Temat o Belmondo

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Co z tematem?

Zostawiamy
95
63%
Usuwamy syf
51
34%
Robimy offtopic
6
4%
 
Liczba głosów: 152

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Temat o Belmondo

Post autor: Jose »

Zrobił się syf w temacie, nie chcę działać autorytarnie, ale słabo to wygląda. Usunąłem prowokacyjne posty, ale już wjechały spusty, że 100 strona i taktyki userów z dwoma postami, setki bowdownów i olaboga, co jakoś bardzo mi osobiście nie przeszkadza, ale widzę co chwila "streśćcie, streśćcie", jedni proszą o usuwanie, inni o zostawienie, więc tu możecie się określić:

Zatem trzy opcje tego, co mogę zrobić:
Mogę zostawić jak jest.
Usunąć prowokacje czy jakieś niepotrzebne posty (nie mówię o XD, pojedynczych bowdownach, tylko np. o obrazach)
Mogę wydzielić offtopic do pisania o tym, który raper jest gejem itd.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Temat o Belmondo

Post autor: DeDoK »

bez sensu, zostawic jak jest
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11605
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Temat o Belmondo

Post autor: FLoo »

Skasujcie cały temat
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Temat o Belmondo

Post autor: Groszek »

Dawajcje wracamy na slizg tam jest 1 post o tym
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ksiazenieporzadek

Re: Temat o Belmondo

Post autor: ksiazenieporzadek »

usuwamy syf, a jak ktoś chce dyskutowac czy raper jest gejem czy transem no to temat o lgbt
cpajstyle
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2019, 1:42

Re: Temat o Belmondo

Post autor: cpajstyle »

może niech Belmondo się wypowie co z tym zrobić :rotfl:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Temat o Belmondo

Post autor: przedszkolanek »

Jose pisze: 08 paź 2019, 18:25 taktyki userów z dwoma postami, setki bowdownów i olaboga
dajcie dzieciom spokój, w końcu to ślizgawka, a jakaś kadłubolandia

może bym tylko warnował jak ktoś za mocno poleciał, o ile jest na to paragraf
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Temat o Belmondo

Post autor: FruitOffTheWall »

No troche gowna sie najebalo ale wracanie na slizg to jedno wielkis XD
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Temat o Belmondo

Post autor: Groszek »

Mnie na serio to wkurzyły świeżak co się zlacialy z dupy i swoje wywody pisały na 3 strony, gdy nie ogarniaja czym jest movement mobbyn I proboja na siłę pokazać swoje zdanie, też kiedyś tam byłem deal with it. Bo jak głupotę napisze wrubel czy ktoś inny to tylko pod nosem heh a to wrubel i życie toczy się dalej
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Temat o Belmondo

Post autor: mlodyperkez »

fakt faktem syf sie troche zrobil tak od 40 do 80 strony bylo w miare merytorycznie i sledzilem all ale ostatnie 20 stron skipowalem bo sporo pierdolenda. ale robta co chceta ja mam wyje wyje
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Temat o Belmondo

Post autor: kon rafal »

Zbanować wszystkich, którzy założyli konto od piątku

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Temat o Belmondo

Post autor: baqlashan »

Groszek pisze: 08 paź 2019, 18:35 Dawajcje wracamy na slizg tam jest 1 post o tym
xDDDDDD
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Wonski
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2019, 13:03

Re: Temat o Belmondo

Post autor: Wonski »

zmień nazwę tematu na 'afera tranzystorowa' a belmondziakowi załóż nowy,

wypierdalać postów nie ma sensu, niech zostanie dla potomnych całość, to poczują może kiedyś że ten temat triggerował nawet masowe tworzenie kont na slg przez nowych użytkowników
jak wczoraj nadrabiałem 40-50 stron tegoż legendarnego tematu to nie raz przez kilka stron czytałem wypociny 'zasłużonych ślizgerów' o jakichś farmazonach nie na temat
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Temat o Belmondo

Post autor: MoTyW »

IMO zostawić tak jak jest, afera jest ściśle powiązana z postacią Belmondo, nie ma sensu być nadgorliwym. Wydaje mi się, że większy bałagan zrobi się po wydzieleniu kilku tematów, gdzie i tak będą przepływy userów i wątków między nimi.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Temat o Belmondo

Post autor: recklezz »

