Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: aleksy »

to gdzie teraz się można wpisać?
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: SWN »

Imo dobra decyzja o zamknięciu. Nie ma co hurtowo produkować tematów, w których pomysł na dyskusję kończy się na 1/2 stronie, bo równie dobrze można takie rzeczy dawać w offtopicu (temacie).
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: Kacper »

niby tak, ale w offtopicu już nie wrócisz do dyskusji
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: przedszkolanek »

eh, widze że chłopakom z moderacji brakuje troche luzu
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: MoTyW »

Zamykałbym. Bardzo dobra decyzja.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: Ablazir »

Łąsą pisze: 22 lut 2020, 18:46 śmieszne, że każde działanie moderacji od razu jest komentowane, ale to zrozumiałe, że nie da się wszystkim użytkownikom dogodzić
według mnie właśnie dobrze, przecież nikt do was z wyzwiskami nie wyskakuje :dunno:

imo zamknięte za wcześnie i tyle no xd
Obrazek
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: 2rzyn »

siemanko, dostałem niesłusznie ostrzeżenie
gość napisał o jakiejś pannie że kurewka
odpowiedziałem że piękna kurewka

i dostałem ostrzeżenie
on oczywiście nie o co nie zabiegam, wolałbym żeby mi cofnięto, bo czuję się lekko oszukany
trochę to podwójne standardy

rozumiem jakbym wbił w temat o kimś i skomentował że jest kurwą
ale mój post był odpowiedzią na post wcześniejszy z użyciem słowa napisanego przez innego użytkownika

:cry:
oyche pisze: 19 lip 2019, 19:54 warny tylko za obrazanie innych uzytkownikow i tylko pod warunkiem, ze sam obrazany zglosi posta

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Jose pisze: 19 lip 2019, 21:44 Podbijam to, co pisze oyche, a nawet dodałbym do tego zasadę, że jeżeli ktoś obrazi moderatora, to obrażony moderator nie może dać warna (chyba że wjeżdżają jakieś ostre wjazdy, to wiadomo), tylko normalnie zgłasza to i inni warnują. Uniknęlibyśmy warnów na gorąco, osoby z boku mogą inaczej na to patrzeć, byłoby przejrzyście i bez osobistych rozliczeń. To w zasadzie kosmetyka, bo mowa o pewnie 2 sytuacjach w roku, ale myślę, że spoko zasada.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
handziak
Zbanowany
Posty: 200
Rejestracja: 06 lut 2020, 21:21

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: handziak »

2rzyn, twoje wypowiedzi pełne są męskiego szowinizmu, obleśności i w ogóle traktujesz kobiety tylko jak przedmioty do zaspokajania swoich seksualnych pragnień, a w dodatku zgrywasz jakiegoś pseudointeligenckiego nowobogackiego studenciaka, co to pozjadał rozumy
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: Tracz »

Czuję się zobowiązany do wstawienia się za moim dobrym kolegą 2rzynem. Ja sam nie mam łatwo na tym forum. Przez zbyt pochopne ostrzeżenie jednego z moderatorów jestem na ostrzu noża, a nienawistnicy zgłaszają dla zabawy moje posty aby dopełnić dzieła zniszczenia Tracza. Apeluję o wycofanie ostrzeżenia dla 2rzyna. Niech sprawiedliwości stanie się za dość. Przyznawajmy się do błędów a świat będzie piękniejszy.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: Jose »

2rzyn, od jakiegoś czasu piszesz obleśne i obrzydliwe komentarze dotyczące kobiet. To że kilka osób śle ci bowdowny, a moderatorzy offtopiku nie mają z tym problemu, to nie znaczy, że możesz te standardy przenosić do PLHH. Przyznam, że ręka drgała mi już przy spamie w temacie o Quebonafide, ale się wstrzymywałem. Kiedyś Cię już upominałem na PW, zresztą w ogóle upominam i uczulam userów, którzy balansują na krawędzi, bo uważam, że większość osób jest tutaj zbyt inteligentnych na bawienie się w warny. A Ty te "kurewki" przeniosłeś i do PLHH i pewnie też bym to olał, bo czasami zdarzają się tu i gorsze posty, ale tak się złożyło, że Twojego posta ktoś zgłosił, także dodając sobie kilka Twoich postów w pamięci wstawiłem warna.
Mowa np. o napisanym 3 minuty później poście:
"jak adma to tylko cyce"

Jako że to Twój drugi warn, to mam nadzieję, że pomyślisz dwa razy zanim znowu wyjedziesz z czymś takim.

