Warny/Bany

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Warny/Bany

Post autor: rakieta_rakieta »

Bardzo proszę o zdjęcia ostrzeżenia za post pod postem, jestem tylko starym człowiekiem na forum. Obiecuję że w zamian nie będę obrażał przekleństwami innych użytkowników i postaram się ich nie prowokować w wulgarny sposób, jedyne prowo jakie sobie pozostawiam to to rozgrywające się na poziomie merytorycznej pozycji intelektualnej.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Warny/Bany

Post autor: Jose »

Skubany, nie da nawet minuty na odpisanie na PW. :D

Przekopiuję tutaj to, co Ci właśnie wysłałem:
Zejdzie samo po miesiącu, będziemy uważali, żeby nie dać trzeciego, a Tobie też się przyda jakiś młot bana nad głową, żeby się nie odpalać ;)
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Warny/Bany

Post autor: rakieta_rakieta »

odczytałem zaraz po wysłaniu posta, do skasowania, ale starać się będę najmocniej. Czy za takie posty jak w ćpuńskiej dramie nic mi nie grozi i w temacie moderacja ssie?
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Warny/Bany

Post autor: zemsta1kadluba »

borsuko pisze: 21 paź 2019, 20:29 Przesyłam zdjęcie i przepraszam za jakość.
Spoiler
Obrazek
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
przecież za to powinien być unban z miejsca
mołpy są kozackie
ksiazenieporzadek

Re: Warny/Bany

Post autor: ksiazenieporzadek »

zachowanie [mention]Aka M[/mention] przekracza wszelkie granice, składam wniosek o ban na ochłonięcie
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Warny/Bany

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 6:40 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Warny/Bany

Post autor: zemsta1kadluba »

[mention]borsuko[/mention] twój brat właśnie został partyzantem śłizgu, prawdziwym śligawkowiczem wyklętym
Spoiler
Obrazek
jak to skomentujesz
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Warny/Bany

Post autor: rakieta_rakieta »

Nijak nie rozumiem za co [mention]formaszczytu[/mention] dostała warna, serio, jest dużo więcej prywatnych wycieczek w różnorakich tematach, jak miała dostać, wcześniej były okazje.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Warny/Bany

Post autor: Jose »

Za "drastyczny kontent bez spojlera, post zgłoszony".

Zasadę mamy taką, że staramy się nie warnować bez zgłoszeń. Tutaj poszło kilka za działalność w temacie Ćpuńskie dramy, stąd warn. Inne "prywatne wycieczki" widocznie nie są zgłaszane, a na pewno nie w PLHH.

Podobnie z Tobą w temacie o Belmondo - ludzie zgłosili kilka postów, gdzie się odpaliłeś, dostałeś jednego warna (tego za post pod postem, ale możesz potraktować, że to za całokształt tam).

Naprawdę nie przesadzamy z tymi warnami, jakby traktować Was mniej pobłażliwie, a wciąż w zgodzie z regulaminem, to kilka osób dawno byłoby na banie.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Warny/Bany

Post autor: Mider »

Warn oczywiście zasłużony, obrzydliwie wyglądały te zdjęcia jak się wchodziło do tematu, pozdrawiam moderacje forum
ksiazenieporzadek

Re: Warny/Bany

Post autor: ksiazenieporzadek »

props dla Jose, mój ulubiony milicjant na ślizgawka
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Warny/Bany

Post autor: formaszczytu »

Rakieta bez spruty. Tu jest jedna z najlżejszych moderacji na jakichkolwiek forach na jakich byłam, warn zasłużony, bo nie myślałam, że jak wrzucę w spoiler to zmieni obrazek tematu.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Warny/Bany

Post autor: JVCORE »

Ja pierdole czemu dopiero teraz to widzę :bowdown: tak właśnie widzę fanów palucha
#freefromage

GVMBLER
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Warny/Bany

Post autor: taka »

Jak to jest z tymi warnami za post pod postem? Moderacja wybiera sobie losowo komu dać ostrzeżenie czy bardziej na zasadzie "ten mnie ostatnio wkurwił, warn"?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Warny/Bany

Post autor: Jose »

Nie wiem, jak w innych działach, ale ja staram się najpierw zwrócić uwagę na PW. Dziś np. Bengalowi pisałem.

rakieta dostał bez ostrzeżenia na PW, ale tak jak pisałem wyżej - tam poleciało bardziej za całokształt wypowiedzi w temacie i zgłoszone posty, więc ten post pod postem był takim ukoronowaniem dokonań.

Jak coś w PLHH Cię razi, to zgłaszaj, bo czasem mogę coś przeoczyć.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

Ja osobiscie troche przymykam oko, jesli charakter tematu na to pozwala. Przykladowo sa takie CV wykonawcow, gdzie udziela sie jeden-dwoch fanow, wiec logiczne, ze czasem przy premierach singli, jakichs wywiadach ta aktywnosc sie powtorzy i wpisze sie ta sama osoba. Gdybym mial pilnowac wszystkiego, to uz. przedszkolanek najpewniej wylecialby juz na kilka banow :)

Co innego w temacie, gdzie dyskusja toczy sie na biezaco (oprocz offtopicu, livescora), a ktos przypomina sobie co dwie minuty ze jeszcze cos doda i dopisuje kolejne posty (BENGAL przykladowo) - wtedy tak jak wspomnial Jose leci pw.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Warny/Bany

Post autor: rakieta_rakieta »

No ja jestem weteran warnow bez ostrzeżen, mimo krótkiego stażu, ale jestem za nie wdzieczny moderacji, ale nie znaczy to ze chce bana
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Warny/Bany

Post autor: przedszkolanek »

bortwick składa podanie o cofnięcie bana
nie żebym nalegał na pozytywne rozpatrzenie, ale mnie prosił, to informuję
Spoiler
Szanowni bracia ze ślizgawki.eu,
z wielkim ubolewaniem przyjąłem brak zainteresowania wielką reformą forum ślizg.eu. Zupełny brak odzewu na mój movement najprawdopodobniej w niedalekiej przyszłości przyczyni się do całkowitego upadku legendarnej platformy, bez której was by tu zapewne nie było. Mentalność administracji oraz niektórych użytkowników tamtejszego forum wydaje się zabetonowana i oderwana od rzeczywistości, co nie wzbudza mojego optymizmu w tej sprawie.
W tym momencie oficjalnie przyznaję, że z niechęcią, ale nie wykluczam powrotu na ślizgawkę.eu pomimo całego hejtu i jadu, który wylał się na mnie w okresie egzystowania na forum. Nie jestem jednak bez winy - przynajmniej kilkukrotnie naruszyłem regulamin forum i sprawiłem przykrość pewnym jednostkom, czego do dnia dzisiejszego żałuję. W głębi serce zawsze czułem się reprezentantem ślizgawki i takowym chcę pozostać. Proszę szczególnie użytkowników którzy szanują mnie jako osobę i wiedzą, że nie jestem żadnym prowo, o nacisk na moderację forum i motywowanie ich do odbanowania jedynego w swoim rodzaju i niepowtarzalnego Bortwicka, który obiecuje poprawę swojego zachowania
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Warny/Bany

Post autor: Jose »

On nie ma perma, tylko normalnego czasowego bana, więc niech cierpliwie czeka.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Warny/Bany

Post autor: zemsta1kadluba »

#muremzabortwickiem
mołpy są kozackie
ODPOWIEDZ