Warny/Bany

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Warny/Bany

Post autor: MoTyW »

Zaczął w natarczywy sposób wirażkować i obrażać userów (ja wkleiłem tylko jednego z trzech, za obrazę właśnie - generalnie mi nie wadził, ale chłopak ma problem z hehe netykietą).
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11488
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

Na przerwę wyrzuciłem go ja osobiście, powody są wyżej (plus fakt, że nie dalej jak przed tygodniem temu ostrzegałem go) - poleciał z jakimś alkoforumingiem i w trakcie kilku godzin nazbierało się zgłoszeń.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Warny/Bany

Post autor: przedszkolanek »

dzięki za wyjaśnienie, 5
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Warny/Bany

Post autor: daveyo »

Fuuuuck, arboozrap na banie, aż dziwne, bo gościu na początku wydawał się mega ogarniętym gościem (i w sumie dalej go za takiego uważam pod pewnymi względami), ale forma spadkowa zaczęła się wtedy kiedy podał swój wiek i później już leciał z dziwnymi postami, wielka szkoda, że nie pozostał przy swoim pierwotnym forumingu.

#oldarboozrapwróć
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11488
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

Też się mocno zdziwiłem, bo kojarzyłem jako zajawkowicza który tutaj rzuci ciekawostkę, tam aukcję rzadkiej płyty, gdzie indziej ankietkę. Nadrobiłem właśnie ostatnie posty i niestety sporo demonów i żółci w głowie, przez co ciężko rozmawiać z wszystkimi pedałami w rurkach etc.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6544
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Warny/Bany

Post autor: Jose »

Plus to czepianie się o złe zakładanie tematów, zgłoszenia, że w pierwszym poście brakuje okładki, jak sam wrzucał tylko okładkę, tracklistę i odsłuch, zupełnie to nie zachęcało to sprawdzania, wręcz odpychało od tych płyt
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Warny/Bany

Post autor: Bartek »

Zrobicie coś z tym cyganem który wyjebal ziomków na hajs czy co?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6544
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Warny/Bany

Post autor: Jose »

Jak się wyłoni poza swój temat, to jak najbardziej. Pisałem mu na PW, żeby swoje loty i tagi ograniczył do postowania u siebie. Skoro Sebę Mahometa tolerowaliśmy, to i ginjuice niech siedzi, oby na swoim, bo jeden temat łatwo zignorować.
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Warny/Bany

Post autor: Bartek »

Dziękuje panie Mateuszu za odpowiedz
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Warny/Bany

Post autor: Damian »

Czemu syn Tedego na banicji?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11488
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

[mention]Damian[/mention]

Obrazek


Pozdrawiam,
Zespół administracji
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Warny/Bany

Post autor: Emdowu »

Dostałem cynk że mam multi, jbc to nie mam, potężna xboxowa grupka poświadczy, ale w sumie się nie udzielam to ban nie zaboli

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11488
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

Wiem wiem, stąd nie ruszałem mimo pojawiania się w wynikach pozostałych gagatków. Zastanawiałem się, czy zamazywać twój nick na screenie, ale stwierdziłem że zostawię, żeby nikt nie zarzucał żadnego "hoho a co to za ukrywanie" "a pozostała osoba?".
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Warny/Bany

Post autor: Emdowu »

Luzik, pewnie gdyby nie uż. Kapec to bym nigdy nie zobaczył że było takie podejrzenie :)

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6544
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Warny/Bany

Post autor: Jose »

Siemanko, wątek i syf w Hot16Challange, ale byłem tylko na Tapatalku i nie widziałem zgłoszeń. Żeby już nie zaśmiecać tamtego wątku to czysto informacyjnie - za twórczość dwa warny dostał [mention]DJ_BOBO[/mention] (posty zgłoszone) i jednego [mention]kasby[/mention] za obrazę Dja Evangeliona (post zgłoszony).

DJ_BOBO - generalnie nazbierałoby Ci się na bana, ale że nie upominałem w temacie, to nie chcę wchodzić rana i warnować za trzy wybrane posty. W każdym razie kontroluj dziś bajerę.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 951
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Warny/Bany

Post autor: DJ_BOBO »

Dlaczego taki post nie dostał bana ?
oldschool pisze: 02 maja 2020, 21:20 [mention]DJ_BOBO[/mention] przepraszam
Spoiler
że nie kazałem ci wypierdalać wcześniej
Spoiler
teraz to robię
Spoiler
2115 to gęg
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Warny/Bany

Post autor: deska »

a regulamin czytałeś? Czy post został zgloszony? Pozwolę sobie zacytować:
Użytkownicy nie będą automatycznie karani za samo użycie wulgaryzmów lub obelg w swoim kierunku, natomiast powtarzające się agresywne zaczepki zgłaszane przez osobę będącą ich celem mogą być przyczyną ostrzeżenia.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6544
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Warny/Bany

Post autor: Jose »

Zgłosił, ale dopiero po tym, jak sam dostał ostrzeżenia, więc pozwolę sobie powołać się na "mogą być przyczyną ostrzeżenia" i zamknąć sprawę wczorajszego pierdolnika na trzech przyznanych rano warnach.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 951
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Warny/Bany

Post autor: DJ_BOBO »

Zamknąć sprawe pierdolnika na trzech warnach z czego dwa są dla mnie ? XD
Czytałeś wgl ten temat czy tylko kilka stron bo reszty sie nie chciało ?
Wyraziłem opinię że ludzie którzy postawili krzyżyk na Białasie i Bedoesie mnie bawią i po tym zaczęła się lawina.
Usłyszałem bardzo dużo niemiłych rzeczy.
Oczywiście użytkownik który mówi mi żebym pucował berło nie dostał ostrzeżenia, ale kiedy ja odpowiedziałem mu żeby ssał jaja (celowo szukałem zwrotu bliskoznacznego do "pucować berło" sugerując się kodeksem Hammurabiego ) to oczywiście już dostałem warna.
To jest sprawiedliwe podejście do prowadzenia forum?
Pomijam już fakt, że okazało się że Bedi i Bizi mieli powód, przez który spóźnili się ze swoimi zwrotkami, więc tak naprawde warna powinni dostać wszyscy ci którzy się do mnie sapali, bo koniec końców ja miałem racje, a ja powinienem dostać coś w rodzaju antywarna czyli +1 punkt czy coś takiego
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Warny/Bany

Post autor: zemsta1kadluba »

DJ_BOBO pisze: 03 maja 2020, 12:19 Pomijam już fakt, że okazało się że Bedi i Bizi mieli powód, przez który spóźnili się ze swoimi zwrotkami, więc tak naprawde warna powinni dostać wszyscy ci którzy się do mnie sapali, bo koniec końców ja miałem racje, a ja powinienem dostać coś w rodzaju antywarna czyli +1 punkt czy coś takiego
xDDDDDDDDD
mołpy są kozackie
ODPOWIEDZ