A jak hurr durr ja tylko cytowałem i równamy w dół, to jak poprawi Ci to humor, to możesz zgłosić posta wyżej i też wleci warn.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: 2rzyn »

nie zgłaszam postów, bo nie ineresuje mnie czy ktoś dostanie bana czy nie
nie zgadzam się z ostatnim warnem ale ok, moderacja to moderacja, nic nie poradzę
o cycach admy pisano już milion razy więc bez przesady że teraz każdy będzie patrzył tylko czy MOŻE AKURAT TURZYN TEŻ TAK NAPISAŁ, TO TEGO CHUJA TRZEBA ZGŁOSIĆ :dunno: :dunno:

co do "kurewki" to jak wyżej pisałem, przeniosłem to słowo z postu nade mną

nie wiem co jest obrzydliwego w słowach brzoskwinka, dupeczka, ślina, lizanie itd.

dobra, nie chce mi się już tutaj pisać na ten temat bo to i tak nie ma sensu, pozdro

BTW gość który zgłosił mojego posta musi być niezłym cymbałem :D
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
handziak
Zbanowany
Posty: 200
Rejestracja: 06 lut 2020, 21:21

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: handziak »

usunięto mi post o jedzeniu
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: Miechu »

I co w związku z tym?
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: MoTyW »

Może na przykład zanim założysz kolejny gównotemat sprawdź, czy dyskusja nie toczy się już taki nie powstał?
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Waldek98
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2019, 11:59

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: Waldek98 »

Wpadłem na pomysł, że może warto byłoby pomyśleć o usunięciu wszystkich tematów z działów Albumy/Wykonawcy, które są starsze niż 2 tygodnie i które mają 0 odpowiedzi.
W ten sposób byłoby bardziej przejrzyście a jeżeli ktoś znów stworzylby temat o danej płycie/wykonawcy to może wtedy miałby większe zainteresowanie.
Często tematy były zakładane masowo np. stworzenie kilku tematów naraz o albumach danego artysty i tak naprawdę mogł po prostu zginąć w tłumie a tak to ktoś kto ewentualnie załozyłby temat o danej płycie po raz kolejny może przyłożyłby się do tego bardziej i mogłaby wówczas powstać jakaś dyskusja.
ksiazenieporzadek

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: ksiazenieporzadek »

Użyj opcji szukaj i znajdziesz to co chcesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: Ablazir »

ej zmieńcie może dział MODA na SZYK / LIFESTYLE, dość klasyczne to było określenie chyba
Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: ksiazenieporzadek »

Cześć wszystkim!

Z uwagi na fakt, iż na forum użytkownik @WHITE łamie regulamin postanowiłem założyć zgłoszenie. Moderator @Jarekk zamknął zgłoszenie bez żadnej reakcji, w związku z czym zmuszony jestem napisać post publicznie.

Pewnie myślicie o co chodzi Ano, o to że ww. użytkownik WHITE posiada avatar, który jest homofobiczny oraz niezgodny z polskim prawem.
Spoiler
Obrazek
Znak graficzny „zakaz pedałowania" ma charakter nieprzyzwoitego rysunku, o jakim mowa w art. 141 kodeksu wykroczeń. Jest obraźliwy, upokarzający i może podsycać nienawiść do osób o innej orientacji seksualnej. Osoba, która prezentuje go w miejscu publicznym, łamie prawo.
Takie jest sedno wyroku Sądu Rejonowego Katowice-Wschód, który skazał na grzywnę w wysokości 100 zł uczestnika kontrdemonstracji wobec zgromadzenia publicznego Coming Out Day 2013 Zostań Bohaterem/ką.
https://www.rp.pl/artykul/1127783--Zaka ... woity.html

Art. 141 Kodeksu Wykroczeń brzmi
Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.
Sąd Najwyższy w 2017 roku rozpatrywał sprawę dotycząca tego samego rysunku (ależ zaskoczenie, hehe) w sprawie pewnego pana, który w internecie publikował w sieci naklejki z takim samym rysunkiem, jak użytkownik WHITE ma w swoim avatarze.
SN podzielił stanowisko RPO, że w rozumieniu art. 141 Kw internet jest miejscem publicznym. Wskazał, że zaskarżone postanowienie Sądu Rejonowego nie było uzasadnione w sposób rzetelny. Argumenty, na które powoływał się sąd, umarzając postępowanie, SN uznał za anachroniczne.