Faktycznie już kilka osób się odezwało o małe streszczenie, chyba gdzieś ktoś zrobił może ktoś pamięta stronę albo użytkownika, który się tego podjął to fajnie by było żeby skopiować post i przykleić do 1 strony coby się pytania nie powtarzały a do tematu wątku po prostu dodać aktualizacja sytuejszyn w 1 poście. Również mnie zagotowalo paru gagatkow, typo się rejestruje dzisiaj i ma plus 30 postów wszystskie w tym temacie JescZe jakby coś ciekawego nowego dodawał a domysły z dupy albo jakieś farmazony i jeszcZe bym zapomniał typ sie wpierdala jako pierwszy post, ze coś wie ale nie powie :roll:
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Temat o Belmondo

Post autor: Jose »

Tzn. ja nie mam zamiaru usuwać np. livescore'a ze streama Rafalali, bo to spoko i na pewno nie 10 stron, tylko jakieś kosmetyczne rzeczy, o które gdzieś tam padały prośby w temacie - dlatego usunąłem posty, któregoś z nowych, co pisał "wiem coś, dajcie znać na PW".

Ale widzę, że większość za zostawieniem, więc gituwa, jak coś to po prostu zgłaszajcie posty zamiast kazać wypierdalać i wszystkim będzie łatwiej.
Craythub
Posty: 60
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:31

Re: Temat o Belmondo

Post autor: Craythub »

Ostatnio zmieniony 29 paź 2020, 18:42 przez Craythub, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Temat o Belmondo

Post autor: WHITE »

Wydzielenie nowego tematu byloby dobre, skoro na dissy są osobne.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Temat o Belmondo

Post autor: recklezz »

- mobbyn nie istnieje zmieniają nazwę(usuwają fanbase)/na nowo bez belmondo
- belmondo oficjalnie kończy z rapem na zawsze bo ma dość tego środowiska według GSP to zjebani fani doprowadzili go do takiego stanu i nowe rzeczy nagrywal z wielką niechęcią
- mixtape Mobbynators wyjdzie pod taką nazwa bo młody g tak chce
- do muzyki może wróci bo zawsze chciał robić punkrock bo się duży syf zrobił w czasach kiedy za dużo cpal i słuchali go ludzie którzy nie chciał żeby go słuchali
- belmondo chciał odejść z mobbyn i to odejście teraz to też jego decyzja, ale chciał dokończyć mixtape
- w dwa dni odjebal niby w chuj rzeczy rafalala to jedna z nich, skrzywdzil swoich ludzi
- gsp w tym czasie jak on to odpierdalal pomagał przyjaciołom którzy zostali niesłusznie oskarżeni i aresztowani
- belmondawg jest tera że swoją rodziną i dziewczynaxd
- gsp trzymał mobbyn od początku utworzenia uhqqow wybierał bity i pomysły na kawałki, pisanie tekstów wszystko gsp
- dawał mu dom i jedzenie, gdy nie miał nikogo innego i belmondo nienawidzi siebie przez to że dużo ludzi źle mówi cały czas o gsp
- belmondo nic sobie nie zrobi bo wie że zrobił wiele rzeczy źle
- donis nie wyleciał że składu przez gsp ale to wiadomo
- wybaczaja belmondawg ale nie popieraja, kasy żadnej od niego nie chcą za to

O to chodziło, uz. [mention]Groszek[/mention] autorem, lekko poprawiłem jeden punkt, problem jest taki, że wszystsko ten gsp pisał a nie oficjalnie belmondo, jedynie co to wydał te pseudo oświadczenie i są fotunie oraz filmy z nim
Można to zrobić takimi przerywnikami, wyżej wymienione rzeczy które wyszły od mobbyn i rzeczy które wychodzą od Rafała czyli że belmo wisi hajs, chciałbyc rażony prądem no i te nieszczęsne fotki z wanny i filmy. No i w sumie to tyle bo dalej nie wiadomo czemu on tam przychodzil, transy zgodnie potwierdziły, że nie chodziło o narkotyki bo nie biorą od dłuższego czasu więc po co tam przychodzil wyraźnie naćpany Tytus wciąż jest tajemnicą. Wkleić to w 1 post dodac notkę w temacie że aktualizacja sytuacji jest w 1 poście i znikną pytania o streszczenie a i wielu użytkowników, którzy są na czasie też skorzystaja, szkoda żeby się taki poscik zmarnował gdzieś na 83 stronie.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2019, 19:20 przez recklezz, łącznie zmieniany 1 raz.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Temat o Belmondo

Post autor: DeDoK »

co to za usuwanie postow, chce byc na setnej stronie :(
ODPOWIEDZ