Nocny szablon

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Nocny szablon

Post autor: suraks »

jak to kurwa ustawić
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Nocny szablon

Post autor: przedszkolanek »

normalnie twoje konto=>ustawienia witryny=>i w którejś tam linii slgczarny, ale teraz jest chyba niedostępny z tego co widzę
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Nocny szablon

Post autor: suraks »

przedszkolanek pisze: 12 wrz 2019, 22:45 normalnie twoje konto=>ustawienia witryny=>i w którejś tam linii slgczarny, ale teraz jest chyba niedostępny z tego co widzę
admin włącz proszę
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Nocny szablon

Post autor: Addicted »

Jest opcja na wprowadzenie czarnego MoTyWu forum, czy temat umarł?
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Nocny szablon

Post autor: suraks »

weźcie to włączcie nawet jak zepsute
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Nocny szablon

Post autor: Addicted »

Może nie zepsute, ale ogólnie bardzo przydałaby się taka szata graficzna na forumku.
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Nocny szablon

Post autor: suraks »

pls :bag:
Awatar użytkownika
Tylko dobre dzinsy
Posty: 582
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37

Re: Nocny szablon

Post autor: Tylko dobre dzinsy »

slgciemny jest za jasny jak na ciemny
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 636
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Nocny szablon

Post autor: Burak »

SWN pisze: 23 maja 2019, 15:01
Spoiler
Aktualna sytuacja z nocnym wygląda tak, że próbowałem go dostosować jak najbliżej tego aktualnego, 'dziennego'. Niestety jest w nim kilka elementów, które mi się nie podobają i sądzę, że po udostępnieniu go i tak szybko dostałbym prośby o edycję. Między innymi:

-na stronie głównej po prawej stronie nie ma wyświetlonych tytułów (i odnośników jednocześnie) ostatnio podbitych tematów, a jedynie ich autor. według mnie mocno wkurwiające, bo sam bardzo często wchodzę do tematów stamtąd.
Spoiler
Obrazek
-część linków/elementów (regulamin, kontakt do administracji) przenosi domyślnie na stare darkwarez i staram się wyłapywać takie przypadki.
-nie działa poprawnie jedno z rozszerzeń, jakiego używam przy obecnym szablonie.

Mogę to wrzucić w formie takiej, jaką widać na screenie w pierwszym poście już dzisiaj, ale Wilk nie daje gówna, to chyba oczywiste i jako upierdliwiec nie dam sobie spokoju, dopóki nie dociągnę wszystkich tych pierdółek. Przepraszam za obsuwę.
Może by zainstalować jakiś gotowy styl z phpbb.com (np. któryś wariant prosilver dark) póki ten nie będzie gotowy?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Nocny szablon

Post autor: SWN »

O, nareszcie dodali jakieś sensowne defaulty na stronie, bo do tej pory widziałem same paskudne, pstrokate szablony wyjęte z 2006 i nocne wersje były bolączką phpbb. No ładniutki, nie powiem.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Nocny szablon

Post autor: suraks »

SWN pisze: 07 gru 2019, 17:05 O, nareszcie dodali jakieś sensowne defaulty na stronie, bo do tej pory widziałem same paskudne, pstrokate szablony wyjęte z 2006 i nocne wersje były bolączką phpbb. No ładniutki, nie powiem.
admin daj mi na testa
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 636
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Nocny szablon

Post autor: Burak »

SWN pisze: 07 gru 2019, 17:05 O, nareszcie dodali jakieś sensowne defaulty na stronie, bo do tej pory widziałem same paskudne, pstrokate szablony wyjęte z 2006 i nocne wersje były bolączką phpbb. No ładniutki, nie powiem.
Będzie coś z tego prosilvera dark?
ksiazenieporzadek

Re: Nocny szablon

Post autor: ksiazenieporzadek »

SWN przebywa służbowo na innym kontynencie, jak wróci to się tym zajmie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Nocny szablon

Post autor: Addicted »

Burak pisze: 07 gru 2019, 17:01
SWN pisze: 23 maja 2019, 15:01
Spoiler
Aktualna sytuacja z nocnym wygląda tak, że próbowałem go dostosować jak najbliżej tego aktualnego, 'dziennego'. Niestety jest w nim kilka elementów, które mi się nie podobają i sądzę, że po udostępnieniu go i tak szybko dostałbym prośby o edycję. Między innymi:

-na stronie głównej po prawej stronie nie ma wyświetlonych tytułów (i odnośników jednocześnie) ostatnio podbitych tematów, a jedynie ich autor. według mnie mocno wkurwiające, bo sam bardzo często wchodzę do tematów stamtąd.
Spoiler
Obrazek
-część linków/elementów (regulamin, kontakt do administracji) przenosi domyślnie na stare darkwarez i staram się wyłapywać takie przypadki.
-nie działa poprawnie jedno z rozszerzeń, jakiego używam przy obecnym szablonie.

Mogę to wrzucić w formie takiej, jaką widać na screenie w pierwszym poście już dzisiaj, ale Wilk nie daje gówna, to chyba oczywiste i jako upierdliwiec nie dam sobie spokoju, dopóki nie dociągnę wszystkich tych pierdółek. Przepraszam za obsuwę.
Może by zainstalować jakiś gotowy styl z phpbb.com (np. któryś wariant prosilver dark) póki ten nie będzie gotowy?
Zajebiście wygląda, czy można się go spodziewać na forum?
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Nocny szablon

Post autor: NEGRO »

W miarę dobrze to wygląda, chociaż F.lux i po problemie również.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Nocny szablon

Post autor: SWN »

Pierwszy rzucający się w oczy problem to PASKUDNE spoilery.

Niestety, niewiele tutaj zdziałam na chwilę obecną, ponieważ zawartość (wygląd w sensie) spoilerów nie jest kontrolowany z poziomu ogólnego colours.css danego szablonu, a css wtyczki odpowiadającej za spoilery (których nie ma w czystej wersji phpbb3), która działa pod każdym z szablonów. Innymi słowy, chcąc zmienić wnętrze spoilera na ciemne (żeby nie raził po oczach na nocnym), zmieni się na ciemne również w "zwykłym" szablonie, co będzie wyglądało paskudnie na dziennej wersji.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły jak poradzić sobie z tym problemem, to oczywiście chętnie podyskutuję na PW.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Nocny szablon

Post autor: suraks »

i tak jest liga dziekuje pan admin
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Nocny szablon

Post autor: Kalom »

taka bzdura w sumie, ale napis online nachodzi na przycisk cytatu
Obrazek
:joint: [*]
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Nocny szablon

Post autor: sugarhill_notausgang »

^^ ten napis "online" po prawej stronie posta pojawia się tylko w czarnym i informacja niepotrzebnie się dubluje skoro po lewej obok avatara też jest
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Nocny szablon

Post autor: SWN »

[mention]Kalom[/mention] [mention]sugarhill_notausgang[/mention] usunięte.
Spoiler
Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