Według SN treści publikowane w internecie, choć fizycznie rzeczywiście znajdują się na dyskach twardych, to jednak tworzą „pewną przestrzeń”. Jeśli są zaś dostępne na stronie internetowej, na którą każdy bez ograniczeń może wejść, to tym samym jest to miejsce publiczne.
https://www.rpo.gov.pl/pl/content/sad-n ... oczesnosci

O ile dział OFFTOPIC jest dostępny tylko i wyłącznie dla użytkowników zarejestrowanych, tak pozostałe działy są dostępne dla każdego użytkownika sieci. Użytkownik WHITE udziela się również w innych działach, poniżej kilka linków do jego postów w dziale POLSKI HIP - HOP:

viewtopic.php?f=7&t=6118&p=350065#p350065
viewtopic.php?f=7&t=2797&p=349577#p349577
viewtopic.php?f=6&t=1146&p=349203#p349203

Zgodnie z regulaminem tego forum dostępnym tutaj viewtopic.php?f=2&t=5
2. PROFIL
Maksymalny rozmiar avatara wynosi: 150 x 150 pikseli. Jeżeli rozmiar avatara będzie przekraczał dopuszczalne normy, zostanie on automatycznie zmniejszony do wcześniej ustalonych (konieczne jest podanie żądanych wymiarów!!!)
Obowiązującymi hostingami zewnętrznymi są Imgur, imgBB, ImageShack
Avatar nie może przedstawiać treści, które stanowią sprzeczność z polskim prawem.
Maksymalny rozmiar obrazka w sygnaturze wynosi 400 x 150 pikseli, a jego dostępne formaty to *png lub *jpg (zakaz gifów).
składam wniosek, aby avatar użytkownika WHITE został usunięty oraz otrzymał ostrzeżenie, aby nie naruszał więcej regulaminu forum, a tym samym prawa polskiego, jezeli chodzi o avatary. Zdaję sobie sprawę, że użytkownik WHITE posiada już 2 ostrzeżenia, więc z uwagi na ten fakt prosiłbym, aby otrzymał ostrzeżenie poprzez prywatną wiadomość, gdyż nikt z nas nie chciałby stracić tak wartościowego użytkownika.

Oznaczam również pozostałych moderatorów działu OFFTOPIC (w tym dziale zgłosiłem post) @Łąsą oraz @MoTyW oraz administratora forum @SWN.

Łączę pozdrowienia
ksiazenieporzadek
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: WHITE »

Zróbcie tak żeby avatar automatycznie zmieniał rozmiar

Dodano po 3 minutach 30 sekundach:
i żeby dało się zgłaszać po max jakimś czasie
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Działanie moderacji - preferencje użytkowników

Post autor: SWN »

Chłop co drugi dzień przeżywa, że gadanie o pierdoleniu się i obsranych nogawach może się kończyć warnem xd

Rozumiem odwoływać się od indywidualnej oceny jednego czy drugiego moderatora licząc na cofnięcie własnego ostrzeżenia, a potem narzekać na ewentualną porażkę, ale widzę że w przerwie od jebania 60tek i wysyłania pozdrowień za kraty postanowiłeś zabawić się w naczelnego podpierdalacza i trzy twoje ostatnie zgłoszenia dotyczyły dyskusji/miejsc, w których nawet nie brałeś udziału, także psycha chyba powoli sitting setzt sich i RAF Camora nie byłby dumny. Dodam tylko, że moimi pierwszymi skojarzeniami osób, które posiłkowały się wcześniej na forum hip-hopowym kodeksem karnym i recytowaniem paragrafów są kawwes i vis, także całkiem zacne towarzystwo.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