociaż przeniesienie przekreślenia za podkreślenie bo ile razy chcę kliknąć spoiler to mi się wciska 's-poiler'

[s]tak może jestem upośledzony ale nie o to chodzi[/s]
ksiazenieporzadek

Re: Guzik spoilera

Post autor: ksiazenieporzadek »

tez sie nacialem juz pare razy wiec podbijam
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Guzik spoilera

Post autor: SWN »

Może być?

Może być?
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ksiazenieporzadek

Re: Guzik spoilera

Post autor: ksiazenieporzadek »

no nie, bo prośba lowridera była, żeby wyjebać to oko i wpisać spoiler
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Guzik spoilera

Post autor: SWN »

no ale chyba nie pomyli wam się teraz napis SKREŚL ze spojlerem (bo zrozumiałem że o to chodziło), a jeśli problemem jest to, że nie możecie trafić i zahaczacie o button obok to nwm
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Guzik spoilera

Post autor: przedszkolanek »

chujowo jest, teraz mi się skreśl myli z media, bo taki sam kształt, poprzednio było lepiej imo
w ogóle na chuj to było zmieniane, ty SWN za dobry jesteś
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Guzik spoilera

Post autor: Lowrider »

SWN ty masz jakąś manię zamykania tematów? Chodzi o ten z domofonem Czy po prostu masz slaby dzien/tydzien/rok/życie? Widać że ci nie służy to moderowanie bo reszta potrafi podchodzić do tematów na luzie i rozwiązywać sprawy bezkolizyjnie, a u ciebie widoczny ból dupska. Serio czasem warto powiedzieć sorry pany to nie moja bajka i tyle. Byłeś i jesteś legendarnym ojcem zalozycielem slzgwk i chwała za to, natomiast może warto zejść ze sceny niepokonanym?

no imo obecna zmiana nie jest optymalnym rozwiązaniem, ale swoją funkcję chyba spełni, więc koniec końców jest lepiej niż było
chociaż to 'skresl' lekko-gwałci moje poczucie estetyki, ale jak powiedział pan janusz zawsze się trochę gwałci, więc może jakoś damy radę

jak się nie da inaczej to niech zostanie, a jak się da to postaraj się bardziej
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Guzik spoilera

Post autor: Wtn »

Lowrider chyba się uporczywie sadzi
ODPOWIEDZ